3
זאק
בראיינט
קבוצה: בני Penlink הרצליה
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.88
תאריך לידה: 24/11/1997
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.88
תאריך לידה: 24/11/1997
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
36
שיא נקודות בקריירה
228
נקודות בקריירה
22.8
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 151 | 94 | 24/45 | 7/17 | 25/32 | 11 | 3 | 14 | 12 | 31 | 5 | 5 | 24 | 2 | 3 | 112 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 37.8 | 23.5 | 53.3% | 41.2% | 78.1% | 2.8 | 0.8 | 3.5 | 3.0 | 7.8 | 1.3 | 1.3 | 6.0 | 0.5 | 0.8 | 28.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (בני הרצליה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ר"ג (ב) L | * | 34 | 13 | 3/9 | 33.3% | 2/2 | 100% | 1/2 | 50% | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 13 |
| 2 | נס ציונה (ח) W | * | 42 | 23 | 6/15 | 40% | 1/3 | 33.3% | 8/10 | 80% | 1 | 0 | 1 | 3 | 11 | 0 | 4 | 7 | 1 | 1 | 22 |
| 3 | הפועל אילת (ב) W | * | 38 | 36 | 8/11 | 72.7% | 3/6 | 50% | 11/14 | 78.6% | 4 | 0 | 4 | 4 | 11 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | 47 |
| 4 | קריית אתא (ח) L | * | 37 | 22 | 7/10 | 70% | 1/6 | 16.7% | 5/6 | 83.3% | 4 | 1 | 5 | 1 | 5 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 30 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | בני הרצליה | 6 | 34.2 | 22.3 | 62% | 48% | 87% | 1.3 | 0.8 | 2.2 | 2.3 | 4.8 | 0.8 | 2.2 | 6.8 | 0.7 | 0.3 | 26.5 | |||
| 2026-27 | בני הרצליה | 4 | 37.8 | 23.5 | 53% | 41% | 78% | 2.8 | 0.8 | 3.5 | 3.0 | 7.8 | 1.3 | 1.3 | 6.0 | 0.5 | 0.8 | 28.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | בני הרצליה | 2 | 36.5 | 17.0 | 48% | 50% | 67% | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 6.0 | 0.5 | 3.0 | 9.5 | 1.5 | 0.0 | 23.0 | |||
47 מדד
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
36 נקודות
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
5 ריבאונדים
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
8 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
3 חטיפות
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
4 איבודים
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
1 חסימות
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
3 שלשות
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
28.0 מדד
מדורג #1
23.5 נקודות
מדורג #1
3.5 ריבאונדים
מדורג #63
6.0 אסיסטים
מדורג #3
1.3 חטיפות
מדורג #30
1.3 איבודים
מדורג #77
0.5 חסימות
מדורג #24
41.2% אחוזים ל3
מדורג #25
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 1 פעמים (מח' 21 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 3 עונת 2026-27)
שחקן החודש: 1 פעמים (מאי עונת 2025-26)
קולג': UAB בלייזרס (2017-2020), ג'ורג'יה סאות'רן (2020-2021)
2021-2022: גטינגן (גרמניה), לאהטי (פינלנד), קאנטו (איטלקית שנייה)
2022-2023: צ'ארני סלופסק (פולין)
2023-2024: גימנסטיקוס (יוונית שנייה), מילונאס (יוונית שנייה), פיראטס דה לה גוואירה (ונצואלה)
2024-2025: ריאלס דה לה וגה (הרפובליקה הדומיניקנית)
2025-2026: גימנסטיקוס (יוונית שנייה), בני הרצליה
2026-2027: בני הרצליה
2021-2022: גטינגן (גרמניה), לאהטי (פינלנד), קאנטו (איטלקית שנייה)
2022-2023: צ'ארני סלופסק (פולין)
2023-2024: גימנסטיקוס (יוונית שנייה), מילונאס (יוונית שנייה), פיראטס דה לה גוואירה (ונצואלה)
2024-2025: ריאלס דה לה וגה (הרפובליקה הדומיניקנית)
2025-2026: גימנסטיקוס (יוונית שנייה), בני הרצליה
2026-2027: בני הרצליה










.png)




























.png)

