Phone: 02-6241440
Fax: 02-6241441
E-Mail: [email protected]
Sponsors: Israel Canada, Aroma Espresso Bar, Hadassah Medical Center, Jerusalem Wineries, Best Car, Superbus, Shaare Zedek Medical Center, Yifora-Tavori, Tzomet Sfarim,Basher, Orthopedix
- Roster
- |
- GAMES
- |
- Highlights
- |
- TEAM STATS
- |
- RECORDS
- |
- TROPHIES
- |
- ALL-TIME PLAYERS
- |
- ALL-TIME COACHES
Players
InActive Players
Team Kit
Staff
Owner: Matan Adelson
Co-Owner: Gal Mekel
CEO: Oren Arieli
Professional Director: Dan Shamir
Team Manager: Guy Lavi
Personal Skills Coach: Yair Shevach
Head of performance: Guy Gafni
Physical Performance Coach: Efi Aviv
Doctor: Ron Rosenthal
Physiotherapist: Guy Bar Zakai
Head of Sales Department: Liat Kedar
Marketing: Noam Pixlar
Arena
Pais Arena, Jerusalem

Places: 11600
Standings
| Pts | L | W | GP | Team | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | Hapoel Jerusalem | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Hapoel Tel-Aviv | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Maccabi Ramat Gan | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Maccabi Tel-Aviv | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Bnei Herzliya | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Eilat | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | M. Rishon | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ness Ziona | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ironi Kiryat Ata | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Galil Elion | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Beer Sheva/Dimona | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Holon | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Maccabi Ashdod | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Haemek | 14 |
Team Highlights
2026-27
| Team Stats - Regular Season | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| GP | Pts | M/A | M/A | M/A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL | ||||
| Total | 4 | 338 | 86/162 | 38/91 | 52/69 | 109 | 55 | 164 | 78 | 76 | 36 | 60 | 80 | 15 | 7 | 418 | |||
| Average | 84.5 | 22/40 (53.1%) | 10/23 (41.8%) | 13/17 (75.4%) | 27.3 | 13.8 | 41.0 | 19.5 | 19.0 | 9.0 | 15.0 | 20.0 | 3.8 | 1.8 | 104.5 | ||||
| Team Stats - Advanced Stats, Regular Season | ||||
| Stat Name | Games | Pts From Turnovers | Pts From Paint | Second Chance Pts |
| Total | 4 | 78 | 148 | 45 |
| Average | 19.5 | 37.0 | 11.3 | |
| Team Stats Per Game - Regular Season | ||||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | |||||||||||||||
| # | Game | Pts | AG | M/A | % | M/A | % | M/A | % | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 1 | Hapoel Holon (A) | 92 | 69 | 22/43 | 51.2% | 11/19 | 57.9% | 15/17 | 88.2% | 31 | 13 | 44 | 20 | 19 | 7 | 15 | 21 | 4 | 4 | 117 |
| 2 | Beer Sheva/Dimona (H) | 88 | 74 | 26/44 | 59.1% | 8/18 | 44.4% | 12/17 | 70.6% | 24 | 10 | 34 | 17 | 21 | 11 | 16 | 24 | 6 | 1 | 117 |
| 3 | Hapoel Tel-Aviv (A) | 70 | 60 | 21/41 | 51.2% | 6/23 | 26.1% | 10/13 | 76.9% | 26 | 19 | 45 | 19 | 15 | 9 | 17 | 13 | 3 | 2 | 77 |
| 4 | Hapoel Eilat (H) | 88 | 78 | 17/34 | 50% | 13/31 | 41.9% | 15/22 | 68.2% | 28 | 13 | 41 | 22 | 21 | 9 | 12 | 22 | 2 | 0 | 107 |
| Players - Regular Season Averages | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| # | Player Name | GP | SF | Min | Pts | % / A | % / A | % / A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 03 | Jaleen Smith | 3 | 2 | 29.0 | 15.3 | 63.6% | 56.3% | 100.0% | 1.3 | 0.0 | 1.3 | 1.7 | 1.3 | 1.3 | 1.7 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 17.3 |
| 04 | Lorenzo Brown | 2 | 2 | 25.0 | 8.0 | 36.4% | 66.7% | 100.0% | 2.5 | 0.5 | 3.0 | 1.5 | 2.0 | 1.5 | 2.0 | 4.0 | 0.5 | 0.0 | 11.5 |
| 02 | Kenneth Lofton Jr. | 3 | 2 | 24.3 | 13.0 | 55.2% | 0.0% | 63.6% | 3.7 | 2.3 | 6.0 | 3.0 | 5.3 | 0.7 | 3.3 | 3.0 | 0.7 | 0.3 | 14.7 |
| 13 | Roi Huber | 4 | 0 | 12.0 | 2.3 | 75.0% | 20.0% | 0.0% | 1.3 | 0.5 | 1.8 | 1.5 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 3.5 |
| 09 | Shake Milton | 3 | 0 | 23.0 | 11.7 | 61.1% | 0.0% | 100.0% | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 2.3 | 3.7 | 0.3 | 1.7 | 2.3 | 0.0 | 0.7 | 13.3 |
| 50 | Yovel Zoosman | 4 | 3 | 24.0 | 6.8 | 40.0% | 50.0% | 57.1% | 2.3 | 0.5 | 2.8 | 1.3 | 1.8 | 1.8 | 1.8 | 2.3 | 1.0 | 0.0 | 9.8 |
| 21 | David Roddy | 3 | 2 | 25.7 | 11.7 | 27.8% | 38.9% | 100.0% | 2.3 | 2.0 | 4.3 | 1.7 | 1.3 | 0.7 | 1.3 | 2.0 | 0.7 | 0.3 | 9.3 |
| 35 | Ethan Burg | 4 | 4 | 15.5 | 7.5 | 37.5% | 60.0% | 100.0% | 2.0 | 0.5 | 2.5 | 2.5 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 | 0.3 | 0.3 | 7.8 |
| 00 | Devontae Cacok | 3 | 1 | 17.0 | 6.0 | 57.1% | 0.0% | 33.3% | 4.3 | 2.0 | 6.3 | 3.3 | 2.3 | 1.7 | 1.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 9.3 |
| 08 | Yotam Hanochi | 3 | 0 | 14.7 | 6.7 | 60.0% | 50.0% | 50.0% | 1.3 | 1.3 | 2.7 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.3 | 7.7 |
| 11 | Dusan Miletic | 3 | 2 | 19.0 | 10.7 | 79.0% | 0.0% | 50.0% | 5.7 | 3.3 | 9.0 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.7 | 1.7 | 0.3 | 20.3 |
| 15 | Nimrod Levi | 4 | 1 | 16.3 | 6.3 | 45.5% | 40.0% | 75.0% | 2.3 | 1.0 | 3.3 | 1.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 5.8 |
| 07 | Shahar Luberboim | 2 | 0 | 1.5 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -0.5 |
| 33 | Gabriel Chachashvili | 2 | 1 | 8.0 | 3.0 | 50.0% | 0.0% | 100.0% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 |
117 VAL
Round 1 Vs Hapoel Holon [Away]
92 Points
Round 1 Vs Hapoel Holon [Away]
45 Rebounds
Round 3 Vs Hapoel Tel-Aviv [Away]
24 Assists
Round 2 Vs Beer Sheva/Dimona [Home]
11 Steals
Round 2 Vs Beer Sheva/Dimona [Home]
17 Turnovers
Round 3 Vs Hapoel Tel-Aviv [Away]
6 Blocks
Round 2 Vs Beer Sheva/Dimona [Home]
13 3Points Made
Round 4 Vs Hapoel Eilat [Home]
Israel Champions

