35
נואה
קרטר
קבוצה: בני Penlink הרצליה
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 13/11/2000
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 13/11/2000
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
21
שיא נקודות בקריירה
240
נקודות בקריירה
12.0
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 2 | 118 | 29 | 3/10 | 6/24 | 5/8 | 21 | 4 | 25 | 8 | 5 | 5 | 8 | 4 | 1 | 2 | 23 | |||
| ממוצע | 4 | 50% | 29.5 | 7.3 | 30% | 25% | 62.5% | 5.3 | 1.0 | 6.3 | 2.0 | 1.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.5 | 5.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (בני הרצליה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ר"ג (ב) L | * | 25 | 7 | 2/4 | 50% | 1/7 | 14.3% | 0/0 | 0% | 7 | 1 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 |
| 2 | נס ציונה (ח) W | 41 | 7 | 0/2 | 0% | 1/7 | 14.3% | 4/6 | 66.7% | 7 | 2 | 9 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6 | |
| 3 | הפועל אילת (ב) W | 30 | 6 | 0/1 | 0% | 2/4 | 50% | 0/0 | 0% | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | |
| 4 | קריית אתא (ח) L | * | 22 | 9 | 1/3 | 33.3% | 2/6 | 33.3% | 1/2 | 50% | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | בני הרצליה | 16 | 24.6 | 13.2 | 67% | 49% | 63% | 3.2 | 0.6 | 3.8 | 2.3 | 1.6 | 0.9 | 1.3 | 1.5 | 0.4 | 0.1 | 13.4 | |||
| 2026-27 | בני הרצליה | 4 | 29.5 | 7.3 | 30% | 25% | 62% | 5.3 | 1.0 | 6.3 | 2.0 | 1.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.5 | 5.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
7 מדד
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
9 נקודות
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
9 ריבאונדים
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
2 חטיפות
מחזור 1 נגד מכבי ר"ג בבית
3 איבודים
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
1 חסימות
מחזור 2 נגד נס ציונה בחוץ
2 שלשות
מחזור 4 נגד קריית אתא בחוץ
5.8 מדד
מדורג #97
7.3 נקודות
מדורג #84
6.3 ריבאונדים
מדורג #17
1.0 אסיסטים
מדורג #101
1.3 חטיפות
מדורג #35
2.0 איבודים
מדורג #45
0.3 חסימות
מדורג #64
25.0% אחוזים ל3
מדורג #68
קולג': צפון איווה (2019-2022), מיזורי (2022-2024)
2024-2025: אולומוץ' (צ'כיה)
2025-2027: בני הרצליה








.png)




























.png)

