17
כריסטיאן
מקוולו
קבוצה: הפועל גילת טלקום העמק
אזרחות:
ניגריה (NGA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.06
תאריך לידה: 17/03/1995
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
אזרחות:
ניגריה (NGA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.06
תאריך לידה: 17/03/1995
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
12
שיא נקודות בקריירה
28
נקודות בקריירה
7.0
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 1 | 53 | 28 | 4/10 | 0/1 | 20/24 | 4 | 4 | 8 | 5 | 13 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 37 | |||
| ממוצע | 4 | 25% | 13.3 | 7.0 | 40% | 0% | 83.3% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.3 | 3.3 | 1.3 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 9.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | קריית אתא (ח) L | 14 | 12 | 2/3 | 66.7% | 0/0 | 0% | 8/10 | 80% | 1 | 2 | 3 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | |
| 2 | ראשון לציון (ח) W | 13 | 6 | 1/3 | 33.3% | 0/1 | 0% | 4/4 | 100% | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | |
| 3 | נס ציונה (ב) L | 15 | 8 | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 6/6 | 100% | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | |
| 4 | מכבי ר"ג (ב) L | * | 11 | 2 | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 2/4 | 50% | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -2 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2026-27 | הפועל העמק | 4 | 13.3 | 7.0 | 40% | 0% | 83% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.3 | 3.3 | 1.3 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 9.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
19 מדד
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
12 נקודות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
3 ריבאונדים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
1 אסיסטים
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
3 חטיפות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
2 איבודים
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
1 חסימות
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
0 שלשות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
9.3 מדד
מדורג #72
7.0 נקודות
מדורג #86
2.0 ריבאונדים
מדורג #102
1.3 חטיפות
מדורג #33
1.0 איבודים
מדורג #85
0.3 חסימות
מדורג #67
קולג': טנסי סטייט (2014-2018), A&M טקסס (2018-2019)
2019-2020: אורזינובי (איטליה)
2020-2021: אוניברסו טרוויזו (איטליה)
2021-2022: דינמו ססארי (איטליה), סרגוסה (ספרד)
2022-2023: סרגוסה (ספרד)
2023-2024: וולבס וילנה (ליטא)
2024-2025: אקיטה נורת'רן האפינטס (יפן)
2025-2026: אודינה (איטליה)
2026-2027: הפועל העמק
2019-2020: אורזינובי (איטליה)
2020-2021: אוניברסו טרוויזו (איטליה)
2021-2022: דינמו ססארי (איטליה), סרגוסה (ספרד)
2022-2023: סרגוסה (ספרד)
2023-2024: וולבס וילנה (ליטא)
2024-2025: אקיטה נורת'רן האפינטס (יפן)
2025-2026: אודינה (איטליה)
2026-2027: הפועל העמק








.png)

















.jpg)






.png)

