9
דאסטי
הנאס
קבוצה: בני Penlink הרצליה
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 02/09/1993
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 02/09/1993
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
23
שיא נקודות בקריירה
194
נקודות בקריירה
10.2
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 0 | 100 | 53 | 9/14 | 10/24 | 5/5 | 2 | 0 | 2 | 14 | 6 | 5 | 7 | 6 | 1 | 2 | 31 | |||
| ממוצע | 4 | 0% | 25.0 | 13.3 | 64.3% | 41.7% | 100% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 3.5 | 1.5 | 1.3 | 1.8 | 1.5 | 0.3 | 0.5 | 7.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (בני הרצליה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ר"ג (ב) L | 19 | 4 | 2/2 | 100% | 0/4 | 0% | 0/0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 2 | נס ציונה (ח) W | 32 | 20 | 3/5 | 60% | 4/6 | 66.7% | 2/2 | 100% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | |
| 3 | הפועל אילת (ב) W | 21 | 17 | 4/5 | 80% | 3/5 | 60% | 0/0 | 0% | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 | |
| 4 | קריית אתא (ח) L | 28 | 12 | 0/2 | 0% | 3/9 | 33.3% | 3/3 | 100% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 7 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2023-24 | נס ציונה | 1 | 24.0 | 13.0 | 80% | 33.3% | 100% | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 13.0 | |||
| 2023-24 | הפועל ת"א | 14 | 17.5 | 9.1 | 53.5% | 44.2% | 92.6% | 0.9 | 0.1 | 1.1 | 1.6 | 1.4 | 0.4 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 7.1 | |||
| 2026-27 | בני הרצליה | 4 | 25.0 | 13.3 | 64% | 42% | 100% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 3.5 | 1.5 | 1.3 | 1.8 | 1.5 | 0.3 | 0.5 | 7.8 | |||
14 מדד
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
20 נקודות
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
2 ריבאונדים
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
3 חטיפות
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
3 איבודים
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
1 חסימות
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
4 שלשות
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
7.8 מדד
מדורג #85
13.3 נקודות
מדורג #24
0.5 ריבאונדים
מדורג #136
1.5 אסיסטים
מדורג #74
1.3 חטיפות
מדורג #36
1.8 איבודים
מדורג #53
0.3 חסימות
מדורג #55
41.7% אחוזים ל3
מדורג #23
שם מלא: ג'ראלד אליס "דאסטי" הנאס השלישי
קולג': טקסס טק (2012-2014), ארקנסו (2015-2017)
2017-2018: ממפיס האסל (ג'י-ליג)
2018-2019: ממפיס האסל (ג'י-ליג), ממפיס גריזליס (NBA)
2019-2020: ממפיס האסל (ג'י-ליג), ממפיס גריזליס (NBA)
2020-2021: קולוסוס רודוס (יוון), סנטה קרוז ווריירס (ג'י-ליג)
2021-2022: אדלייד 36ers (אוסטרליה)
2022-2023: סנטה קרוז ווריירס (ג'י-ליג)
2023-2024: עירוני נס ציונה, הפועל ת"א
2024-2026: הפועל אילת
2026-2027: בני הרצליה
קולג': טקסס טק (2012-2014), ארקנסו (2015-2017)
2017-2018: ממפיס האסל (ג'י-ליג)
2018-2019: ממפיס האסל (ג'י-ליג), ממפיס גריזליס (NBA)
2019-2020: ממפיס האסל (ג'י-ליג), ממפיס גריזליס (NBA)
2020-2021: קולוסוס רודוס (יוון), סנטה קרוז ווריירס (ג'י-ליג)
2021-2022: אדלייד 36ers (אוסטרליה)
2022-2023: סנטה קרוז ווריירס (ג'י-ליג)
2023-2024: עירוני נס ציונה, הפועל ת"א
2024-2026: הפועל אילת
2026-2027: בני הרצליה








.png)
























.jpg)







.png)

