5
דניאל
רוזנבאום
קבוצה: הפועל עירוני אילת
אזרחות:
ארה''ב (USA)
,
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.97
תאריך לידה: 11/02/1997
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ארה''ב (USA)
,
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.97
תאריך לידה: 11/02/1997
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 5
19
שיא נקודות בקריירה
470
נקודות בקריירה
5.5
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 98 | 24 | 6/10 | 2/12 | 6/8 | 7 | 3 | 10 | 6 | 6 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 23 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 24.5 | 6.0 | 60% | 16.7% | 75% | 1.8 | 0.8 | 2.5 | 1.5 | 1.5 | 1.0 | 0.8 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 5.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל אילת) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | ראשון לציון (ח) W | * | 29 | 13 | 3/4 | 75% | 2/7 | 28.6% | 1/2 | 50% | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 |
| 2 | הפועל חולון (ב) W | * | 19 | 2 | 0/0 | 0% | 0/4 | 0% | 2/2 | 100% | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | בני הרצליה (ח) L | * | 28 | 7 | 2/3 | 66.7% | 0/0 | 0% | 3/4 | 75% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 |
| 4 | הפועל י-ם (ח) L | 22 | 2 | 1/3 | 33.3% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | הפועל י-ם | 21 | 6.0 | 0.7 | 50% | 11% | 25% | 0.7 | 0.4 | 1.1 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | -0.1 | |||
| 2023-24 | גליל עליון | 15 | 14.3 | 3.1 | 42.9% | 41.7% | 71.4% | 1.7 | 0.7 | 2.3 | 1.6 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 3.7 | |||
| 2023-24 | הפועל חיפה | 13 | 21.3 | 7.1 | 58.3% | 39.5% | 62.5% | 2.2 | 1.2 | 3.4 | 2.6 | 0.8 | 1.2 | 0.8 | 1.3 | 0.0 | 0.2 | 7.1 | |||
| 2024-25 | הפועל חיפה | 32 | 26.8 | 9.1 | 63% | 40% | 62% | 2.8 | 1.0 | 3.7 | 2.9 | 1.5 | 1.4 | 1.2 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 8.7 | |||
| 2026-27 | הפועל אילת | 4 | 24.5 | 6.0 | 60% | 17% | 75% | 1.8 | 0.8 | 2.5 | 1.5 | 1.5 | 1.0 | 0.8 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 5.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | הפועל י-ם | 2 | 2.5 | 1.5 | 0% | 50% | 0% | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 | |||
| 2023-24 | הפועל חיפה | 3 | 23.7 | 4.3 | 100% | 33.3% | 0% | 1.7 | 0.3 | 2.0 | 2.0 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.7 | |||
14 מדד
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
13 נקודות
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
4 ריבאונדים
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 3 נגד בני הרצליה בחוץ
4 חטיפות
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
2 איבודים
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
0 חסימות
מחזור 2 נגד הפועל חולון בבית
2 שלשות
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
5.8 מדד
מדורג #96
6.0 נקודות
מדורג #96
2.5 ריבאונדים
מדורג #88
1.0 אסיסטים
מדורג #96
1.0 חטיפות
מדורג #51
0.8 איבודים
מדורג #110
16.7% אחוזים ל3
מדורג #77
קולג': פומונה־פיצר (2015-2019)
2019-2020: הפועל ירושלים
2020-2021: הפועל ירושלים, הפועל רמת גן/גבעתיים (לאומית)
2021-2022: אליצור "איתו" אשקלון (לאומית)
2022-2023: מכבי עירוני רמת גן (לאומית)
2023-2024: הפועל גליל עליון, הפועל חיפה
2024-2025: הפועל חיפה
2025-2026: הפועל חיפה (לאומית)
2026-2027: הפועל אילת








.png)






















.jpg)









.png)

