Web Site: https://hapoelgalilelion.co.il
Arena Address: Kibbutz Kfar Blum
Office's Address: Kfar Blum
E-Mail: [email protected]
Sponsors: Alfi Benedek, Zohar Levkovitz, Optica Shamir, Mayster - Fruit Marketing LTD, Mivtach Shamir, Kvish 90, Dov Motors, Raichbach Trade-in
- Roster
- |
- GAMES
- |
- Highlights
- |
- TEAM STATS
- |
- RECORDS
- |
- TROPHIES
- |
- ALL-TIME PLAYERS
- |
- ALL-TIME COACHES
- |
- Accomplishments
Players
Team Kit
Staff
President: Zohar Levkovitz
Chairman: Tamir Abrahams
CEO: Nir Wasserman
CO-CEO: Tsach Aschner
Sports Director: Erez Hazan
Media: Sela Sasson
S&C Coach: Zilvinas Kriukovas
Doctor: Noam Reshef
Physiotherapist: Liran Gurevich
Board Member: Omri Meister
Office: Dikla Dahadi
Finance Manager: Dagan Avishai
Standings
| Pts | L | W | GP | Team | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | Hapoel Jerusalem | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Hapoel Tel-Aviv | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Maccabi Ramat Gan | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Maccabi Tel-Aviv | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Bnei Herzliya | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Eilat | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | M. Rishon | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ness Ziona | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ironi Kiryat Ata | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Galil Elion | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Beer Sheva/Dimona | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Holon | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Maccabi Ashdod | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Haemek | 14 |
Team Highlights
2026-27
| Team Stats - Regular Season | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| GP | Pts | M/A | M/A | M/A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL | ||||
| Total | 4 | 348 | 95/176 | 30/90 | 68/97 | 95 | 45 | 140 | 73 | 93 | 36 | 54 | 67 | 8 | 8 | 387 | |||
| Average | 87.0 | 24/44 (54%) | 8/22 (33.3%) | 17/24 (70.1%) | 23.8 | 11.3 | 35.0 | 18.3 | 23.3 | 9.0 | 13.5 | 16.8 | 2.0 | 2.0 | 96.8 | ||||
| Team Stats - Advanced Stats, Regular Season | ||||
| Stat Name | Games | Pts From Turnovers | Pts From Paint | Second Chance Pts |
| Total | 4 | 96 | 158 | 58 |
| Average | 24.0 | 39.5 | 14.5 | |
| Team Stats Per Game - Regular Season | ||||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | |||||||||||||||
| # | Game | Pts | AG | M/A | % | M/A | % | M/A | % | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 1 | Maccabi Tel-Aviv (A) | 93 | 120 | 29/52 | 55.8% | 8/19 | 42.1% | 11/15 | 73.3% | 14 | 12 | 26 | 14 | 15 | 10 | 15 | 19 | 1 | 1 | 96 |
| 2 | Maccabi Ramat Gan (H) | 104 | 101 | 25/40 | 62.5% | 8/24 | 33.3% | 30/42 | 71.4% | 25 | 14 | 39 | 21 | 31 | 6 | 13 | 22 | 4 | 2 | 127 |
| 3 | Maccabi Ashdod (A) | 77 | 66 | 23/44 | 52.3% | 7/22 | 31.8% | 10/15 | 66.7% | 31 | 9 | 40 | 16 | 21 | 11 | 12 | 15 | 3 | 2 | 96 |
| 4 | Ness Ziona (H) | 74 | 82 | 18/40 | 45% | 7/25 | 28% | 17/25 | 68% | 25 | 10 | 35 | 22 | 26 | 9 | 14 | 11 | 0 | 3 | 68 |
| Players - Regular Season Averages | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| # | Player Name | GP | SF | Min | Pts | % / A | % / A | % / A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 09 | Maurice Kemp | 4 | 3 | 31.5 | 17.0 | 56.0% | 0.0% | 52.2% | 3.5 | 2.5 | 6.0 | 2.3 | 4.5 | 2.3 | 1.8 | 1.8 | 0.3 | 0.8 | 18.5 |
| 12 | Yahel Melamed | 4 | 2 | 26.0 | 7.0 | 46.7% | 42.9% | 71.4% | 2.5 | 3.0 | 5.5 | 2.8 | 2.0 | 2.0 | 2.3 | 2.0 | 0.3 | 0.5 | 9.8 |
| 07 | Itay Moskovits | 4 | 3 | 25.5 | 14.3 | 50.0% | 39.1% | 100.0% | 4.0 | 0.0 | 4.0 | 0.8 | 2.5 | 0.5 | 1.8 | 2.5 | 0.3 | 0.0 | 15.5 |
| 34 | Max Brooks | 4 | 4 | 17.5 | 9.0 | 76.2% | 0.0% | 50.0% | 2.8 | 1.3 | 4.0 | 1.8 | 1.8 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.3 | 11.5 |
| 08 | Ariel Sela | 4 | 1 | 19.5 | 2.8 | 26.7% | 14.3% | 0.0% | 2.0 | 1.5 | 3.5 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 2.3 |
| 00 | Nate Kingz | 3 | 3 | 28.0 | 11.7 | 72.7% | 38.5% | 66.7% | 3.0 | 0.3 | 3.3 | 1.3 | 2.7 | 1.0 | 0.7 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 14.0 |
| 04 | Rani Balaga | 4 | 0 | 12.5 | 5.0 | 22.2% | 42.9% | 77.8% | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 2.3 | 2.8 | 0.0 | 1.5 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 4.3 |
| 01 | Alston Mason | 4 | 4 | 31.8 | 18.5 | 56.3% | 21.7% | 85.2% | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | 0.5 | 3.0 | 5.0 | 0.0 | 0.5 | 17.5 |
| 06 | Dori Sahar | 4 | 0 | 11.8 | 3.5 | 50.0% | 37.5% | 100.0% | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 1.3 | 0.5 | 0.3 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 |
| 22 | Yoav Elmishli | 2 | 0 | 4.5 | 1.5 | 0.0% | 100.0% | 0.0% | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5 |
| 43 | Kerem Ashkenazi | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 100.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 |
| 05 | Ori Gordon | 1 | 0 | 2.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
127 VAL
Round 2 Vs Maccabi Ramat Gan [Home]
104 Points
Round 2 Vs Maccabi Ramat Gan [Home]
40 Rebounds
Round 3 Vs Maccabi Ashdod [Away]
22 Assists
Round 2 Vs Maccabi Ramat Gan [Home]
11 Steals
Round 3 Vs Maccabi Ashdod [Away]
15 Turnovers
Round 1 Vs Maccabi Tel-Aviv [Away]
4 Blocks
Round 2 Vs Maccabi Ramat Gan [Home]
8 3Points Made
Round 1 Vs Maccabi Tel-Aviv [Away]
תארים
אלופת המדינה: 1 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 0 פעמים
הליגה הבלקנית: 1
עונה סדירה
עונות בליגה: 35
משחקים: 818
נצחונות: 444
הפסדים: 374
אחוז הצלחה: 54.3%
פלייאוף
עונות: 24
משחקים: 115
נצחונות: 40
הפסדים: 75
אחוז הצלחה: 34.8%
גביע המדינה
מחזיקת גביע: 2 פעמים
אירופה
גביע אירופה למחזיקות: חצי גמר (1993)
הליגה הבלקנית
אלופה: 2022












.png)




























.png)

