1
קוויי
גרנט
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 11/12/1999
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 11/12/1999
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
26
שיא נקודות בקריירה
313
נקודות בקריירה
13.0
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 1 | 1 | 34 | 16 | 2/4 | 2/3 | 6/8 | 4 | 2 | 6 | 3 | 7 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | 26 | |||
| ממוצע | 1 | 100% | 34.0 | 16.0 | 50% | 66.7% | 75% | 4.0 | 2.0 | 6.0 | 3.0 | 7.0 | 1.0 | 5.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 26.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | * | 34 | 16 | 2/4 | 50% | 2/3 | 66.7% | 6/8 | 75% | 4 | 2 | 6 | 3 | 7 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | 26 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 23 | 28.9 | 12.9 | 51% | 29% | 81% | 2.7 | 0.5 | 3.3 | 2.2 | 3.2 | 1.4 | 2.7 | 5.3 | 0.1 | 0.2 | 14.0 | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 1 | 34.0 | 16.0 | 50% | 67% | 75% | 4.0 | 2.0 | 6.0 | 3.0 | 7.0 | 1.0 | 5.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 26.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 2 | 21.0 | 7.5 | 20% | 33% | 67% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 1.0 | 4.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5 | 4.5 | |||
26 מדד
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
16 נקודות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
6 ריבאונדים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
9 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 חטיפות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
5 איבודים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
0 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
2 שלשות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
26.0 מדד
מדורג #4
16.0 נקודות
מדורג #15
6.0 ריבאונדים
מדורג #19
9.0 אסיסטים
מדורג #1
1.0 חטיפות
מדורג #56
5.0 איבודים
מדורג #6
66.7% אחוזים ל3
מדורג #17
קולג': מערב טקסס (2018-2021), ויצ'יטה סטייט (2021-2022), סם יוסטון סטייט (2022-2023)
2023-2024: הלסינקי סיגלס (פינלנד)
2024-2025: סיגל פרישטינה (קוסובו), מכבי ראשון לציון (לאומית)
2025-2027: מכבי ראשון לציון
2023-2024: הלסינקי סיגלס (פינלנד)
2024-2025: סיגל פרישטינה (קוסובו), מכבי ראשון לציון (לאומית)
2025-2027: מכבי ראשון לציון






.png)



















.jpg)






.png)

