7
מאליק
הול
קבוצה: הפועל גילת טלקום העמק
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 25/07/2000
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 25/07/2000
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
30
שיא נקודות בקריירה
334
נקודות בקריירה
15.9
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 114 | 66 | 28/45 | 0/4 | 10/15 | 21 | 12 | 33 | 8 | 16 | 2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 79 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 28.5 | 16.5 | 62.2% | 0% | 66.7% | 5.3 | 3.0 | 8.3 | 2.0 | 4.0 | 0.5 | 2.5 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 19.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | קריית אתא (ח) L | * | 28 | 15 | 6/11 | 54.5% | 0/1 | 0% | 3/5 | 60% | 6 | 3 | 9 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 22 |
| 2 | ראשון לציון (ח) W | * | 26 | 30 | 13/16 | 81.2% | 0/0 | 0% | 4/7 | 57.1% | 7 | 6 | 13 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 41 |
| 3 | נס ציונה (ב) L | * | 28 | 4 | 2/6 | 33.3% | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 6 | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 4 | מכבי ר"ג (ב) L | 32 | 17 | 7/12 | 58.3% | 0/1 | 0% | 3/3 | 100% | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 16 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | קריית אתא | 17 | 28.4 | 15.8 | 59% | 48% | 64% | 6.1 | 2.9 | 9.1 | 2.8 | 5.1 | 0.8 | 2.6 | 1.8 | 0.2 | 0.9 | 20.3 | |||
| 2026-27 | הפועל העמק | 4 | 28.5 | 16.5 | 62% | 0% | 67% | 5.3 | 3.0 | 8.3 | 2.0 | 4.0 | 0.5 | 2.5 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 19.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
41 מדד
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
30 נקודות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
13 ריבאונדים
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
3 אסיסטים
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
1 חטיפות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
5 איבודים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
1 חסימות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
0 שלשות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
19.8 מדד
מדורג #6
16.5 נקודות
מדורג #10
8.3 ריבאונדים
מדורג #6
1.8 אסיסטים
מדורג #60
0.5 חטיפות
מדורג #88
2.5 איבודים
מדורג #21
0.3 חסימות
מדורג #58
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 1 פעמים (מח' 9 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 2 פעמים (מח' 6 עונת 2025-26, מח' 2 עונת 2026-27)
שחקן החודש: 1 פעמים (נובמבר עונת 2025-26)
קולג': מישיגן סטייט (2019-2024)
2024-2025: גרינסבורו סווארם (ג'י־ליג), מוטור סיטי קרוז (ג'י־ליג)
2025-2026: עירוני קריית אתא
2026-2027: הפועל העמק
2024-2025: גרינסבורו סווארם (ג'י־ליג), מוטור סיטי קרוז (ג'י־ליג)
2025-2026: עירוני קריית אתא
2026-2027: הפועל העמק










.png)

















.jpg)








.png)

