סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 112 59 11/27 6/12 19/25 12 1 13 10 26 11 18 32 1 4 82
ממוצע 4 100% 28.0 14.8 40.7% 50% 76% 3.0 0.3 3.3 2.5 6.5 2.8 4.5 8.0 0.3 1.0 20.5
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל אילת)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 ראשון לציון (ח) W * 29 18 0/5 0% 4/5 80% 6/8 75% 2 1 3 3 5 5 5 8 1 0 24
2 הפועל חולון (ב) W * 26 11 3/10 30% 0/2 0% 5/6 83.3% 4 0 4 4 6 3 6 7 0 4 7
3 בני הרצליה (ח) L * 27 18 4/6 66.7% 2/3 66.7% 4/7 57.1% 2 0 2 2 4 1 2 10 0 0 25
4 הפועל י-ם (ח) L * 30 12 4/6 66.7% 0/2 0% 4/4 100% 4 0 4 1 11 2 5 7 0 0 26

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2023-24 מכבי רמת גן 13 28.4 14.6 45% 27% 78% 3.1 0.8 3.9 2.9 6.5 2.2 3.0 5.9 0.1 0.7 18.4
2024-25 מכבי רמת גן 25 27.5 15.2 47% 31% 83% 3.3 0.5 3.8 2.2 6.3 2.3 3.6 7.0 0.1 0.8 21.0
2026-27 הפועל אילת 4 28.0 14.8 41% 50% 76% 3.0 0.3 3.3 2.5 6.5 2.8 4.5 8.0 0.3 1.0 20.5
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2024-25 מכבי רמת גן 3 30.7 19.7 53% 50% 92% 3.0 0.0 3.0 2.3 4.3 1.7 6.0 7.0 0.0 1.7 18.7

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
26 מדד
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
נקודות
18 נקודות
מחזור 3 נגד בני הרצליה בחוץ
ריבאונדים
4 ריבאונדים
מחזור 2 נגד הפועל חולון בבית
אסיסטים
10 אסיסטים
מחזור 3 נגד בני הרצליה בחוץ
חטיפות
5 חטיפות
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
איבודים
6 איבודים
מחזור 2 נגד הפועל חולון בבית
חסימות
1 חסימות
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
שלשות
4 שלשות
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
20.5 מדד
מדורג #4
נקודות
14.8 נקודות
מדורג #18
ריבאונדים
3.3 ריבאונדים
מדורג #66
אסיסטים
8.0 אסיסטים
מדורג #1
חטיפות
2.8 חטיפות
מדורג #2
איבודים
4.5 איבודים
מדורג #1
חסימות
0.3 חסימות
מדורג #52
אחוזים ל3
50.0% אחוזים ל3
מדורג #11

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 6 פעמים (מח' 19 עונת 2023-24, מח' 2 עונת 2024-25, מח' 11 עונת 2024-25, מח' 7 עונת 2024-25, מח' 18 עונת 2024-25, מח' 1 עונת 2026-27)
שחקן החודש: 1 פעמים (מרץ עונת 2023-24)
חמישיית העונה: 1 פעמים (2024-25)

אודות

קולג': וויסקונסין-פארקסייד (2014-2017), לואיס (2018-2019)

2019-2020: פאדרבורן (גרמניה)
2020-2021: הלסינקי סיגלס (פינלנד)
2021-2022: גיסן 46ers (גרמניה)
2022-2023: המבורג טאוארס (גרמניה), ריטאס וילנה (ליטא)
2023-2024: מכבי עירוני רמת גן, שלאסק ורוצלאב (פולין), מכבי עירוני רמת גן
2024-2025: מכבי רמת גן
2025-2026: פרומיתאס (יוון)
2026-2027: הפועל אילת

כתבות