35
איתן
בורג
קבוצה: הפועל מידטאון י-ם
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 04/09/2002
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 4
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 04/09/2002
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 4
23
שיא נקודות בקריירה
626
נקודות בקריירה
10.8
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 62 | 30 | 3/8 | 6/10 | 6/6 | 8 | 2 | 10 | 10 | 8 | 4 | 8 | 6 | 1 | 1 | 31 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 15.5 | 7.5 | 37.5% | 60% | 100% | 2.0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 | 0.3 | 0.3 | 7.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל י-ם) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל חולון (ח) W | * | 21 | 12 | 1/3 | 33.3% | 2/3 | 66.7% | 4/4 | 100% | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10 |
| 2 | הפועל ב"ש (ב) W | * | 19 | 7 | 1/2 | 50% | 1/2 | 50% | 2/2 | 100% | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 12 |
| 3 | הפועל ת"א (ח) W | * | 8 | 0 | 0/1 | 0% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| 4 | הפועל אילת (ב) W | * | 14 | 11 | 1/2 | 50% | 3/4 | 75% | 0/0 | 0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2023-24 | בני הרצליה | 30 | 25.4 | 11.0 | 53% | 29% | 72% | 2.5 | 0.6 | 3.1 | 2.7 | 3.4 | 0.8 | 1.5 | 2.9 | 0.0 | 0.5 | 10.2 | |||
| 2024-25 | בני הרצליה | 24 | 23.3 | 11.1 | 52% | 38% | 80% | 2.2 | 0.5 | 2.7 | 2.7 | 2.9 | 0.9 | 2.0 | 3.4 | 0.0 | 0.3 | 10.9 | |||
| 2026-27 | הפועל י-ם | 4 | 15.5 | 7.5 | 38% | 60% | 100% | 2.0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 | 0.3 | 0.3 | 7.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | בני הרצליה | 1 | 13.0 | 2.0 | 25% | 0% | 0% | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | -1.0 | |||
| 2025-26 | הפועל י-ם | 2 | 23.5 | 10.0 | 75% | 20% | 62% | 2.5 | 0.5 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 8.5 | |||
12 מדד
מחזור 2 נגד הפועל ב"ש בבית
12 נקודות
מחזור 1 נגד הפועל חולון בחוץ
4 ריבאונדים
מחזור 1 נגד הפועל חולון בחוץ
4 אסיסטים
מחזור 2 נגד הפועל ב"ש בבית
2 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל ת"א בחוץ
3 איבודים
מחזור 4 נגד הפועל אילת בבית
1 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל אילת בבית
3 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל אילת בבית
7.8 מדד
מדורג #85
7.5 נקודות
מדורג #82
2.5 ריבאונדים
מדורג #94
1.5 אסיסטים
מדורג #72
1.0 חטיפות
מדורג #64
2.0 איבודים
מדורג #47
0.3 חסימות
מדורג #74
60.0% אחוזים ל3
מדורג #3
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 4 פעמים (מח' 5 עונת 2023-24, מח' 16 עונת 2023-24, מח' 32 עונת 2023-24, מח' 8 עונת 2024-25)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 6 עונת 2023-24)
שחקן החודש הישראלי: 2 פעמים (פברואר עונת 2023-24, נובמבר עונת 2024-25)
מחלקת נוער: מכבי בית דגן, מכבי ראשל"צ
2020-2021: מכבי שוהם (ארצית)
2021-2023: אליצור עירוני נתניה (לאומית)
2023-2025: בני הרצליה
2025-2026: טנסי (מכללות), הפועל ירושלים
2026-2027: הפועל ירושלים
2020-2021: מכבי שוהם (ארצית)
2021-2023: אליצור עירוני נתניה (לאומית)
2023-2025: בני הרצליה
2025-2026: טנסי (מכללות), הפועל ירושלים
2026-2027: הפועל ירושלים










.png)




























.png)

