Web Site: https://hb7.co.il/
Arena Address: Etsel St. 6, Be'er Sheva
Office's Address: Ha'etzel 6, Be'er Sheva
Phone: 08-6145926
Fax: 08-6449299
E-Mail: [email protected]
Sponsors: Altshuler Shaham, RK, Be'er Sheva Municipality, Dimona Municipality, Trigo
- Roster
- |
- GAMES
- |
- Highlights
- |
- TEAM STATS
- |
- RECORDS
- |
- TROPHIES
- |
- ALL-TIME PLAYERS
- |
- ALL-TIME COACHES
Players
InActive Players
Team Kit
Staff
Chairman: Kfir Arazi
CEO: Tomer Yaron
Physical Fitness Trainer: Manuel Lopes
Mental Health Counselor: Elad Shafran
Marketing: Yafit Reichenstein
Media: Hen Or Azran
Team Manager: Carmel Kohsnir
Spokesman: Carmel Kohsnir
Doctor: David Savirsky
Physiotherapist: Shadi Gera
Quartermaster: Ilan Azulay
Equipment: Miki Reim
Standings
| Pts | L | W | GP | Team | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | Hapoel Jerusalem | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Hapoel Tel-Aviv | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Maccabi Ramat Gan | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Maccabi Tel-Aviv | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Bnei Herzliya | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Eilat | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | M. Rishon | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ness Ziona | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ironi Kiryat Ata | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Galil Elion | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Beer Sheva/Dimona | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Holon | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Maccabi Ashdod | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Haemek | 14 |
Team Highlights
2026-27
| Team Stats - Regular Season | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| GP | Pts | M/A | M/A | M/A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL | ||||
| Total | 4 | 323 | 85/163 | 39/113 | 36/58 | 91 | 53 | 144 | 75 | 67 | 33 | 69 | 71 | 5 | 18 | 307 | |||
| Average | 80.8 | 21/41 (52.2%) | 10/28 (34.5%) | 9/14 (62.1%) | 22.8 | 13.3 | 36.0 | 18.8 | 16.8 | 8.3 | 17.3 | 17.8 | 1.3 | 4.5 | 76.8 | ||||
| Team Stats - Advanced Stats, Regular Season | ||||
| Stat Name | Games | Pts From Turnovers | Pts From Paint | Second Chance Pts |
| Total | 4 | 80 | 146 | 44 |
| Average | 20.0 | 36.5 | 11.0 | |
| Team Stats Per Game - Regular Season | ||||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | |||||||||||||||
| # | Game | Pts | AG | M/A | % | M/A | % | M/A | % | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 1 | Hapoel Tel-Aviv (H) | 82 | 95 | 21/42 | 50% | 11/33 | 33.3% | 7/11 | 63.6% | 26 | 20 | 46 | 22 | 14 | 7 | 19 | 20 | 1 | 7 | 75 |
| 2 | Hapoel Jerusalem (A) | 74 | 88 | 19/42 | 45.2% | 9/23 | 39.1% | 9/13 | 69.2% | 19 | 12 | 31 | 21 | 17 | 10 | 16 | 16 | 1 | 6 | 65 |
| 3 | Hapoel Holon (H) | 75 | 91 | 19/40 | 47.5% | 8/29 | 27.6% | 13/20 | 65% | 23 | 9 | 32 | 15 | 18 | 10 | 16 | 20 | 1 | 3 | 73 |
| 4 | Maccabi Ashdod (A) | 92 | 88 | 26/39 | 66.7% | 11/28 | 39.3% | 7/14 | 50% | 23 | 12 | 35 | 17 | 18 | 6 | 18 | 15 | 2 | 2 | 94 |
| Players - Regular Season Averages | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| # | Player Name | GP | SF | Min | Pts | % / A | % / A | % / A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 00 | Lovell Cabbil | 3 | 3 | 30.0 | 15.0 | 53.9% | 40.0% | 33.3% | 3.7 | 1.0 | 4.7 | 2.7 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 14.3 |
| 01 | Christian Coleman | 4 | 4 | 29.0 | 13.8 | 50.0% | 20.0% | 66.7% | 3.3 | 2.8 | 6.0 | 1.3 | 3.8 | 1.5 | 3.5 | 1.8 | 0.0 | 0.8 | 12.5 |
| 02 | Brian Cameron | 3 | 1 | 22.0 | 15.7 | 68.8% | 53.9% | 80.0% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.3 | 2.7 | 1.3 | 2.0 | 1.7 | 0.0 | 0.3 | 14.7 |
| 05 | Ofri Shitrit | 4 | 0 | 14.8 | 4.0 | 50.0% | 37.5% | 75.0% | 0.5 | 0.8 | 1.3 | 1.8 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.8 | 0.3 | 3.3 |
| 06 | Ido Kkanterovich | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 |
| 07 | Golan Gutt | 4 | 4 | 23.8 | 4.5 | 33.3% | 21.1% | 66.7% | 0.8 | 0.0 | 0.8 | 2.8 | 1.5 | 1.5 | 2.8 | 3.0 | 0.0 | 0.5 | 0.3 |
| 08 | Ido Flaisher | 2 | 0 | 13.0 | 1.0 | 20.0% | 0.0% | 0.0% | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.5 | 1.5 | 0.0 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 1.5 |
| 12 | Tyreek Smith | 4 | 4 | 23.0 | 12.8 | 64.7% | 0.0% | 63.6% | 4.8 | 3.0 | 7.8 | 3.5 | 2.5 | 1.8 | 1.5 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 16.8 |
| 22 | Nate Hoter | 3 | 0 | 10.7 | 0.7 | 0.0% | 0.0% | 50.0% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 0.0 | 1.7 | -2.7 |
| 23 | M. J. Walker | 4 | 4 | 25.5 | 9.3 | 37.5% | 35.0% | 57.1% | 1.3 | 0.3 | 1.5 | 2.5 | 2.5 | 0.8 | 2.5 | 2.3 | 0.0 | 1.3 | 3.5 |
| 25 | Shachar Doron | 2 | 0 | 17.0 | 6.0 | 28.6% | 66.7% | 100.0% | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 1.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 7.5 |
| 35 | Matan Fogel | 1 | 0 | 3.0 | 3.0 | 0.0% | 100.0% | 0.0% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 |
| 55 | Noam Avivi | 4 | 0 | 21.0 | 8.8 | 68.4% | 28.6% | 75.0% | 2.8 | 1.3 | 4.0 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.8 | 1.5 | 0.0 | 0.3 | 10.0 |
94 VAL
Round 4 Vs Maccabi Ashdod [Away]
92 Points
Round 4 Vs Maccabi Ashdod [Away]
46 Rebounds
Round 1 Vs Hapoel Tel-Aviv [Home]
20 Assists
Round 1 Vs Hapoel Tel-Aviv [Home]
10 Steals
Round 2 Vs Hapoel Jerusalem [Away]
19 Turnovers
Round 1 Vs Hapoel Tel-Aviv [Home]
2 Blocks
Round 4 Vs Maccabi Ashdod [Away]
11 3Points Made
Round 1 Vs Hapoel Tel-Aviv [Home]
תארים
אלופת המדינה: 0 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 0 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 0 פעמים
עונה סדירה
עונות בליגה: 9
משחקים: 232
נצחונות: 98
הפסדים: 134
אחוז הצלחה: 42.2%
פלייאוף
עונות: 5
משחקים: 12
נצחונות: 1
הפסדים: 11
אחוז הצלחה: 8.3%
גביע המדינה
מחזיקת גביע: 0 פעמים
הליגה הבלקנית
אלופה: 2023












.png)


























.png)

