12
איש
וויינרייט
קבוצה: הפועל IBI תל אביב
אזרחות:
ארה''ב (USA)
,
אוגנדה (UGA)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.96
תאריך לידה: 12/09/1994
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 3
אזרחות:
ארה''ב (USA)
,
אוגנדה (UGA)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.96
תאריך לידה: 12/09/1994
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 3
21
שיא נקודות בקריירה
289
נקודות בקריירה
7.6
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 3 | 2 | 72 | 13 | 1/3 | 3/14 | 2/4 | 5 | 4 | 9 | 5 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||
| ממוצע | 3 | 67% | 24.0 | 4.3 | 33.3% | 21.4% | 50% | 1.7 | 1.3 | 3.0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 3.7 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל ת"א) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל ב"ש (ח) W | * | 31 | 8 | 1/1 | 100% | 2/9 | 22.2% | 0/0 | 0% | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 |
| 2 | מכבי אשדוד (ב) W | 22 | 4 | 0/1 | 0% | 1/3 | 33.3% | 1/2 | 50% | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
| 3 | הפועל י-ם (ב) L | * | 19 | 1 | 0/1 | 0% | 0/2 | 0% | 1/2 | 50% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | הפועל ת"א | 20 | 21.8 | 8.0 | 61% | 45% | 78% | 2.7 | 1.0 | 3.7 | 2.8 | 1.3 | 1.2 | 0.8 | 1.5 | 0.5 | 0.2 | 9.5 | |||
| 2025-26 | הפועל ת"א | 15 | 20.1 | 7.8 | 48% | 48% | 50% | 1.7 | 1.0 | 2.7 | 2.8 | 0.6 | 0.7 | 0.7 | 0.9 | 0.1 | 0.0 | 6.1 | |||
| 2026-27 | הפועל ת"א | 3 | 24.0 | 4.3 | 33% | 21% | 50% | 1.7 | 1.3 | 3.0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 3.7 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | הפועל ת"א | 6 | 18.5 | 4.7 | 50% | 56% | 100% | 1.7 | 0.8 | 2.5 | 3.5 | 1.5 | 0.3 | 0.5 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 4.0 | |||
| 2025-26 | הפועל ת"א | 8 | 28.9 | 8.5 | 79% | 29% | 45% | 2.5 | 1.3 | 3.8 | 3.4 | 1.8 | 0.5 | 0.5 | 0.8 | 0.0 | 0.1 | 6.6 | |||
8 מדד
מחזור 1 נגד הפועל ב"ש בחוץ
8 נקודות
מחזור 1 נגד הפועל ב"ש בחוץ
6 ריבאונדים
מחזור 1 נגד הפועל ב"ש בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל ב"ש בחוץ
2 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל י-ם בבית
1 איבודים
מחזור 3 נגד הפועל י-ם בבית
0 חסימות
מחזור 3 נגד הפועל י-ם בבית
2 שלשות
מחזור 1 נגד הפועל ב"ש בחוץ
3.7 מדד
מדורג #111
4.3 נקודות
מדורג #115
3.0 ריבאונדים
מדורג #78
1.0 אסיסטים
מדורג #101
1.3 חטיפות
מדורג #26
0.3 איבודים
מדורג #136
21.4% אחוזים ל3
מדורג #76
קולג': ביילור (2013-2017)
2017-2018: לא שיחק כדורסל (נבחן בבפאלו בילס מה-NFL)
2018-2019: נירנברג פלקונס (גרמניה)
2019-2020: ראסטה פכטה (גרמניה)
2020-2021: שטרסבורג (צרפת)
2021-2023: פיניקס סאנס (NBA)
2023-2024: פורטלנד טרייל בלייזרס (NBA), ריפ סיטי רמיקס (ג'י-ליג), פיניקס סאנס (NBA)
2024-2026: הפועל תל אביב
2017-2018: לא שיחק כדורסל (נבחן בבפאלו בילס מה-NFL)
2018-2019: נירנברג פלקונס (גרמניה)
2019-2020: ראסטה פכטה (גרמניה)
2020-2021: שטרסבורג (צרפת)
2021-2023: פיניקס סאנס (NBA)
2023-2024: פורטלנד טרייל בלייזרס (NBA), ריפ סיטי רמיקס (ג'י-ליג), פיניקס סאנס (NBA)
2024-2026: הפועל תל אביב










.png)
























.jpg)







.png)

