15
אדאמה
סאנוגו
קבוצה: הפועל מעוז דניאל חולון
אזרחות:
מאלי (MLI)
עמדה: פורוורד־סנטר
גובה: 2.06
תאריך לידה: 12/02/2002
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
מאלי (MLI)
עמדה: פורוורד־סנטר
גובה: 2.06
תאריך לידה: 12/02/2002
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
26
שיא נקודות בקריירה
280
נקודות בקריירה
17.5
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 102 | 69 | 27/43 | 3/6 | 6/9 | 18 | 15 | 33 | 15 | 13 | 5 | 8 | 4 | 5 | 1 | 83 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 25.5 | 17.3 | 62.8% | 50% | 66.7% | 4.5 | 3.8 | 8.3 | 3.8 | 3.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 20.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל חולון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל י-ם (ב) L | * | 26 | 20 | 9/13 | 69.2% | 0/0 | 0% | 2/2 | 100% | 5 | 4 | 9 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 23 |
| 2 | הפועל אילת (ח) L | * | 18 | 6 | 3/6 | 50% | 0/0 | 0% | 0/1 | 0% | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
| 3 | הפועל ב"ש (ח) W | * | 26 | 18 | 7/12 | 58.3% | 1/1 | 100% | 1/2 | 50% | 4 | 5 | 9 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 23 |
| 4 | ראשון לציון (ב) L | * | 32 | 25 | 8/12 | 66.7% | 2/5 | 40% | 3/4 | 75% | 7 | 4 | 11 | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 33 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל חולון | 12 | 26.7 | 17.6 | 57% | 58% | 77% | 6.7 | 4.5 | 11.2 | 3.0 | 3.8 | 0.8 | 2.3 | 0.9 | 0.9 | 0.5 | 23.5 | |||
| 2026-27 | הפועל חולון | 4 | 25.5 | 17.3 | 63% | 50% | 67% | 4.5 | 3.8 | 8.3 | 3.8 | 3.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 20.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל חולון | 5 | 26.4 | 19.2 | 67% | 47% | 74% | 5.6 | 1.4 | 7.0 | 2.6 | 2.8 | 0.8 | 1.6 | 0.4 | 1.0 | 1.0 | 20.2 | |||
33 מדד
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
25 נקודות
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
11 ריבאונדים
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
3 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
2 חטיפות
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
3 איבודים
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
2 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
2 שלשות
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
20.8 מדד
מדורג #3
17.3 נקודות
מדורג #7
8.3 ריבאונדים
מדורג #5
1.0 אסיסטים
מדורג #84
1.3 חטיפות
מדורג #36
2.0 איבודים
מדורג #37
1.3 חסימות
מדורג #7
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 1 פעמים (מח' 20 עונת 2025-26)
שחקן החודש: 1 פעמים (אפריל עונת 2025-26)
קולג': קונטיקט (2020-2023)
2023-2025: שיקגו בולס (NBA), ווינדי סיטי בולס (ג'י־ליג)
2025-2026: טרפאני שארק (איטליה), הפועל חולון
2026-2027: הפועל חולון
2023-2025: שיקגו בולס (NBA), ווינדי סיטי בולס (ג'י־ליג)
2025-2026: טרפאני שארק (איטליה), הפועל חולון
2026-2027: הפועל חולון










.png)





























.png)

