סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 87 44 5/11 9/17 7/8 10 3 13 6 7 5 8 3 1 2 42
ממוצע 4 100% 21.8 11.0 45.4% 52.9% 87.5% 2.5 0.8 3.3 1.5 1.8 1.3 2.0 0.8 0.3 0.5 10.5
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 קריית אתא (ח) L * 23 22 4/5 80% 4/7 57.1% 2/2 100% 2 0 2 0 2 0 1 1 0 1 21
2 ראשון לציון (ח) W * 29 12 0/2 0% 3/5 60% 3/4 75% 2 1 3 2 3 3 4 1 1 0 12
3 נס ציונה (ב) L * 21 2 0/1 0% 0/3 0% 2/2 100% 5 1 6 0 2 0 2 0 0 1 3
4 מכבי ר"ג (ב) L * 14 8 1/3 33.3% 2/2 100% 0/0 0% 1 1 2 4 0 2 1 1 0 0 6

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2026-27 הפועל העמק 4 21.8 11.0 45% 53% 88% 2.5 0.8 3.3 1.5 1.8 1.3 2.0 0.8 0.3 0.5 10.5
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
21 מדד
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
נקודות
22 נקודות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
ריבאונדים
6 ריבאונדים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
אסיסטים
1 אסיסטים
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
חטיפות
3 חטיפות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
איבודים
4 איבודים
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
חסימות
1 חסימות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
שלשות
4 שלשות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
10.5 מדד
מדורג #58
נקודות
11.0 נקודות
מדורג #55
ריבאונדים
3.3 ריבאונדים
מדורג #65
חטיפות
1.3 חטיפות
מדורג #29
איבודים
2.0 איבודים
מדורג #31
חסימות
0.3 חסימות
מדורג #55
אחוזים ל3
52.9% אחוזים ל3
מדורג #7

תארים

תארים אישיים

אודות

2015-2017: קפיטליאנוס דה לה הוואנה (קובה)
2018-2020: סיקליסטה אולימפיקו (ארגנטינה)
2020-2026: קלוז' נפוקה (רומניה)
2026-2027: הפועל העמק

כתבות