7
אייזיאה
היל
קבוצה: מכבי רוטשטיין אשדוד
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: רכז
גובה: 1.83
תאריך לידה: 23/10/2000
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: רכז
גובה: 1.83
תאריך לידה: 23/10/2000
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
22
שיא נקודות בקריירה
46
נקודות בקריירה
11.5
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 2 | 104 | 46 | 8/14 | 8/20 | 6/8 | 6 | 5 | 11 | 15 | 13 | 3 | 6 | 18 | 0 | 0 | 50 | |||
| ממוצע | 4 | 50% | 26.0 | 11.5 | 57.1% | 40% | 75% | 1.5 | 1.3 | 2.8 | 3.8 | 3.3 | 0.8 | 1.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 12.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי אשדוד) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | נס ציונה (ב) W | 21 | 12 | 2/4 | 50% | 2/4 | 50% | 2/2 | 100% | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 17 | |
| 2 | הפועל ת"א (ח) L | * | 24 | 0 | 0/1 | 0% | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 |
| 3 | גליל עליון (ב) L | 28 | 22 | 3/4 | 75% | 5/9 | 55.6% | 1/2 | 50% | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 16 | |
| 4 | הפועל ב"ש (ב) L | * | 31 | 12 | 3/5 | 60% | 1/5 | 20% | 3/4 | 75% | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 14 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2026-27 | מכבי אשדוד | 4 | 26.0 | 11.5 | 57% | 40% | 75% | 1.5 | 1.3 | 2.8 | 3.8 | 3.3 | 0.8 | 1.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 12.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
17 מדד
מחזור 1 נגד נס ציונה בבית
22 נקודות
מחזור 3 נגד גליל עליון בבית
4 ריבאונדים
מחזור 1 נגד נס ציונה בבית
6 אסיסטים
מחזור 4 נגד הפועל ב"ש בבית
1 חטיפות
מחזור 2 נגד הפועל ת"א בחוץ
4 איבודים
מחזור 3 נגד גליל עליון בבית
0 חסימות
מחזור 1 נגד נס ציונה בבית
5 שלשות
מחזור 3 נגד גליל עליון בבית
12.5 מדד
מדורג #51
11.5 נקודות
מדורג #49
2.8 ריבאונדים
מדורג #84
4.5 אסיסטים
מדורג #15
0.8 חטיפות
מדורג #70
1.5 איבודים
מדורג #70
40.0% אחוזים ל3
מדורג #29
קולג': טולסה (2019-2020), פרזנו סטייט (2020-2024)
2024-2025: קלדוניה גלדיאטורס (סקוטלנד), אוס"ה ליונס (הונגריה), טיקבש קבדרצי (צפון מקדוניה)
2025-2026: ספישקי ריטיירי (סלובקיה)
2026-2027: מכבי אשדוד
2024-2025: קלדוניה גלדיאטורס (סקוטלנד), אוס"ה ליונס (הונגריה), טיקבש קבדרצי (צפון מקדוניה)
2025-2026: ספישקי ריטיירי (סלובקיה)
2026-2027: מכבי אשדוד










.png)
























.png)

