טלפון: 03-6173184
פקס: 03-9680359
דוא"ל: [email protected]
ספונסרים: מעוז דניאל, מלונות בראון, מעוז דניאל, מור בית השקעות, הונדה אופנועים, תמיר כפיר, לאן, אושי אושי, א.יאנוס, נלסיס, סוטרה
- סגל הקבוצה
- |
- לוח משחקים
- |
- וידאו
- |
- סטט' קבוצתית
- |
- שיאים עונתיים
- |
- תארים
- |
- קלעי כל הזמנים
- |
- מאמני כל הזמנים
- |
- הישגים
שחקנים
שחקנים לא פעילים
מדים רשמיים
| הפועל מעוז דניאל חולון - לוח משחקים | |||||||
| תאריך | שעה | שלב | מארחת | אורחת | תוצאה | ||
| 10/09/2026 19:00 |
19:00 | גביע ווינר סל |
![]() נס ציונה
|
![]() הפועל חולון
|
72-77 | ||
| 15/09/2026 20:30 |
20:30 | גביע ווינר סל |
![]() הפועל חולון
|
![]() קריית אתא
|
83-79 | ||
| 23/09/2026 18:40 |
18:40 | גביע ווינר סל |
![]() הפועל חולון
|
![]() מכבי ר"ג
|
80-83 | ||
| 30/09/2026 20:00 |
20:00 | גביע ווינר סל |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל אילת
|
85-87 | ||
| 11/10/2026 20:55 |
20:55 | ליגת Winner סל, מחזור 1 |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל י-ם
|
92-69 | ||
| 19/10/2026 20:05 |
20:05 | ליגת Winner סל, מחזור 2 |
![]() הפועל אילת
|
![]() הפועל חולון
|
69-78 | ||
| 23/10/2026 14:00 |
14:00 | ליגת Winner סל, מחזור 3 |
![]() הפועל ב"ש
|
![]() הפועל חולון
|
91-75 | ||
| 02/11/2026 20:15 |
20:15 | ליגת Winner סל, מחזור 4 |
![]() הפועל חולון
|
![]() ראשון לציון
|
78-70 | ||
| 06/11/2026 13:00 |
13:00 | ליגת Winner סל, מחזור 5 |
![]() הפועל חולון
|
![]() גליל עליון
|
|
||
| 16/11/2026 20:05 |
20:05 | ליגת Winner סל, מחזור 6 |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל העמק
|
|
||
| 21/11/2026 20:55 |
20:55 | ליגת Winner סל, מחזור 7 |
![]() מכבי ת"א
|
![]() הפועל חולון
|
|
||
| 06/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 8 |
![]() מכבי ר"ג
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 13/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 9 |
![]() קריית אתא
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 20/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 10 |
![]() הפועל חולון
|
מכבי אשדוד
|
|
|||
| 27/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 11 |
![]() בני הרצליה
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 03/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 12 |
![]() נס ציונה
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 10/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 13 |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל ת"א
|
|
|||
| 17/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 14 |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל ב"ש
|
|
|||
| 24/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 15 |
![]() הפועל חולון
|
![]() מכבי ר"ג
|
|
|||
| 07/02/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 16 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 21/02/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 17 |
![]() הפועל חולון
|
![]() הפועל אילת
|
|
|||
| 07/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 18 |
![]() הפועל חולון
|
![]() מכבי ת"א
|
|
|||
| 14/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 19 |
![]() הפועל העמק
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 21/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 20 |
![]() ראשון לציון
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 28/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 21 |
