סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 117 44 10/21 4/15 12/17 11 4 15 12 18 7 11 22 0 1 55
ממוצע 4 100% 29.3 11.0 47.6% 26.7% 70.6% 2.8 1.0 3.8 3.0 4.5 1.8 2.8 5.5 0.0 0.3 13.8
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 קריית אתא (ח) L * 29 4 1/2 50% 0/3 0% 2/3 66.7% 2 1 3 4 5 5 6 4 0 0 6
2 ראשון לציון (ח) W * 29 12 0/2 0% 2/6 33.3% 6/9 66.7% 4 1 5 3 4 0 0 7 0 1 15
3 נס ציונה (ב) L * 30 16 6/9 66.7% 1/3 33.3% 1/2 50% 2 1 3 1 4 0 4 5 0 0 17
4 מכבי ר"ג (ב) L * 29 12 3/8 37.5% 1/3 33.3% 3/3 100% 3 1 4 4 5 2 1 6 0 0 17

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 עירוני נהריה 31 17.2 4.4 39% 33% 90% 1.1 0.5 1.6 2.7 1.2 0.6 1.3 1.7 0.1 0.3 2.6
2019-20 עירוני נהריה 28 17.1 5.5 30% 39% 79% 1.1 0.3 1.4 2.8 1.9 0.7 1.1 1.3 0.0 0.0 3.6
2020-21 עירוני נהריה 9 17.7 3.8 36.4% 31.2% 91.7% 1.6 0.2 1.8 1.3 2.2 0.4 1.6 1.6 0.0 0.1 4.7
2020-21 הפועל חולון 12 9.9 4.0 64.7% 46.2% 88.9% 0.8 0.2 1.0 1.8 1.1 0.2 1.1 1.2 0.0 0.1 3.4
2021-22 הפועל חולון 9 17.1 6.4 43% 56% 89% 1.6 0.2 1.8 3.0 2.3 1.0 1.1 2.8 0.0 0.1 7.7
2022-23 הפועל חולון 26 23.3 7.7 33% 45% 84% 2.0 0.4 2.4 2.6 2.9 0.8 0.9 2.3 0.0 0.1 9.0
2023-24 הפועל חולון 24 27.5 8.4 37% 42% 80% 1.9 0.8 2.6 2.6 3.2 1.0 2.7 6.5 0.0 0.1 12.0
2024-25 הפועל חולון 5 27.2 8.8 64.3% 41.2% 71.4% 2.6 0.4 3.0 3.0 2.6 1.0 2.6 5.8 0.0 0.0 12.2
2024-25 גלבוע גליל 19 27.9 8.4 44.8% 37.1% 80.9% 1.8 0.5 2.3 2.6 3.2 0.7 2.8 7.8 0.0 0.2 12.6
2025-26 הפועל העמק 22 27.7 11.9 42% 37% 80% 2.5 0.3 2.8 2.4 4.1 1.0 2.7 6.1 0.0 0.2 14.1
2026-27 הפועל העמק 4 29.3 11.0 48% 27% 71% 2.8 1.0 3.8 3.0 4.5 1.8 2.8 5.5 0.0 0.3 13.8
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2020-21 הפועל חולון 4 11.2 3.8 0% 80% 75% 1.2 0.2 1.5 2.0 1.2 0.5 1.2 1.0 0.0 0.5 2.2
2021-22 הפועל חולון 8 12.5 4.3 45% 43% 67% 1.1 0.5 1.6 2.4 1.8 0.4 0.5 1.4 0.0 0.3 4.1
2022-23 הפועל חולון 5 20.0 6.2 33% 33% 67% 1.4 0.4 1.8 1.4 1.4 1.0 0.4 2.4 0.0 0.0 6.4
2023-24 הפועל חולון 2 31.0 8.5 67% 31% 50% 2.5 1.0 3.5 2.5 3.0 1.0 2.0 5.5 0.0 0.0 11.5
2024-25 גלבוע גליל 4 31.2 16.0 73.3% 45% 83.3% 2.5 0.0 2.5 2.8 5.2 1.0 2.2 7.2 0.0 0.2 22.2
2025-26 הפועל העמק 2 25.0 7.0 50% 0% 100% 2.0 0.5 2.5 1.0 2.5 1.0 3.0 3.5 0.0 0.0 6.0

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
17 מדד
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
נקודות
16 נקודות
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
ריבאונדים
5 ריבאונדים
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
אסיסטים
7 אסיסטים
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
חטיפות
5 חטיפות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
איבודים
6 איבודים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
חסימות
0 חסימות
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
שלשות
2 שלשות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
13.8 מדד
מדורג #41
נקודות
11.0 נקודות
מדורג #54
ריבאונדים
3.8 ריבאונדים
מדורג #59
אסיסטים
5.5 אסיסטים
מדורג #7
חטיפות
1.8 חטיפות
מדורג #11
איבודים
2.8 איבודים
מדורג #19
אחוזים ל3
26.7% אחוזים ל3
מדורג #69

תארים

אליפויות
1 אליפויות
הפועל חולון (2021-22)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 3 פעמים (מח' 10 עונת 2024-25, מח' 6 עונת 2025-26, מח' 15 עונת 2025-26)
שחקן החודש הישראלי: 2 פעמים (אפריל עונת 2024-25, נובמבר עונת 2025-26)

אודות

מחלקת נוער: הפועל גליל עליון

2012-2013: הפועל עכו (ליגה א')
2014-2016: הפועל חיפה (ארצית)
2016-2018: הפועל חיפה (לאומית)
2018-2020: עירוני נהריה
2020-2021: עירוני נהריה, הפועל חולון
2021-2024: הפועל חולון
2024-2025: הפועל חולון, הפועל גלבוע גליל
2025-2027: הפועל העמק

כתבות