15
קמרון
הנרי
קבוצה: הפועל גילת טלקום העמק
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 08/03/1999
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 08/03/1999
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
24
שיא נקודות בקריירה
285
נקודות בקריירה
9.5
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 0 | 65 | 21 | 4/14 | 4/12 | 1/2 | 6 | 1 | 7 | 9 | 2 | 3 | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | |||
| ממוצע | 4 | 0% | 16.3 | 5.3 | 28.6% | 33.3% | 50% | 1.5 | 0.3 | 1.8 | 2.3 | 0.5 | 0.8 | 2.0 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | קריית אתא (ח) L | 25 | 8 | 1/5 | 20% | 2/5 | 40% | 0/0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | -1 | |
| 2 | ראשון לציון (ח) W | 8 | 0 | 0/3 | 0% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 3 | נס ציונה (ב) L | 8 | 2 | 1/1 | 100% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 4 | מכבי ר"ג (ב) L | 24 | 11 | 2/5 | 40% | 2/5 | 40% | 1/2 | 50% | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 26 | 23.8 | 10.2 | 48% | 37% | 75% | 3.0 | 0.8 | 3.8 | 3.0 | 2.5 | 1.7 | 2.5 | 3.0 | 0.5 | 0.2 | 10.7 | |||
| 2026-27 | הפועל העמק | 4 | 16.3 | 5.3 | 29% | 33% | 50% | 1.5 | 0.3 | 1.8 | 2.3 | 0.5 | 0.8 | 2.0 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 2 | 25.5 | 10.5 | 43% | 43% | 0% | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 4.5 | 3.0 | 0.5 | 3.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 7.0 | |||
5 מדד
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
11 נקודות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
4 ריבאונדים
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
4 אסיסטים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
1 חטיפות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
4 איבודים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
0 חסימות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
2 שלשות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
0.5 מדד
מדורג #134
5.3 נקודות
מדורג #106
1.8 ריבאונדים
מדורג #108
1.3 אסיסטים
מדורג #83
0.8 חטיפות
מדורג #71
2.0 איבודים
מדורג #50
33.3% אחוזים ל3
מדורג #53
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 3 פעמים (מח' 3 עונת 2025-26, מח' 7 עונת 2025-26, מח' 10 עונת 2025-26)
קולג': לינקולן ממוריאל (2017-2021), אינדיאנה סטייט (2021-2023)
2023-2024: סקייליינר פרנקפורט (גרמניה)
2024-2025: קירכהיים נייטס (גרמניה)
2025-2027: הפועל העמק








.png)
























.png)

