30
אל.ג'יי
פיגרואה
קבוצה: מכבי קבוצת כנען רמת גן
אזרחות:
ארה''ב (USA)
,
הרפובליקה הדומיניקנית (DOM)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 28/03/1998
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
,
הרפובליקה הדומיניקנית (DOM)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 28/03/1998
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
27
שיא נקודות בקריירה
196
נקודות בקריירה
16.3
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 85 | 47 | 12/21 | 6/18 | 5/6 | 10 | 2 | 12 | 13 | 4 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 28 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 21.3 | 11.8 | 57.1% | 33.3% | 83.3% | 2.5 | 0.5 | 3.0 | 3.3 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 7.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | בני הרצליה (ח) W | * | 30 | 12 | 2/4 | 50% | 1/5 | 20% | 5/6 | 83.3% | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12 |
| 2 | גליל עליון (ח) L | * | 22 | 20 | 4/5 | 80% | 4/7 | 57.1% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 |
| 3 | קריית אתא (ב) W | * | 17 | 8 | 4/7 | 57.1% | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | הפועל העמק (ח) W | 16 | 7 | 2/5 | 40% | 1/4 | 25% | 0/0 | 0% | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל ב"ש | 8 | 27.6 | 18.6 | 55% | 42% | 58% | 3.5 | 0.4 | 3.9 | 3.3 | 3.8 | 1.8 | 2.1 | 2.5 | 0.8 | 0.1 | 16.9 | |||
| 2026-27 | מכבי ר"ג | 4 | 21.3 | 11.8 | 57% | 33% | 83% | 2.5 | 0.5 | 3.0 | 3.3 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 7.0 | |||
12 מדד
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
20 נקודות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
5 ריבאונדים
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
1 חטיפות
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
2 איבודים
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
1 חסימות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
4 שלשות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
7.0 מדד
מדורג #90
11.8 נקודות
מדורג #44
3.0 ריבאונדים
מדורג #75
0.5 חטיפות
מדורג #99
1.0 איבודים
מדורג #102
0.3 חסימות
מדורג #72
33.3% אחוזים ל3
מדורג #59
קולג': סנט ג'ונס (2018-2020), אורגון (2020-2021)
2020-2021: לאונס דה סנטו דומינגו (הרפובליקה הדומיניקנית)
2021-2022: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג)
2022-2023: סאות' ביי לייקרס (ג'י-ליג), גריסס דה-הומאקאו (פוארטו ריקו)
2023-2024: אולם (גרמניה)
2024-2025: באסקט קורוניה (ספרד), אריס סלוניקי (יוון)
2025-2026: מקסיקו סיטי קפיטאנס (ג'י-ליג), הפועל באר שבע/דימונה
2026-2027: מכבי רמת גן
2020-2021: לאונס דה סנטו דומינגו (הרפובליקה הדומיניקנית)
2021-2022: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג)
2022-2023: סאות' ביי לייקרס (ג'י-ליג), גריסס דה-הומאקאו (פוארטו ריקו)
2023-2024: אולם (גרמניה)
2024-2025: באסקט קורוניה (ספרד), אריס סלוניקי (יוון)
2025-2026: מקסיקו סיטי קפיטאנס (ג'י-ליג), הפועל באר שבע/דימונה
2026-2027: מכבי רמת גן












.png)






















.png)