![]() הפועל חולון
|
![]() קריית אתא
|
|
|||
| 04/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 22 |
![]() הפועל חולון
|
![]() נס ציונה
|
|
|||
| 11/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 23 |
![]() הפועל ת"א
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 18/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 24 |
![]() הפועל חולון
|
![]() בני הרצליה
|
|
|||
| 25/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 25 |
מכבי אשדוד
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 02/05/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 26 |
![]() הפועל י-ם
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
בעלי תפקידים
נשיא המועדון: יוסי לוי
יושב ראש: איתן לנציאנו
מנכ"ל: רועי דבורה
מנהל מקצועי: דניאל רביץ
מנהל קבוצה: ניר אורון
מנהל מיתוג: אורן שדה
סמנכ"ל תקשורת: גדי רבינוביץ
חבר הנהלה בכיר: מיקי אבירם
רופא: ד"ר משה דהן
פיזיותרפיסט: מעין אורינגר
מאמן כושר: עמית גולדיאן
איש משק: שי גרינברג
טבלת ליגת
סל
| נק' | הפ' | נצ' | מש' | קבוצה | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | הפועל י-ם | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | הפועל ת"א | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | מכבי ר"ג | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | מכבי ת"א | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | בני הרצליה | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | הפועל אילת | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | ראשון לציון | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | נס ציונה | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | קריית אתא | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | גליל עליון | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל ב"ש | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל חולון | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | מכבי אשדוד | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל העמק | 14 |
קטעי וידאו
2026-27
| סטטיסטיקה קבוצתית - עונה סדירה | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| מש' | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 299 | 64/130 | 41/125 | 48/68 | 107 | 36 | 143 | 85 | 72 | 30 | 61 | 79 | 16 | 9 | 314 | |||
| ממוצע | 74.8 | 16/32 (49.2%) | 10/31 (32.8%) | 12/17 (70.6%) | 26.8 | 9.0 | 35.8 | 21.3 | 18.0 | 7.5 | 15.3 | 19.8 | 4.0 | 2.3 | 78.5 | ||||
| סטטיסטיקה קבוצתית - נתונים נוספים, עונה סדירה | ||||
| נתון | משחקים | נקודות מאיבודים | נקודות בצבע | נקודות מהזדמנות שניה |
| סה"כ | 4 | 84 | 122 | 32 |
| ממוצע | 21.0 | 30.5 | 8.0 | |
| סטטיסטיקה קבוצתית לפי משחק, עונה סדירה | ||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | |||||||||||||||
| # | משחק | נק | ספ | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל י-ם (ב) | 69 | 92 | 15/33 | 45.5% | 9/29 | 31% | 12/17 | 70.6% | 17 | 8 | 25 | 20 | 19 | 7 | 12 | 17 | 4 | 4 | 62 |
| 2 | הפועל אילת (ח) | 69 | 78 | 16/32 | 50% | 10/33 | 30.3% | 7/12 | 58.3% | 23 | 8 | 31 | 23 | 18 | 9 | 19 | 18 | 6 | 1 | 64 |
| 3 | הפועל ב"ש (ח) | 91 | 75 | 22/38 | 57.9% | 11/25 | 44% | 14/18 | 77.8% | 34 | 9 | 43 | 19 | 15 | 11 | 18 | 25 | 3 | 1 | 116 |
| 4 | ראשון לציון (ב) | 70 | 78 | 11/27 | 40.7% | 11/38 | 28.9% | 15/21 | 71.4% | 33 | 11 | 44 | 23 | 20 | 3 | 12 | 19 | 3 | 3 | 72 |
