11
ג'סטין
לואיס
קבוצה: מכבי קבוצת כנען רמת גן
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.01
תאריך לידה: 12/04/2002
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.01
תאריך לידה: 12/04/2002
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
20
שיא נקודות בקריירה
50
נקודות בקריירה
12.5
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 104 | 50 | 11/29 | 6/14 | 10/14 | 21 | 9 | 30 | 12 | 13 | 6 | 5 | 9 | 2 | 2 | 61 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 26.0 | 12.5 | 37.9% | 42.9% | 71.4% | 5.3 | 2.3 | 7.5 | 3.0 | 3.3 | 1.5 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 0.5 | 15.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | בני הרצליה (ח) W | * | 29 | 6 | 0/6 | 0% | 1/2 | 50% | 3/4 | 75% | 2 | 4 | 6 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 7 |
| 2 | גליל עליון (ח) L | * | 26 | 14 | 5/9 | 55.6% | 1/5 | 20% | 1/2 | 50% | 6 | 3 | 9 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 16 |
| 3 | קריית אתא (ב) W | * | 24 | 10 | 1/6 | 16.7% | 2/5 | 40% | 2/4 | 50% | 6 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 |
| 4 | הפועל העמק (ח) W | * | 25 | 20 | 5/8 | 62.5% | 2/2 | 100% | 4/4 | 100% | 7 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 29 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2026-27 | מכבי ר"ג | 4 | 26.0 | 12.5 | 38% | 43% | 71% | 5.3 | 2.3 | 7.5 | 3.0 | 3.3 | 1.5 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 0.5 | 15.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
29 מדד
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
20 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
9 ריבאונדים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
4 אסיסטים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
2 חטיפות
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
2 איבודים
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
1 חסימות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
2 שלשות
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
15.3 מדד
מדורג #26
12.5 נקודות
מדורג #36
7.5 ריבאונדים
מדורג #10
2.3 אסיסטים
מדורג #43
1.5 חטיפות
מדורג #25
1.3 איבודים
מדורג #73
0.5 חסימות
מדורג #33
42.9% אחוזים ל3
מדורג #20
קולג': מרקט (2020-2022)
2023-2024: ווינדי סיטי בולס (ג'י-ליג), סולט לייק סיטי סטארס (ג'י-ליג), קלגארי (קנדה)
2024-2025: סולט לייק סיטי סטארס (ג'י-ליג), דלאוור בלו קואטס (ג'י-ליג)
2025-2026: לימוז' (צרפת)
2026-2027: מכבי רמת גן
2023-2024: ווינדי סיטי בולס (ג'י-ליג), סולט לייק סיטי סטארס (ג'י-ליג), קלגארי (קנדה)
2024-2025: סולט לייק סיטי סטארס (ג'י-ליג), דלאוור בלו קואטס (ג'י-ליג)
2025-2026: לימוז' (צרפת)
2026-2027: מכבי רמת גן












.png)





















.png)

