סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 104 44 7/15 8/22 6/7 8 4 12 5 5 1 3 2 0 1 32
ממוצע 4 100% 26.0 11.0 46.7% 36.4% 85.7% 2.0 1.0 3.0 1.3 1.3 0.3 0.8 0.5 0.0 0.3 8.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל אילת)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 ראשון לציון (ח) W * 25 10 1/2 50% 2/4 50% 2/3 66.7% 0 1 1 0 2 0 0 1 0 1 9
2 הפועל חולון (ב) W * 26 9 4/6 66.7% 0/3 0% 1/1 100% 3 0 3 1 2 1 2 0 0 0 7
3 בני הרצליה (ח) L * 24 8 1/3 33.3% 2/5 40% 0/0 0% 1 2 3 1 0 0 1 1 0 0 5
4 הפועל י-ם (ח) L * 29 17 1/4 25% 4/10 40% 3/3 100% 4 1 5 3 1 0 0 0 0 0 11

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2015-16 הפועל ת"א 8 2.8 1.5 100% 60% 50% 0.3 0.1 0.4 0.3 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 1.8
2016-17 הפועל ת"א 27 7.2 2.3 50% 40% 78% 0.8 0.2 1.0 1.0 0.2 0.2 0.3 0.2 0.0 0.1 1.5
2017-18 הפועל ת"א 3 2.7 0.0 0% 0% 0% 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2018-19 הפועל ת"א 12 7.5 1.4 30% 22.2% 62.5% 0.7 0.3 1.0 0.8 0.5 0.1 0.2 0.2 0.0 0.2 0.7
2018-19 נס ציונה 15 12.9 2.7 50% 37% 100% 0.9 0.5 1.4 1.7 0.5 0.5 0.3 0.3 0.1 0.1 2.0
2019-20 מכבי אשדוד 28 24.4 9.5 38% 41% 61% 3.0 1.5 4.5 2.3 1.6 0.6 0.8 1.5 0.1 0.5 8.6
2020-21 הפועל אילת 23 16.0 5.0 50% 34% 71% 1.0 0.9 1.9 2.2 0.8 0.5 0.8 0.7 0.0 0.1 3.0
2021-22 הפועל אילת 27 20.7 8.2 43% 35% 79% 1.9 0.8 2.7 2.6 1.6 0.4 0.6 0.6 0.1 0.2 5.6
2022-23 גלבוע גליל 19 20.6 5.8 33.3% 34.5% 61.5% 1.8 0.7 2.6 2.3 0.8 0.7 0.6 0.9 0.1 0.0 4.1
2022-23 נס ציונה 8 19.6 5.0 64.7% 31.2% 60% 1.5 0.4 1.9 2.9 0.8 0.2 0.9 0.6 0.2 0.1 2.5
2023-24 נס ציונה 30 23.5 8.1 47% 31% 84% 2.0 0.7 2.7 2.7 1.3 0.8 0.6 1.2 0.1 0.2 5.8
2024-25 נס ציונה 26 23.0 7.1 46% 35% 69% 1.9 1.1 2.9 2.3 1.3 0.9 0.8 1.4 0.1 0.1 6.3
2025-26 הפועל י-ם 6 12.5 2.8 25% 23% 67% 0.3 0.8 1.2 1.3 0.8 0.3 0.3 0.2 0.0 0.0 0.7
2026-27 הפועל אילת 4 26.0 11.0 47% 36% 86% 2.0 1.0 3.0 1.3 1.3 0.3 0.8 0.5 0.0 0.3 8.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2015-16 הפועל ת"א 2 1.0 0.0 0% 0% 0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
2018-19 נס ציונה 4 5.5 1.0 0% 0% 67% 0.3 0.0 0.3 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.8
2020-21 הפועל אילת 3 4.7 1.0 0% 100% 0% 0.7 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3
2022-23 נס ציונה 3 16.7 7.0 50% 36.4% 100% 0.3 0.7 1.0 3.0 0.7 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 3.7
2023-24 נס ציונה 3 21.7 5.7 67% 27% 0% 1.3 0.7 2.0 1.7 0.3 1.7 0.7 1.0 0.0 0.0 5.0
2024-25 נס ציונה 5 21.4 7.0 53% 24% 100% 2.4 1.4 3.8 1.6 0.8 0.2 1.0 0.6 0.0 0.0 5.2
2025-26 הפועל י-ם 4 12.3 4.3 50% 38% 100% 1.5 0.5 2.0 1.8 1.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 4.8

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
11 מדד
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
נקודות
17 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
ריבאונדים
5 ריבאונדים
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
אסיסטים
1 אסיסטים
מחזור 3 נגד בני הרצליה בחוץ
חטיפות
1 חטיפות
מחזור 2 נגד הפועל חולון בבית
איבודים
2 איבודים
מחזור 2 נגד הפועל חולון בבית
חסימות
0 חסימות
מחזור 3 נגד בני הרצליה בחוץ
שלשות
4 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
8.0 מדד
מדורג #84
נקודות
11.0 נקודות
מדורג #54
ריבאונדים
3.0 ריבאונדים
מדורג #80
חטיפות
0.3 חטיפות
מדורג #126
איבודים
0.8 איבודים
מדורג #107
אחוזים ל3
36.4% אחוזים ל3
מדורג #41

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 2 פעמים (מח' 29 עונת 2019-20, מח' 11 עונת 2023-24)

אודות

מחלקת נוער: הפועל תל אביב

2015-2017: הפועל תל אביב
2017-2018: הפועל תל אביב, הפועל גליל עליון (לאומית)
2018-2019: הפועל תל אביב, עירוני נס ציונה
2019-2020: מכבי אשדוד
2020-2022: הפועל אילת
2022-2023: הפועל גלבוע גליל, עירוני נס ציונה
2023-2025: עירוני נס ציונה
2025-2026: הפועל אילת (לאומית), הפועל ירושלים
2026-2027: הפועל אילת

כתבות