20
עמית
גרשון
קבוצה: בני Penlink הרצליה
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 05/12/1995
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 9
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 05/12/1995
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 9
32
שיא נקודות בקריירה
1792
נקודות בקריירה
7.7
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 81 | 31 | 0/2 | 7/19 | 10/11 | 4 | 0 | 4 | 8 | 7 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 21 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 20.3 | 7.8 | 0% | 36.8% | 90.9% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 5.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (בני הרצליה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ר"ג (ב) L | * | 22 | 14 | 0/1 | 0% | 4/5 | 80% | 2/2 | 100% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 15 |
| 2 | נס ציונה (ח) W | * | 22 | 9 | 0/1 | 0% | 1/2 | 50% | 6/7 | 85.7% | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| 3 | הפועל אילת (ב) W | * | 27 | 5 | 0/0 | 0% | 1/5 | 20% | 2/2 | 100% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| 4 | קריית אתא (ח) L | * | 10 | 3 | 0/0 | 0% | 1/7 | 14.3% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -6 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2018-19 | הפועל ב"ש | 33 | 15.0 | 6.0 | 22% | 37% | 90% | 0.8 | 0.8 | 1.5 | 1.8 | 0.8 | 0.9 | 0.7 | 1.1 | 0.1 | 0.2 | 4.2 | |||
| 2019-20 | גלבוע גליל | 25 | 18.9 | 3.6 | 37% | 29% | 86% | 1.9 | 0.5 | 2.4 | 2.6 | 0.5 | 0.7 | 0.8 | 1.2 | 0.1 | 0.3 | 2.0 | |||
| 2020-21 | גלבוע גליל | 29 | 15.3 | 5.1 | 52% | 34% | 87% | 0.9 | 0.2 | 1.1 | 1.7 | 0.9 | 0.3 | 0.7 | 0.7 | 0.1 | 0.0 | 2.9 | |||
| 2021-22 | הפועל י-ם | 26 | 11.7 | 4.1 | 31% | 46% | 93% | 0.6 | 0.2 | 0.8 | 1.7 | 0.5 | 0.3 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 0.2 | 1.7 | |||
| 2022-23 | הפועל אילת | 27 | 25.2 | 7.9 | 45% | 36% | 78% | 2.2 | 0.2 | 2.4 | 2.9 | 2.0 | 0.7 | 1.7 | 2.1 | 0.0 | 0.3 | 5.9 | |||
| 2023-24 | הפועל חיפה | 29 | 24.3 | 10.5 | 33% | 39% | 89% | 2.0 | 0.2 | 2.1 | 1.9 | 2.1 | 1.0 | 1.1 | 1.9 | 0.0 | 0.5 | 8.5 | |||
| 2024-25 | הפועל חיפה | 32 | 28.8 | 11.8 | 39% | 39% | 88% | 2.7 | 0.4 | 3.1 | 2.4 | 2.0 | 1.1 | 1.9 | 2.3 | 0.0 | 0.3 | 9.6 | |||
| 2025-26 | הפועל ב"ש | 5 | 10.2 | 5.0 | 66.7% | 63.6% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.8 | 1.2 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 3.8 | |||
| 2025-26 | אליצור נתניה | 24 | 27.2 | 12.3 | 47.6% | 40.6% | 97.2% | 3.2 | 0.2 | 3.5 | 2.0 | 2.2 | 1.4 | 1.3 | 1.9 | 0.2 | 0.2 | 12.4 | |||
| 2026-27 | בני הרצליה | 4 | 20.3 | 7.8 | 0% | 37% | 91% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 5.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2018-19 | הפועל ב"ש | 3 | 15.7 | 2.0 | 0% | 18% | 0% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 3.0 | 0.7 | 0.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | -4.3 | |||
| 2019-20 | גלבוע גליל | 4 | 12.3 | 5.3 | 100% | 60% | 100% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 2.3 | 0.5 | 0.0 | 0.3 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 3.3 | |||
| 2020-21 | גלבוע גליל | 7 | 10.6 | 4.0 | 25% | 50% | 100% | 0.9 | 0.0 | 0.9 | 1.9 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 2.4 | |||
| 2021-22 | הפועל י-ם | 2 | 11.5 | 6.5 | 100% | 50% | 75% | 1.5 | 0.5 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 7.5 | |||
| 2023-24 | הפועל חיפה | 3 | 20.0 | 3.3 | 0% | 20% | 50% | 3.0 | 0.0 | 3.0 | 2.3 | 1.0 | 0.7 | 0.7 | 3.3 | 0.0 | 0.3 | 2.0 | |||
15 מדד
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
14 נקודות
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
2 ריבאונדים
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
2 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
1 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל אילת בבית
1 איבודים
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
1 חסימות
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
4 שלשות
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
5.3 מדד
מדורג #102
7.8 נקודות
מדורג #80
1.0 ריבאונדים
מדורג #129
0.3 חטיפות
מדורג #119
0.5 איבודים
מדורג #124
0.3 חסימות
מדורג #65
36.8% אחוזים ל3
מדורג #39
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 5 פעמים (מח' 26 עונת 2022-23, מח' 3 עונת 2023-24, מח' 3 עונת 2024-25, מח' 12 עונת 2024-25, מח' 15 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 32 עונת 2018-19)
תגלית העונה: 1 פעמים (2018-19)
מחלקת נוער: מכבי חדרה, הפועל עמק יזרעאל
2014-2017: הפועל עפולה (לאומית)
2017-2018: הפועל באר שבע/בני שמעון (לאומית)
2018-2019: הפועל באר שבע/בני שמעון
2019-2021: הפועל גלבוע/גליל
2021-2022: הפועל ירושלים
2022-2023: הפועל אילת
2023-2024: הפועל חיפה
2024-2025: הפועל חיפה
2025-2026: הפועל באר שבע/דימונה, אליצור נתניה
2026-2027: בני הרצליה
2014-2017: הפועל עפולה (לאומית)
2017-2018: הפועל באר שבע/בני שמעון (לאומית)
2018-2019: הפועל באר שבע/בני שמעון
2019-2021: הפועל גלבוע/גליל
2021-2022: הפועל ירושלים
2022-2023: הפועל אילת
2023-2024: הפועל חיפה
2024-2025: הפועל חיפה
2025-2026: הפועל באר שבע/דימונה, אליצור נתניה
2026-2027: בני הרצליה








.png)






















.jpg)
.jpg)
.jpg)






.png)

