סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 90 19 2/12 4/13 3/4 11 1 12 3 6 4 7 16 2 1 28
ממוצע 4 100% 22.5 4.8 16.7% 30.8% 75% 2.8 0.3 3.0 0.8 1.5 1.0 1.8 4.0 0.5 0.3 7.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל חולון)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 הפועל י-ם (ב) L * 22 7 0/3 0% 2/3 66.7% 1/2 50% 3 0 3 1 3 1 1 3 1 0 11
2 הפועל אילת (ח) L * 18 4 2/3 66.7% 0/1 0% 0/0 0% 1 0 1 1 1 1 2 0 1 0 3
3 הפועל ב"ש (ח) W * 22 2 0/3 0% 0/2 0% 2/2 100% 2 0 2 0 1 2 1 10 0 0 11
4 ראשון לציון (ב) L * 28 6 0/3 0% 2/7 28.6% 0/0 0% 5 1 6 1 1 0 3 3 0 1 3

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 הפועל ב"ש 25 4.7 1.1 31% 9% 50% 0.3 0.6 0.9 0.7 0.2 0.2 0.2 0.2 0.0 0.2 0.0
2020-21 בני הרצליה 23 21.4 5.9 47% 24% 68% 1.9 0.6 2.5 2.8 1.2 0.8 1.2 3.1 0.0 0.4 5.1
2021-22 בני הרצליה 27 19.9 5.6 43% 29% 70% 1.9 0.7 2.6 1.5 1.7 0.6 1.3 2.1 0.0 0.5 5.6
2022-23 בני הרצליה 27 21.3 5.3 46% 19% 66% 2.7 0.7 3.4 2.3 1.9 0.9 1.3 3.4 0.0 0.4 7.2
2023-24 נס ציונה 23 25.7 7.7 42% 28% 74% 2.8 0.6 3.4 2.5 2.6 0.8 2.4 4.1 0.0 0.6 8.0
2024-25 נס ציונה 26 20.9 7.7 43% 29% 66% 2.1 0.6 2.7 2.2 2.1 0.5 2.6 4.2 0.0 0.5 6.5
2025-26 הפועל חולון 24 22.9 7.4 51% 33% 71% 2.5 0.4 2.9 2.8 2.3 1.0 1.9 3.8 0.3 0.4 8.8
2026-27 הפועל חולון 4 22.5 4.8 17% 31% 75% 2.8 0.3 3.0 0.8 1.5 1.0 1.8 4.0 0.5 0.3 7.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 הפועל ב"ש 3 3.7 2.0 67% 0% 100% 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3 1.7
2021-22 בני הרצליה 8 17.6 4.0 45% 12% 64% 1.9 0.9 2.8 2.9 1.4 0.1 0.6 1.9 0.1 0.5 3.3
2022-23 בני הרצליה 4 24.3 6.0 33% 50% 50% 1.3 1.8 3.0 2.0 0.5 1.3 1.0 3.0 0.5 1.3 6.5
2023-24 נס ציונה 3 20.0 3.7 57% 25% 0% 1.3 0.0 1.3 2.3 1.3 0.3 2.0 2.7 0.0 0.0 3.0
2024-25 נס ציונה 5 25.0 7.2 42% 25% 71% 3.8 0.8 4.6 3.2 1.6 0.6 2.0 4.4 0.0 0.0 7.6
2025-26 הפועל חולון 5 21.4 6.6 38% 44% 50% 1.2 0.2 1.4 2.8 1.0 0.4 1.6 6.0 0.2 0.6 6.8

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
11 מדד
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
נקודות
7 נקודות
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית
ריבאונדים
6 ריבאונדים
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
אסיסטים
10 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
חטיפות
2 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל ב"ש בחוץ
איבודים
3 איבודים
מחזור 4 נגד ראשון לציון בבית
חסימות
1 חסימות
מחזור 2 נגד הפועל אילת בחוץ
שלשות
2 שלשות
מחזור 1 נגד הפועל י-ם בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
7.0 מדד
מדורג #91
נקודות
4.8 נקודות
מדורג #111
ריבאונדים
3.0 ריבאונדים
מדורג #76
אסיסטים
4.0 אסיסטים
מדורג #17
חטיפות
1.0 חטיפות
מדורג #46
איבודים
1.8 איבודים
מדורג #48
חסימות
0.5 חסימות
מדורג #37
אחוזים ל3
30.8% אחוזים ל3
מדורג #64

תארים

גביעי מדינה
1 גביעי מדינה
בני הרצליה (2021-22)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 1 פעמים (מח' 17 עונת 2021-22)
שחקן המחזור: 3 פעמים (מח' 14 עונת 2023-24, מח' 23 עונת 2023-24, מח' 24 עונת 2025-26)
תגלית העונה: 1 פעמים (2020-21)

אודות

מחלקת נוער: אליצור עירוני נתניה

2017-2018: הפועל כפר סבא (לאומית)
2018-2019: הפועל באר שבע/בני שמעון
2019-2020: מכבי רעננה (לאומית)
2020-2023: בני הרצליה
2023-2025: עירוני נס ציונה
2025-2027: הפועל חולון

כתבות