25
גיל
נויוביץ'
קבוצה: הפועל גילת טלקום העמק
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: רכז
גובה: 1.81
תאריך לידה: 01/09/2001
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 3
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: רכז
גובה: 1.81
תאריך לידה: 01/09/2001
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 3
25
שיא נקודות בקריירה
273
נקודות בקריירה
4.7
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 0 | 42 | 8 | 4/4 | 0/4 | 0/2 | 4 | 1 | 5 | 12 | 3 | 1 | 7 | 5 | 0 | 0 | -3 | |||
| ממוצע | 4 | 0% | 10.5 | 2.0 | 100% | 0% | 0% | 1.0 | 0.3 | 1.3 | 3.0 | 0.8 | 0.3 | 1.8 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | -0.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | קריית אתא (ח) L | 11 | 2 | 1/1 | 100% | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | |
| 2 | ראשון לציון (ח) W | 11 | 4 | 2/2 | 100% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| 3 | נס ציונה (ב) L | 11 | 0 | 0/0 | 0% | 0/1 | 0% | 0/2 | 0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 4 | מכבי ר"ג (ב) L | 9 | 2 | 1/1 | 100% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | הפועל חיפה | 30 | 17.3 | 5.9 | 49% | 49% | 83% | 1.3 | 0.9 | 2.3 | 2.7 | 1.8 | 1.2 | 1.3 | 2.5 | 0.0 | 0.2 | 7.2 | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 24 | 12.3 | 3.6 | 42% | 39% | 82% | 0.9 | 0.7 | 1.6 | 2.2 | 1.0 | 0.6 | 1.2 | 1.6 | 0.0 | 0.3 | 3.0 | |||
| 2026-27 | הפועל העמק | 4 | 10.5 | 2.0 | 100% | 0% | 0% | 1.0 | 0.3 | 1.3 | 3.0 | 0.8 | 0.3 | 1.8 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | -0.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 2 | 22.0 | 17.0 | 64% | 44% | 80% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.5 | 1.5 | 2.0 | 2.5 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 15.0 | |||
1 מדד
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
4 נקודות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
2 ריבאונדים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
1 חטיפות
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
3 איבודים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
0 חסימות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
0 שלשות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
2.0 נקודות
מדורג #135
1.3 ריבאונדים
מדורג #129
1.3 אסיסטים
מדורג #79
0.3 חטיפות
מדורג #120
1.8 איבודים
מדורג #49
מחלקת נוער: מכבי הוד השרון
2018-2020: מכבי הוד השרון (לאומית)
2020-2023: הפועל רמת-גן/גבעתיים (לאומית)
2023-2024: מכבי מעלה אדומים (לאומית)
2024-2025: הפועל חיפה
2025-2027: הפועל העמק
2018-2020: מכבי הוד השרון (לאומית)
2020-2023: הפועל רמת-גן/גבעתיים (לאומית)
2023-2024: מכבי מעלה אדומים (לאומית)
2024-2025: הפועל חיפה
2025-2027: הפועל העמק










.png)






















.png)

