18
עומר
בן דוד
קבוצה: מכבי רוטשטיין אשדוד
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 05/07/2001
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 3
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 05/07/2001
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 3
13
שיא נקודות בקריירה
83
נקודות בקריירה
3.6
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 2 | 66 | 19 | 5/11 | 3/7 | 0/0 | 5 | 6 | 11 | 5 | 6 | 4 | 7 | 9 | 0 | 0 | 27 | |||
| ממוצע | 4 | 50% | 16.5 | 4.8 | 45.4% | 42.9% | 0% | 1.3 | 1.5 | 2.8 | 1.3 | 1.5 | 1.0 | 1.8 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 6.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי אשדוד) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | נס ציונה (ב) W | * | 18 | 4 | 2/3 | 66.7% | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 |
| 2 | הפועל ת"א (ח) L | 14 | 2 | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | |
| 3 | גליל עליון (ב) L | * | 13 | 0 | 0/2 | 0% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -1 |
| 4 | הפועל ב"ש (ב) L | 21 | 13 | 2/4 | 50% | 3/4 | 75% | 0/0 | 0% | 1 | 6 | 7 | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 21 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | הפועל ת"א | 1 | 1.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| 2024-25 | בני הרצליה | 18 | 10.3 | 3.6 | 50% | 23% | 53% | 1.3 | 0.5 | 1.8 | 1.6 | 1.1 | 0.4 | 0.7 | 1.8 | 0.0 | 0.1 | 3.7 | |||
| 2026-27 | מכבי אשדוד | 4 | 16.5 | 4.8 | 45% | 43% | 0% | 1.3 | 1.5 | 2.8 | 1.3 | 1.5 | 1.0 | 1.8 | 2.3 | 0.0 | 0.0 | 6.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | בני הרצליה | 3 | 3.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.7 | 0.0 | 0.7 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 0.7 | 0.0 | 0.3 | -0.3 | |||
21 מדד
מחזור 4 נגד הפועל ב"ש בבית
13 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל ב"ש בבית
7 ריבאונדים
מחזור 4 נגד הפועל ב"ש בבית
3 אסיסטים
מחזור 2 נגד הפועל ת"א בחוץ
2 חטיפות
מחזור 2 נגד הפועל ת"א בחוץ
3 איבודים
מחזור 3 נגד גליל עליון בבית
0 חסימות
מחזור 3 נגד גליל עליון בבית
3 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל ב"ש בבית
6.8 מדד
מדורג #92
4.8 נקודות
מדורג #112
2.8 ריבאונדים
מדורג #85
2.3 אסיסטים
מדורג #46
1.0 חטיפות
מדורג #49
1.8 איבודים
מדורג #51
מחלקת נוער: אס"א אשקלון, הפועל ת"א
2019-2020: הפועל ת"א
2020-2023: אליצור אשקלון (לאומית)
2023-2024: מכבי רחובות (לאומית)
2024-2025: בני הרצליה
2025-2026: עירוני נהריה (לאומית)
2026-2027: מכבי אשדוד
2019-2020: הפועל ת"א
2020-2023: אליצור אשקלון (לאומית)
2023-2024: מכבי רחובות (לאומית)
2024-2025: בני הרצליה
2025-2026: עירוני נהריה (לאומית)
2026-2027: מכבי אשדוד










.png)


















.jpg)






.png)

