33
גבריאל
צאצאשוילי
קבוצה: הפועל מידטאון י-ם
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד-סנטר
גובה: 2.10
תאריך לידה: 08/12/1999
שנים בקבוצה: 4
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד-סנטר
גובה: 2.10
תאריך לידה: 08/12/1999
שנים בקבוצה: 4
שנים בליגה: 5
17
שיא נקודות בקריירה
400
נקודות בקריירה
6.6
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 2 | 1 | 16 | 6 | 2/4 | 0/0 | 2/2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| ממוצע | 2 | 50% | 8.0 | 3.0 | 50% | 0% | 100% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל י-ם) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 3 | הפועל ת"א (ח) W | * | 12 | 4 | 2/3 | 66.7% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 4 | הפועל אילת (ב) W | 4 | 2 | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 2/2 | 100% | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | גליל עליון | 27 | 22.4 | 7.9 | 56% | 40% | 72% | 2.7 | 2.4 | 5.2 | 3.1 | 2.3 | 0.7 | 1.1 | 1.4 | 0.7 | 0.3 | 10.6 | |||
| 2023-24 | הפועל י-ם | 14 | 15.5 | 5.1 | 58% | 0% | 50% | 2.5 | 1.7 | 4.2 | 2.4 | 1.5 | 0.4 | 0.9 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 6.3 | |||
| 2024-25 | הפועל י-ם | 18 | 20.7 | 6.1 | 56% | 36% | 61% | 3.2 | 1.1 | 4.3 | 2.1 | 2.3 | 0.9 | 1.5 | 1.5 | 0.6 | 0.2 | 9.1 | |||
| 2026-27 | הפועל י-ם | 2 | 8.0 | 3.0 | 50% | 0% | 100% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | גליל עליון | 1 | 17.0 | 2.0 | 0% | 0% | 50% | 3.0 | 2.0 | 5.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.0 | |||
3 מדד
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
4 נקודות
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
3 ריבאונדים
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
0 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
0 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
2 איבודים
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
0 חסימות
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
0 שלשות
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
2.5 מדד
מדורג #125
3.0 נקודות
מדורג #125
2.0 ריבאונדים
מדורג #111
1.0 איבודים
מדורג #97

1 גביעי מדינה
הפועל י-ם (2023-24)

2 גביעי ווינר
הפועל י-ם (2023-24)
הפועל י-ם (2025-26)
הפועל י-ם (2025-26)

1 סופרקאפ
הפועל י-ם (2025-26)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 1 פעמים (מח' 12 עונת 2021-22)
תגלית העונה: 1 פעמים (2021-22)
מחלקת נוער: הפועל עמק יזרעאל
2018-2019: גט בטר אקדמי פראג (צ'כיה)
2019-2020: לא שיחק (פציעה)
2020-2021: הפועל גליל עליון (לאומית)
2021-2022: הפועל גליל עליון
2022-2023: ברוסה באמברג (גרמניה)
2023-2027: הפועל ירושלים
2018-2019: גט בטר אקדמי פראג (צ'כיה)
2019-2020: לא שיחק (פציעה)
2020-2021: הפועל גליל עליון (לאומית)
2021-2022: הפועל גליל עליון
2022-2023: ברוסה באמברג (גרמניה)
2023-2027: הפועל ירושלים










.png)


















(4).jpg)








.png)