2 Times
Israel Cup

8 Times
Israel League Cup

7 Times
Israel Super Cup

1 Times
תארים
אלופת המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 8 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 7 פעמים
גביע יול"ב: 2004
סופרקאפ: 1 פעמים
עונה סדירה
עונות בליגה: 61
משחקים: 1492
נצחונות: 827
הפסדים: 665
אחוז הצלחה: 55.4%
פלייאוף
עונות: 33
משחקים: 191
נצחונות: 101
הפסדים: 90
אחוז הצלחה: 52.9%
פיינל פורים
פיינל פור 2006: הפסידה בגמר למכבי תל אביב 96-66
פיינל פור 2007: הפסידה בגמר למכבי תל אביב 80-78
פיינל פור 2009: הפסידה בחצי הגמר למכבי חיפה 98-93
פיינל פור 2010: הפסידה בחצי הגמר לגלבוע/גליל 79-69
פיינל פור 2011: הפסידה בחצי הגמר לגלבוע/גליל 98-80
פיינל פור 2016: הפסידה בגמר למכבי ראשון לציון 83-77
פיינל פור 2017: ניצחה בגמר את מכבי חיפה 76-83
פיינל פור 2018: הפסידה בחצי הגמר להפועל חולון 80-76
גביע המדינה
מחזיקת גביע: 8 פעמים
גמרים: 16
אירופה
עונות: 28
משחקים: 328
נצחונות: 171
הפסדים: 157
גביע יול"ב: אלופה (2004)
ליגת האלופות: סגנית אלופה (2023)












.png)

























.png)

