2
ג'סטין
טילמן
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 02/02/1996
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 02/02/1996
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
39
שיא נקודות בקריירה
795
נקודות בקריירה
19.4
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 1 | 1 | 22 | 8 | 3/7 | 0/1 | 2/4 | 4 | 3 | 7 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | |||
| ממוצע | 1 | 100% | 22.0 | 8.0 | 42.9% | 0% | 50% | 4.0 | 3.0 | 7.0 | 1.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 11.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | * | 22 | 8 | 3/7 | 42.9% | 0/1 | 0% | 2/4 | 50% | 4 | 3 | 7 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | גלבוע גליל | 14 | 31.6 | 19.9 | 63% | 24% | 58% | 5.8 | 4.5 | 10.3 | 2.9 | 3.4 | 0.9 | 1.3 | 0.6 | 0.4 | 0.5 | 22.9 | |||
| 2020-21 | הפועל ת"א | 16 | 29.4 | 19.7 | 63% | 60% | 74% | 6.3 | 2.7 | 8.9 | 2.9 | 4.4 | 0.3 | 1.4 | 0.6 | 0.4 | 0.4 | 23.6 | |||
| 2022-23 | הפועל חיפה | 10 | 26.4 | 19.3 | 62% | 62% | 76% | 3.1 | 3.7 | 6.8 | 2.7 | 3.1 | 0.6 | 0.5 | 0.1 | 0.3 | 0.4 | 21.0 | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 1 | 22.0 | 8.0 | 43% | 0% | 50% | 4.0 | 3.0 | 7.0 | 1.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 11.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
11 מדד
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
8 נקודות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
7 ריבאונדים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
0 חטיפות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 איבודים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
0 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
0 שלשות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
11.0 מדד
מדורג #54
8.0 נקודות
מדורג #71
7.0 ריבאונדים
מדורג #15
1.0 אסיסטים
מדורג #82
1.0 איבודים
מדורג #74
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 3 פעמים (מח' 1 עונת 2019-20, מח' 4 עונת 2019-20, מח' 30 עונת 2020-21)
שחקן המחזור: 2 פעמים (מח' 8 עונת 2019-20, מח' 18 עונת 2020-21)
שחקן החודש: 1 פעמים (אוקטובר עונת 2019-20)
קולג': וירג'יניה קומונוולת' (2014-2018)
2018-2019: ממפיס האסל (ג'י-ליג), וונז'ו דונגבו פרומי (קוריאה)
2019-2020: הפועל גלבוע/גליל
2020-2021: דינמו ססארי (איטליה), בורסאספור (טורקיה), הפועל ת"א
2021-2022: קולג' פארק סקייהוקס (ג'י-ליג), אטלנטה הוקס (NBA – לא שותף), ג'יגאנטס דה קרוליינה (פורטו ריקו)
2022-2023: גראנד רפידס גולד (ג'י-ליג), ז'ג'יאנג גולדן בולס (סין), הפועל חיפה
2023-2024: א.א.ק אתונה (יוון)
2024-2025: נאנטר (צרפת)
2025-2026: סבאח (אזרבייג'אן)






.png)




















.png)

.jpg)








.png)

