כתובת אולם: יישוב גן נר
כתובת משרד: היכל הכדורסל גן נר מיקוד 19351
טלפון: 04-6648610. 04-6802101
פקס: 04-6802108, 04-6522179
- סגל הקבוצה
- |
- לוח משחקים
- |
- וידאו
- |
- סטט' קבוצתית
- |
- שיאים עונתיים
- |
- תארים
- |
- קלעי כל הזמנים
- |
- מאמני כל הזמנים
- |
- הישגים
שחקנים
שחקנים ששוחררו
מדים רשמיים
| הפועל גילת טלקום העמק - לוח משחקים | |||||||
| תאריך | שעה | שלב | מארחת | אורחת | תוצאה | ||
| 09/09/2026 18:30 |
18:30 | גביע ווינר סל |
![]() הפועל העמק
|
![]() מכבי ר"ג
|
75-77 | ||
| 19/09/2026 20:15 |
20:15 | גביע ווינר סל |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל העמק
|
61-83 | ||
| 23/09/2026 20:55 |
20:55 | גביע ווינר סל |
![]() הפועל העמק
|
![]() קריית אתא
|
99-98 (1) | ||
| 29/09/2026 18:30 |
18:30 | גביע ווינר סל |
![]() הפועל העמק
|
![]() ראשון לציון
|
59-80 | ||
| 11/10/2026 20:15 |
20:15 | ליגת Winner סל, מחזור 1 |
![]() קריית אתא
|
![]() הפועל העמק
|
85-86 | ||
| 19/10/2026 20:15 |
20:15 | ליגת Winner סל, מחזור 2 |
![]() ראשון לציון
|
![]() הפועל העמק
|
80-60 | ||
| 25/10/2026 18:30 |
18:30 | ליגת Winner סל, מחזור 3 |
![]() הפועל העמק
|
![]() נס ציונה
|
78-66 | ||
| 31/10/2026 19:15 |
19:15 | ליגת Winner סל, מחזור 4 |
![]() הפועל העמק
|
![]() מכבי ר"ג
|
86-77 | ||
| 08/11/2026 20:15 |
20:15 | ליגת Winner סל, מחזור 5 |
![]() הפועל י-ם
|
![]() הפועל העמק
|
|
||
| 16/11/2026 20:05 |
20:05 | ליגת Winner סל, מחזור 6 |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל העמק
|
|
||
| 22/11/2026 20:05 |
20:05 | ליגת Winner סל, מחזור 7 |
![]() הפועל העמק
|
![]() בני הרצליה
|
|
||
| 06/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 8 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 13/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 9 |
![]() הפועל העמק
|
![]() הפועל ת"א
|
|
|||
| 20/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 10 |
![]() הפועל העמק
|
![]() מכבי ת"א
|
|
|||
| 27/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 11 |
![]() הפועל אילת
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 03/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 12 |
![]() הפועל העמק
|
מכבי אשדוד
|
|
|||
| 10/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 13 |
![]() הפועל ב"ש
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 17/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 14 |
![]() הפועל העמק
|
![]() ראשון לציון
|
|
|||
| 24/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 15 |
![]() הפועל העמק
|
![]() קריית אתא
|
|
|||
| 07/02/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 16 |
![]() הפועל ת"א
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 21/02/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 17 |
![]() הפועל העמק
|
![]() הפועל י-ם
|
|
|||
| 07/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 18 |
![]() מכבי ר"ג
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 14/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 19 |
![]() הפועל העמק
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 21/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 20 |
מכבי אשדוד
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 28/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 21 |
![]() נס ציונה
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 04/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 22 |
![]() הפועל העמק
|
![]() הפועל אילת
|
|
|||
| 11/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 23 |
![]() בני הרצליה
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 18/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 24 |
![]() הפועל העמק
|
![]() הפועל ב"ש
|
|
|||
| 25/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 25 |
![]() הפועל העמק
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 02/05/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 26 |
![]() מכבי ת"א
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
בעלי תפקידים
יו"ר: גדעון ידין
חבר הנהלה: ירון אוחיון
חבר הנהלה: בועז ענבר
חבר הנהלה: נרי לסקי
מנהל מקצועי: יונתן אלון
מנהל קבוצה: מתן בירנבאום
סמנכ"לית תוכן וקשרי עסקים: מור ארבל
פיזיותרפיה: איתי רון
פיזיותרפיה: אייל אליהו
מאמן יכולות גופניות: יוני שולמן
סקאוטינג: עידן אוסטרייך
אפנסאי: יוסי לרנר
טבלת ליגת
סל
| נק' | הפ' | נצ' | מש' | קבוצה | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | הפועל י-ם | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | הפועל ת"א | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | מכבי ר"ג | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | מכבי ת"א | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | בני הרצליה | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | הפועל אילת | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | ראשון לציון | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | נס ציונה | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | קריית אתא | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | גליל עליון | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל ב"ש | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל חולון | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | מכבי אשדוד | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל העמק | 14 |
