50
יובל
שניידרמן
קבוצה: הפועל עירוני אילת
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 09/12/2002
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 7
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 09/12/2002
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 7
28
שיא נקודות בקריירה
475
נקודות בקריירה
4.9
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 0 | 66 | 22 | 4/13 | 3/6 | 5/6 | 8 | 1 | 9 | 10 | 7 | 4 | 1 | 9 | 0 | 1 | 26 | |||
| ממוצע | 4 | 0% | 16.5 | 5.5 | 30.8% | 50% | 83.3% | 2.0 | 0.3 | 2.3 | 2.5 | 1.8 | 1.0 | 0.3 | 2.3 | 0.0 | 0.3 | 6.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל אילת) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | ראשון לציון (ח) W | 12 | 3 | 0/2 | 0% | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | |
| 2 | הפועל חולון (ב) W | 19 | 5 | 1/3 | 33.3% | 0/0 | 0% | 3/4 | 75% | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | |
| 3 | בני הרצליה (ח) L | 24 | 7 | 1/3 | 33.3% | 1/3 | 33.3% | 2/2 | 100% | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 7 | |
| 4 | הפועל י-ם (ח) L | 11 | 7 | 2/5 | 40% | 1/1 | 100% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 7 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2020-21 | הפועל י-ם | 9 | 5.9 | 1.7 | 30% | 40% | 75% | 0.9 | 0.6 | 1.4 | 1.2 | 0.2 | 0.1 | 0.6 | 0.6 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | |||
| 2021-22 | הפועל י-ם | 2 | 4.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -3.0 | |||
| 2021-22 | ראשון לציון | 9 | 11.8 | 4.1 | 55.6% | 28.6% | 68.8% | 1.1 | 0.4 | 1.6 | 0.9 | 1.4 | 0.3 | 1.3 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 5.0 | |||
| 2022-23 | גלבוע גליל | 4 | 18.0 | 6.8 | 44% | 62% | 57% | 1.5 | 0.3 | 1.8 | 2.5 | 3.3 | 1.0 | 2.3 | 2.8 | 0.0 | 0.3 | 7.8 | |||
| 2023-24 | מכבי רמת גן | 20 | 12.8 | 2.2 | 33% | 20% | 59% | 1.9 | 0.5 | 2.4 | 2.4 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 1.8 | 0.0 | 0.4 | 2.5 | |||
| 2024-25 | קריית אתא | 25 | 21.6 | 5.2 | 46% | 24% | 70% | 1.9 | 1.2 | 3.1 | 2.4 | 2.0 | 1.3 | 2.5 | 3.2 | 0.1 | 0.1 | 6.1 | |||
| 2025-26 | גליל עליון | 24 | 24.4 | 8.3 | 45% | 26% | 67% | 2.5 | 0.8 | 3.3 | 2.2 | 3.1 | 1.5 | 2.3 | 4.0 | 0.0 | 0.3 | 9.9 | |||
| 2026-27 | הפועל אילת | 4 | 16.5 | 5.5 | 31% | 50% | 83% | 2.0 | 0.3 | 2.3 | 2.5 | 1.8 | 1.0 | 0.3 | 2.3 | 0.0 | 0.3 | 6.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2020-21 | הפועל י-ם | 2 | 9.0 | 2.5 | 67% | 0% | 25% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 2.0 | |||
| 2023-24 | מכבי רמת גן | 3 | 12.3 | 2.7 | 50% | 22% | 0% | 0.7 | 0.3 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.3 | 1.3 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | |||
7 מדד
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
7 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
3 ריבאונדים
מחזור 1 נגד ראשון לציון בחוץ
3 אסיסטים
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
2 חטיפות
מחזור 2 נגד הפועל חולון בבית
1 איבודים
מחזור 3 נגד בני הרצליה בחוץ
0 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
1 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל י-ם בחוץ
6.5 מדד
מדורג #94
5.5 נקודות
מדורג #102
2.3 ריבאונדים
מדורג #101
2.3 אסיסטים
מדורג #49
1.0 חטיפות
מדורג #45
0.3 איבודים
מדורג #144
מחלקת נוער: הפועל ירושלים
2020-2021: הפועל ירושלים
2021-2022: הפועל ירושלים, מכבי ראשל"צ
2022-2023: הפועל גלבוע גליל
2023-2024: מכבי עירוני רמת גן
2024-2025: עירוני קריית אתא
2025-2026: הפועל גליל עליון
2026-2027: הפועל אילת
טריוויה: בנו של שחקן העבר אמיר
2020-2021: הפועל ירושלים
2021-2022: הפועל ירושלים, מכבי ראשל"צ
2022-2023: הפועל גלבוע גליל
2023-2024: מכבי עירוני רמת גן
2024-2025: עירוני קריית אתא
2025-2026: הפועל גליל עליון
2026-2027: הפועל אילת
טריוויה: בנו של שחקן העבר אמיר












.png)

















.jpg)

.jpg)








.png)