| שחקנים - סטטיסטיקה ממוצעת, עונה סדירה | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| # | שם השחקן | מש' | פתח | דק | נק | % / זר | % / זר | % / זר | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 00 | לסטר מדפורד ג'וניור | 4 | 0 | 19.0 | 2.3 | 12.5% | 11.8% | 20.0% | 1.0 | 0.8 | 1.8 | 3.5 | 1.5 | 0.5 | 2.5 | 4.8 | 0.5 | 0.3 | -1.5 |
| 33 | יאיר קרביץ | 4 | 4 | 22.5 | 4.8 | 16.7% | 30.8% | 75.0% | 2.8 | 0.3 | 3.0 | 0.8 | 1.5 | 1.0 | 1.8 | 4.0 | 0.5 | 0.3 | 7.0 |
| 03 | קלודל האריס ג'וניור | 4 | 4 | 23.0 | 12.0 | 50.0% | 41.7% | 66.7% | 4.5 | 0.5 | 5.0 | 1.3 | 2.0 | 0.8 | 2.0 | 3.0 | 0.3 | 0.0 | 14.0 |
| 04 | ריבאלדו סוארס | 4 | 4 | 22.8 | 7.8 | 62.5% | 27.3% | 85.7% | 1.8 | 0.8 | 2.5 | 1.8 | 3.5 | 0.5 | 1.0 | 2.5 | 0.8 | 0.3 | 11.3 |
| 32 | טי.ג'יי הוליפילד | 2 | 0 | 24.5 | 6.0 | 37.5% | 33.3% | 0.0% | 3.5 | 1.0 | 4.5 | 2.5 | 1.0 | 1.5 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 5.5 |
| 21 | נתנאל ארצי | 4 | 1 | 24.8 | 5.8 | 38.5% | 16.7% | 77.8% | 1.5 | 0.8 | 2.3 | 1.3 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 3.3 |
| 22 | סם איוריו | 4 | 3 | 15.3 | 2.5 | 75.0% | 16.7% | 25.0% | 2.3 | 0.3 | 2.5 | 2.8 | 0.8 | 1.3 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 |
| 12 | שחר עמיר | 4 | 0 | 23.5 | 13.3 | 50.0% | 45.8% | 85.7% | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.3 | 2.0 | 0.8 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.5 | 8.3 |
| 15 | אדאמה סאנוגו | 4 | 4 | 25.5 | 17.3 | 62.8% | 50.0% | 66.7% | 4.5 | 3.8 | 8.3 | 3.8 | 3.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 20.8 |
| 30 | ברנדון ג'ונס ג'וניור | 2 | 0 | 21.5 | 12.5 | 66.7% | 50.0% | 80.0% | 6.5 | 0.5 | 7.0 | 3.0 | 3.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 16.5 |
| 13 | לירן אזולאי | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 17 | איתי שנפס | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
116 מדד
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
91 נקודות
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
44 ריבאונדים
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
25 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
11 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
19 איבודים
מחזור 2 נגד הפועל אילת בחוץ
6 חסימות
מחזור 2 נגד הפועל אילת בחוץ
11 שלשות
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
תארים
אלופת המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 0 פעמים
הליגה הבלקנית: 2021
הישגים נוספים
גמרי פלייאוף: 3 (עונות 07/08, 17/18, 21/22)
חצאי גמר פלייאוף: 11 (עונות 82/83, 84/85, 85/86, 87/88, 94/95, 98/99, 07/08, 11/12, 17/18, 20/21, 21/22)
עונה סדירה
עונות בליגה: 61
משחקים: 1454
נצחונות: 763
הפסדים: 691
אחוז הצלחה: 52.5%
פלייאוף
עונות: 27
משחקים: 153
נצחונות: 71
הפסדים: 82
אחוז הצלחה: 46.4%
פיינל פורים
פיינל פור 2008: ניצחה בגמר את מכבי תל אביב 72-73
פיינל פור 2012: הפסידה בחצי הגמר למכבי תל אביב 73-102
פיינל פור 2018: הפסידה בגמר למכבי תל אביב 95-75
גביע המדינה
גמרים: 7 (עונות 58/59, 60/61, 85/86, 90/91, 94/95, 08/09, 17/18)
חצאי גמר: 15
מחזיקת גביע: 2 פעמים
אירופה
עונות: 9
משחקים: 64
נצחונות: 24
תיקו: 1
הפסדים: 39
הישג שיא: חצי גמר היורופקאפ (18/19)
הישג שיא: פיינל פור ליגת האלופות (21/22)
הליגה הבלקנית
אלופה: 2021












.png)
































.png)