קטעי וידאו
2026-27
| סטטיסטיקה קבוצתית - עונה סדירה | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| מש' | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 308 | 77/147 | 31/102 | 61/82 | 99 | 43 | 142 | 87 | 79 | 41 | 63 | 67 | 8 | 9 | 324 | |||
| ממוצע | 77.0 | 19/37 (52.4%) | 8/26 (30.4%) | 15/20 (74.4%) | 24.8 | 10.8 | 35.5 | 21.8 | 19.8 | 10.3 | 15.8 | 16.8 | 2.0 | 2.3 | 81.0 | ||||
| סטטיסטיקה קבוצתית - נתונים נוספים, עונה סדירה | ||||
| נתון | משחקים | נקודות מאיבודים | נקודות בצבע | נקודות מהזדמנות שניה |
| סה"כ | 4 | 78 | 136 | 41 |
| ממוצע | 19.5 | 34.0 | 10.3 | |
| סטטיסטיקה קבוצתית לפי משחק, עונה סדירה | ||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | |||||||||||||||
| # | משחק | נק | ספ | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | קריית אתא (ח) | 85 | 86 | 18/36 | 50% | 10/30 | 33.3% | 19/25 | 76% | 21 | 12 | 33 | 25 | 23 | 12 | 18 | 19 | 3 | 2 | 86 |
| 2 | ראשון לציון (ח) | 80 | 60 | 19/38 | 50% | 8/23 | 34.8% | 18/26 | 69.2% | 27 | 11 | 38 | 17 | 22 | 11 | 11 | 19 | 2 | 4 | 98 |
| 3 | נס ציונה (ב) | 66 | 78 | 20/35 | 57.1% | 4/24 | 16.7% | 14/18 | 77.8% | 29 | 13 | 42 | 19 | 18 | 10 | 22 | 14 | 1 | 2 | 69 |
| 4 | מכבי ר"ג (ב) | 77 | 86 | 20/38 | 52.6% | 9/25 | 36% | 10/13 | 76.9% | 22 | 7 | 29 | 26 | 16 | 8 | 12 | 15 | 2 | 1 | 71 |
| שחקנים - סטטיסטיקה ממוצעת, עונה סדירה | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| # | שם השחקן | מש' | פתח | דק | נק | % / זר | % / זר | % / זר | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 00 | קארל גוזמן | 4 | 4 | 21.8 | 11.0 | 45.5% | 52.9% | 87.5% | 2.5 | 0.8 | 3.3 | 1.5 | 1.8 | 1.3 | 2.0 | 0.8 | 0.3 | 0.5 | 10.5 |
| 03 | ג'יי.ג'יי קפלן | 4 | 4 | 23.3 | 5.0 | 57.1% | 30.8% | 0.0% | 2.8 | 1.3 | 4.0 | 2.5 | 1.0 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 6.3 |
| 07 | מאליק הול | 4 | 3 | 28.5 | 16.5 | 62.2% | 0.0% | 66.7% | 5.3 | 3.0 | 8.3 | 2.0 | 4.0 | 0.5 | 2.5 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 19.8 |
| 09 | רפי מנקו | 4 | 0 | 10.0 | 4.3 | 57.1% | 33.3% | 0.0% | 1.5 | 0.5 | 2.0 | 0.8 | 0.5 | 0.0 | 0.3 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 4.0 |
| 11 | רן סולומון | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | -2.0 |
| 14 | רועי נציה | 4 | 0 | 16.0 | 2.3 | 0.0% | 33.3% | 0.0% | 0.8 | 0.8 | 1.5 | 2.3 | 0.3 | 0.3 | 0.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 1.3 |
| 15 | קמרון הנרי | 4 | 0 | 16.3 | 5.3 | 28.6% | 33.3% | 50.0% | 1.5 | 0.3 | 1.8 | 2.3 | 0.5 | 0.8 | 2.0 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5 |
| 16 | סי.ג'יי אלבי | 4 | 4 | 30.8 | 12.8 | 53.9% | 22.2% | 78.6% | 3.5 | 0.8 | 4.3 | 3.0 | 3.3 | 3.0 | 2.0 | 2.8 | 0.8 | 0.5 | 14.0 |
| 17 | כריסטיאן מקוולו | 4 | 1 | 13.3 | 7.0 | 40.0% | 0.0% | 83.3% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.3 | 3.3 | 1.3 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 9.3 |
| 25 | גיל נויוביץ' | 4 | 0 | 10.5 | 2.0 | 100.0% | 0.0% | 0.0% | 1.0 | 0.3 | 1.3 | 3.0 | 0.8 | 0.3 | 1.8 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | -0.8 |
| 44 | ניב משגב | 4 | 4 | 29.3 | 11.0 | 47.6% | 26.7% | 70.6% | 2.8 | 1.0 | 3.8 | 3.0 | 4.5 | 1.8 | 2.8 | 5.5 | 0.0 | 0.3 | 13.8 |
| 50 | שחר ארז | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
98 מדד
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
85 נקודות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
42 ריבאונדים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
19 אסיסטים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
12 חטיפות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
22 איבודים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
3 חסימות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
10 שלשות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
תארים
אלופת המדינה: 1 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 0 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 0 פעמים
הליגה הבלקנית: 2012, 2013
עונה סדירה
עונות בליגה: 17
משחקים: 452
נצחונות: 222
הפסדים: 230
אחוז הצלחה: 49.1%
פלייאוף
עונות: 12
משחקים: 54
נצחונות: 25
הפסדים: 29
אחוז הצלחה: 46.3%
גביע המדינה
מחזיקת גביע: 0 פעמים
הליגה הבלקנית
אלופה: 2012, 2013
סגנית אלופה: 2014












.png)



























.png)

