12
שחר
עמיר
קבוצה: הפועל מעוז דניאל חולון
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.86
תאריך לידה: 11/03/1999
שנים בקבוצה: 4
שנים בליגה: 7
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.86
תאריך לידה: 11/03/1999
שנים בקבוצה: 4
שנים בליגה: 7
27
שיא נקודות בקריירה
704
נקודות בקריירה
6.7
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 3 | 0 | 69 | 40 | 7/11 | 8/16 | 2/2 | 6 | 0 | 6 | 11 | 4 | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 27 | |||
| ממוצע | 3 | 0% | 23.0 | 13.3 | 63.6% | 50% | 100% | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.7 | 1.3 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.3 | 9.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל חולון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל י-ם (ב) L | 22 | 13 | 1/3 | 33.3% | 3/5 | 60% | 2/2 | 100% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 10 | |
| 2 | הפועל אילת (ח) L | 27 | 13 | 2/2 | 100% | 3/7 | 42.9% | 0/0 | 0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9 | |
| 3 | הפועל ב"ש (ח) W | 20 | 14 | 4/6 | 66.7% | 2/4 | 50% | 0/0 | 0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2017-18 | הפועל ת"א | 9 | 1.0 | 0.2 | 100% | 0% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | |||
| 2019-20 | הפועל אילת | 1 | 1.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| 2022-23 | הפועל חולון | 15 | 7.7 | 1.3 | 29% | 29% | 60% | 0.3 | 0.1 | 0.3 | 0.8 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | |||
| 2023-24 | הפועל חולון | 28 | 15.8 | 6.0 | 64% | 46% | 71% | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 2.5 | 0.6 | 0.4 | 0.6 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 4.2 | |||
| 2024-25 | גליל עליון | 19 | 17.7 | 5.5 | 56.5% | 33.8% | 76.9% | 1.2 | 0.6 | 1.8 | 2.8 | 0.9 | 0.5 | 0.9 | 0.9 | 0.3 | 0.3 | 2.9 | |||
| 2024-25 | הפועל חולון | 1 | 8.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.0 | |||
| 2025-26 | גליל עליון | 29 | 27.1 | 12.8 | 47% | 42% | 78% | 2.4 | 0.5 | 2.9 | 3.3 | 2.1 | 0.9 | 2.0 | 1.8 | 0.1 | 0.5 | 8.8 | |||
| 2026-27 | הפועל חולון | 3 | 23.0 | 13.3 | 64% | 50% | 100% | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.7 | 1.3 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.3 | 9.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2017-18 | הפועל ת"א | 4 | 2.5 | 1.3 | 0% | 25% | 100% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | |||
| 2022-23 | הפועל חולון | 1 | 5.0 | 6.0 | 100% | 0% | 67% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0 | |||
| 2023-24 | הפועל חולון | 3 | 19.0 | 7.7 | 33% | 43% | 60% | 0.7 | 0.3 | 1.0 | 4.3 | 1.0 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 1.7 | |||
| 2024-25 | הפועל חולון | 7 | 15.3 | 4.6 | 71.4% | 30% | 100% | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 2.0 | 0.4 | 0.0 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 2.7 | |||
10 מדד
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
14 נקודות
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
3 ריבאונדים
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
1 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
3 איבודים
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
1 חסימות
מחזור 2 נגד הפועל אילת בחוץ
3 שלשות
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
9.0 מדד
מדורג #76
13.3 נקודות
מדורג #23
2.0 ריבאונדים
מדורג #104
1.0 אסיסטים
מדורג #89
1.0 חטיפות
מדורג #64
2.0 איבודים
מדורג #40
0.3 חסימות
מדורג #34
50.0% אחוזים ל3
מדורג #11
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 4 פעמים (מח' 19 עונת 2023-24, מח' 30 עונת 2023-24, מח' 8 עונת 2024-25, מח' 19 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 23 עונת 2025-26)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (מאי עונת 2025-26)
השחקן המשתפר של העונה: 1 פעמים (2023-24)
מחלקת נוער: הפועל ת"א
2017-2018: הפועל ת"א
2018-2019: הפועל ר"ג/גבעתיים (לאומית)
2019-2020: מכבי הוד השרון (לאומית), הפועל אילת
2020-2022: עירוני ר"ג (לאומית)
2022-2024: הפועל חולון
2024-2025: הפועל גליל עליון, הפועל חולון
2025-2026: הפועל גליל עליון
2026-2027: הפועל חולון








.png)

































.png)

