15
שלו
לוגשי
קבוצה: עירוני חי מוטורס נס ציונה
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.95
תאריך לידה: 24/09/2001
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.95
תאריך לידה: 24/09/2001
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 5
21
שיא נקודות בקריירה
340
נקודות בקריירה
4.5
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| ממוצע | 1 | 0% | 1.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (נס ציונה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי אשדוד (ח) L | 1 | 0 | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | עירוני נהריה | 12 | 1.1 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -0.3 | |||
| 2022-23 | קריית אתא | 21 | 7.9 | 2.3 | 50% | 41% | 0% | 0.8 | 0.4 | 1.1 | 1.3 | 0.1 | 0.5 | 0.5 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | 1.8 | |||
| 2024-25 | בני הרצליה | 16 | 11.3 | 3.8 | 50% | 27% | 71% | 1.5 | 0.6 | 2.1 | 2.0 | 0.6 | 0.9 | 0.8 | 1.2 | 0.1 | 0.3 | 3.0 | |||
| 2025-26 | בני הרצליה | 25 | 22.1 | 9.2 | 59% | 37% | 78% | 3.6 | 1.0 | 4.5 | 2.3 | 0.8 | 1.1 | 1.1 | 1.4 | 0.2 | 0.2 | 9.4 | |||
| 2026-27 | נס ציונה | 1 | 1.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | בני הרצליה | 5 | 18.2 | 9.2 | 45% | 50% | 82% | 3.8 | 1.2 | 5.0 | 2.6 | 1.2 | 0.8 | 0.8 | 2.4 | 0.0 | 0.0 | 11.8 | |||
| 2025-26 | בני הרצליה | 2 | 23.0 | 2.5 | 20% | 14% | 0% | 2.0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 0.5 | 0.5 | -1.5 | |||
0 מדד
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 נקודות
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
1 ריבאונדים
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 אסיסטים
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 חטיפות
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 איבודים
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 חסימות
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 שלשות
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
מחלקת נוער: הפועל עמק יזרעאל
2019-2020: עירוני נהריה
2020-2021: מכבי קריית מוצקין (לאומית)
2021-2022: עירוני קריית אתא (לאומית)
2022-2023: עירוני קריית אתא
2023-2024: מכבי ראשון לציון (לאומית)
2024-2026: בני הרצליה






.png)































.png)

