דוח זרים/ישראלים, עונה סדירה - 2026-27
קבוצה מש' דק' זרים דק' ישראלים % דק' ישראלים סה"כ נק' נק' זרים נק' ישראלים % נק' ישראלים סה"כ מדד מדד זרים מדד ישראלים % מדד ישראלים
הפועל י-ם 4 116.0 83.5 41.8% 84.5 55.3 29.3 34.6% 104.5 69.0 33.5 32.1%
הפועל ת"א 4 116.3 83.8 41.9% 85.3 60.5 24.8 29.0% 98.0 67.5 28.3 28.8%
מכבי ר"ג 4 134.5 65.5 32.8% 91.5 70.3 21.3 23.2% 104.8 75.0 26.8 25.5%
מכבי ת"א 4 94.8 111.5 54.1% 103.3 45.5 57.8 55.9% 124.5 47.5 74.0 59.4%
בני הרצליה 4 144.0 68.5 32.2% 91.3 65.8 25.5 27.9% 95.3 74.8 16.8 17.6%
הפועל אילת 4 123.3 76.8 38.4% 84.5 59.0 25.5 30.2% 88.8 62.3 22.5 25.4%
ראשון לציון 4 121.3 85.0 41.2% 77.8 53.8 24.0 30.9% 83.5 56.8 22.0 26.3%
נס ציונה 4 147.5 65.0 30.6% 79.5 61.3 18.3 23.0% 85.8 64.0 18.8 21.9%
קריית אתא 4 70.3 129.8 64.9% 90.0 32.8 57.3 63.6% 91.8 32.0 56.0 61.0%
גליל עליון 4 101.8 98.3 49.1% 87.0 53.3 33.8 38.8% 96.8 58.0 36.0 37.2%
הפועל ב"ש 4 116.5 83.5 41.8% 80.8 58.8 22.0 27.2% 76.8 54.5 17.0 22.1%
הפועל חולון 4 113.3 86.5 43.3% 74.8 48.5 26.3 35.1% 78.5 55.5 21.0 26.8%
מכבי אשדוד 4 130.0 70.0 35.0% 74.3 52.0 22.3 30.0% 77.0 55.5 17.8 23.1%
הפועל העמק 4 110.5 89.5 44.8% 77.0 52.5 24.5 31.8% 81.0 54.0 24.0 29.6%