סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2021-22
# קבוצה מש' ORtg DRtg NetRtg PIE eFG% TS% Poss Pace
1 מכבי ת"א 27 115.5 104.5 11.0 58.3% 54.8% 59.7% 75.0 73.3
2 הפועל י-ם 27 114.1 105.7 8.5 55.0% 53.1% 56.8% 72.6 72.2
3 בני הרצליה 27 111.9 106.6 5.4 54.8% 52.9% 56.7% 74.7 74.4
4 הפועל ת"א 27 107.0 103.7 3.3 51.6% 50.3% 54.6% 76.6 76.6
5 הפועל חולון 27 112.2 109.0 3.1 52.9% 54.4% 58.3% 71.2 71.2
6 גליל עליון 27 107.4 109.0 -1.6 48.8% 49.6% 53.1% 73.0 72.6
7 הפועל אילת 27 106.3 108.6 -2.2 48.9% 51.6% 55.2% 76.3 74.9
8 הפועל חיפה 27 104.2 106.7 -2.6 48.3% 50.6% 54.5% 75.1 74.1
9 גלבוע גליל 27 106.9 110.0 -3.1 47.3% 50.6% 54.1% 74.5 73.9
10 נס ציונה 27 107.4 111.2 -3.8 46.7% 50.1% 53.1% 75.1 74.7
11 הפועל ב"ש 27 103.3 108.3 -5.0 44.8% 48.2% 51.0% 73.2 72.5
12 ראשון לציון 27 100.8 113.2 -12.4 42.1% 47.5% 51.9% 76.9 76.9

ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.

DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.

NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.

Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.

PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.

eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.

TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.

Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.

Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.

* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה