סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 3 3 90 33 8/15 4/6 5/8 16 10 26 5 9 3 3 9 0 2 58
ממוצע 3 100% 30.0 11.0 53.3% 66.7% 62.5% 5.3 3.3 8.7 1.7 3.0 1.0 1.0 3.0 0.0 0.7 19.3
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל ת"א)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2 מכבי אשדוד (ב) W * 27 12 5/7 71.4% 0/0 0% 2/2 100% 5 6 11 2 1 2 1 3 0 0 24
3 הפועל י-ם (ב) L * 34 12 2/5 40% 2/4 50% 2/2 100% 7 2 9 1 6 0 0 2 0 0 23
4 מכבי ת"א (ח) W * 29 9 1/3 33.3% 2/2 100% 1/4 25% 4 2 6 2 2 1 2 4 0 2 11

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2016-17 הפועל ת"א 33 22.0 9.3 54% 32% 65% 3.4 2.2 5.7 2.4 1.9 1.0 1.0 1.4 0.4 0.6 11.3
2017-18 הפועל ת"א 32 23.0 10.3 58% 24% 75% 3.7 2.3 6.0 2.2 1.7 0.9 1.3 1.7 0.3 0.5 12.4
2018-19 הפועל ת"א 33 31.3 14.0 55% 34% 75% 4.5 2.6 7.1 3.2 2.6 1.6 1.3 2.0 0.6 0.5 16.6
2019-20 הפועל ת"א 29 30.7 15.3 53% 32% 76% 4.5 1.9 6.3 2.5 3.5 1.8 1.7 2.7 0.1 0.6 17.7
2022-23 הפועל ת"א 25 26.0 12.9 59% 37% 71% 4.0 2.2 6.2 2.2 2.2 1.0 1.0 2.0 0.1 0.5 15.6
2023-24 הפועל ת"א 25 27.2 13.4 56% 48% 56% 4.0 1.5 5.6 2.1 3.0 1.0 1.4 1.8 0.0 0.6 14.9
2024-25 הפועל ת"א 25 21.8 10.1 68% 26% 70% 5.0 1.5 6.4 1.4 2.4 0.6 0.9 1.9 0.2 0.2 15.6
2025-26 הפועל ת"א 14 22.6 10.4 61% 44% 57% 4.1 2.1 6.2 1.6 2.2 0.8 1.1 2.0 0.1 0.6 14.4
2026-27 הפועל ת"א 3 30.0 11.0 53% 67% 62% 5.3 3.3 8.7 1.7 3.0 1.0 1.0 3.0 0.0 0.7 19.3
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2017-18 הפועל ת"א 5 23.0 8.4 52% 25% 100% 3.2 1.4 4.6 3.4 1.2 0.8 0.4 1.6 0.2 0.2 8.4
2018-19 הפועל ת"א 3 31.0 12.7 59% 38% 75% 7.0 1.7 8.7 4.0 1.7 0.7 1.3 1.0 0.0 0.0 14.0
2019-20 הפועל ת"א 3 32.7 14.3 57% 38% 40% 5.3 1.3 6.7 2.7 2.3 2.0 2.0 2.0 0.0 0.3 15.3
2022-23 הפועל ת"א 8 24.0 12.0 71% 29% 64% 4.3 2.4 6.6 2.8 1.9 1.5 1.3 1.5 0.0 0.4 15.1
2023-24 הפועל ת"א 9 29.4 11.7 60% 38% 53% 4.4 1.9 6.3 2.2 2.0 1.3 1.2 3.3 0.3 0.4 15.7
2024-25 הפועל ת"א 6 28.7 14.3 60% 52% 79% 5.2 1.7 6.8 1.8 2.5 0.8 1.2 2.8 0.0 0.2 19.7
2025-26 הפועל ת"א 9 18.6 5.3 58% 29% 56% 2.4 0.2 2.7 2.7 1.2 0.4 0.4 1.1 0.1 0.0 4.9

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
24 מדד
מחזור 2 נגד מכבי אשדוד בבית
נקודות
12 נקודות
מחזור 2 נגד מכבי אשדוד בבית
ריבאונדים
11 ריבאונדים
מחזור 2 נגד מכבי אשדוד בבית
אסיסטים
4 אסיסטים
מחזור 4 נגד מכבי ת"א בחוץ
חטיפות
2 חטיפות
מחזור 2 נגד מכבי אשדוד בבית
איבודים
2 איבודים
מחזור 4 נגד מכבי ת"א בחוץ
חסימות
0 חסימות
מחזור 2 נגד מכבי אשדוד בבית
שלשות
2 שלשות
מחזור 4 נגד מכבי ת"א בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
19.3 מדד
מדורג #8
נקודות
11.0 נקודות
מדורג #53
ריבאונדים
8.7 ריבאונדים
מדורג #4
אסיסטים
3.0 אסיסטים
מדורג #28
חטיפות
1.0 חטיפות
מדורג #44
איבודים
1.0 איבודים
מדורג #95
אחוזים ל3
66.7% אחוזים ל3
מדורג #1

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 19 פעמים (מח' 1 עונת 2017-18, מח' 22 עונת 2017-18, מח' 26 עונת 2017-18, מח' 8 עונת 2018-19, מח' 15 עונת 2018-19, מח' 17 עונת 2018-19, מח' 18 עונת 2018-19, מח' 29 עונת 2018-19, מח' 33 עונת 2018-19, מח' 8 עונת 2019-20, מח' 22 עונת 2019-20, מח' 28 עונת 2019-20, מח' 31 עונת 2019-20, מח' 15 עונת 2022-23, מח' 7 עונת 2023-24, מח' 8 עונת 2023-24, מח' 15 עונת 2023-24, מח' 20 עונת 2023-24, מח' 11 עונת 2024-25)
שחקן המחזור: 3 פעמים (מח' 1 עונת 2017-18, מח' 27 עונת 2022-23, מח' 3 עונת 2024-25)
שחקן החודש הישראלי: 5 פעמים (אוקטובר עונת 2017-18, אפריל עונת 2017-18, נובמבר עונת 2018-19, פברואר עונת 2018-19, נובמבר עונת 2022-23)
החמישייה השניה של העונה: 1 פעמים (2017-18)
השחקן הישראלי של העונה: 2 פעמים (2018-19, 2022-23)
חמישיית העונה: 4 פעמים (2018-19, 2019-20, 2022-23, 2023-24)
תגלית העונה: 1 פעמים (2016-17)

אודות

מחלקת נוער: עירוני נהריה

2012-2014: עירוני נהריה (לאומית)
2014-2016: עירוני קריית אתא (לאומית)
2016-2020: הפועל תל אביב
2020-2022: מטרופוליטן 92 (צרפת)
2022-2026: הפועל תל אביב

כתבות