Web Site: https://www.hapoelholon.co.il
Arena Address: Peres Park, Holon
Office's Address: Jerusalem Blvd. 220, Holon
Phone: 03-6173184
Fax: 03-9680359
E-Mail: [email protected]
Sponsors: Maoz Daniel, Brown Hotels, Maoz Daniel, Mor Investnment House, Honda Bike, Tamir Kfir, Oshi Oshi, A.Yanus, Nelysis, Sutra
- Roster
- |
- GAMES
- |
- Highlights
- |
- TEAM STATS
- |
- RECORDS
- |
- TROPHIES
- |
- ALL-TIME PLAYERS
- |
- ALL-TIME COACHES
Players
InActive Players
Team Kit
Staff
Club President: Yossi Levi
Chairman: Eitan Lanciano
CEO: Roy Dvora
General Manager: Daniel Ravitz
Team Manager: Nir Oron
Sales Manager: Oren Sade
VC Marketing: Gadi Rabinowitz
Board member: Miki Aviram
Doctor: Moshe Dahan
Physiotherapist: Maayan Oringer
Fitness Trainer
: Amit Goldian
Quartermaster: Shay Grinberg
Standings
| Pts | L | W | GP | Team | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | Hapoel Jerusalem | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Hapoel Tel-Aviv | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Maccabi Ramat Gan | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Maccabi Tel-Aviv | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Bnei Herzliya | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Eilat | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | M. Rishon | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ness Ziona | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ironi Kiryat Ata | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Galil Elion | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Beer Sheva/Dimona | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Holon | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Maccabi Ashdod | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Haemek | 14 |
Team Highlights
2026-27
| Team Stats - Regular Season | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| GP | Pts | M/A | M/A | M/A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL | ||||
| Total | 4 | 299 | 64/130 | 41/125 | 48/68 | 107 | 36 | 143 | 85 | 72 | 30 | 61 | 79 | 16 | 9 | 314 | |||
| Average | 74.8 | 16/32 (49.2%) | 10/31 (32.8%) | 12/17 (70.6%) | 26.8 | 9.0 | 35.8 | 21.3 | 18.0 | 7.5 | 15.3 | 19.8 | 4.0 | 2.3 | 78.5 | ||||
| Team Stats - Advanced Stats, Regular Season | ||||
| Stat Name | Games | Pts From Turnovers | Pts From Paint | Second Chance Pts |
| Total | 4 | 84 | 122 | 32 |
| Average | 21.0 | 30.5 | 8.0 | |
| Team Stats Per Game - Regular Season | ||||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | |||||||||||||||
| # | Game | Pts | AG | M/A | % | M/A | % | M/A | % | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 1 | Hapoel Jerusalem (H) | 69 | 92 | 15/33 | 45.5% | 9/29 | 31% | 12/17 | 70.6% | 17 | 8 | 25 | 20 | 19 | 7 | 12 | 17 | 4 | 4 | 62 |
| 2 | Hapoel Eilat (A) | 69 | 78 | 16/32 | 50% | 10/33 | 30.3% | 7/12 | 58.3% | 23 | 8 | 31 | 23 | 18 | 9 | 19 | 18 | 6 | 1 | 64 |
| 3 | Beer Sheva/Dimona (A) | 91 | 75 | 22/38 | 57.9% | 11/25 | 44% | 14/18 | 77.8% | 34 | 9 | 43 | 19 | 15 | 11 | 18 | 25 | 3 | 1 | 116 |
| 4 | M. Rishon (H) | 70 | 78 | 11/27 | 40.7% | 11/38 | 28.9% | 15/21 | 71.4% | 33 | 11 | 44 | 23 | 20 | 3 | 12 | 19 | 3 | 3 | 72 |
| Players - Regular Season Averages | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| # | Player Name | GP | SF | Min | Pts | % / A | % / A | % / A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 15 | Adama Sanogo | 4 | 4 | 25.5 | 17.3 | 62.8% | 50.0% | 66.7% | 4.5 | 3.8 | 8.3 | 3.8 | 3.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 20.8 |
| 30 | Brandon Johns Jr. | 2 | 0 | 21.5 | 12.5 | 66.7% | 50.0% | 80.0% | 6.5 | 0.5 | 7.0 | 3.0 | 3.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 16.5 |
| 04 | Rivaldo Soares | 4 | 4 | 22.8 | 7.8 | 62.5% | 27.3% | 85.7% | 1.8 | 0.8 | 2.5 | 1.8 | 3.5 | 0.5 | 1.0 | 2.5 | 0.8 | 0.3 | 11.3 |
| 00 | Lester Medford | 4 | 0 | 19.0 | 2.3 | 12.5% | 11.8% | 20.0% | 1.0 | 0.8 | 1.8 | 3.5 | 1.5 | 0.5 | 2.5 | 4.8 | 0.5 | 0.3 | -1.5 |
| 33 | Yair Kravitz | 4 | 4 | 22.5 | 4.8 | 16.7% | 30.8% | 75.0% | 2.8 | 0.3 | 3.0 | 0.8 | 1.5 | 1.0 | 1.8 | 4.0 | 0.5 | 0.3 | 7.0 |
| 03 | Claudell Harris Jr. | 4 | 4 | 23.0 | 12.0 | 50.0% | 41.7% | 66.7% | 4.5 | 0.5 | 5.0 | 1.3 | 2.0 | 0.8 | 2.0 | 3.0 | 0.3 | 0.0 | 14.0 |
| 12 | Shahar Amir | 4 | 0 | 23.5 | 13.3 | 50.0% | 45.8% | 85.7% | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 3.3 | 2.0 | 0.8 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.5 | 8.3 |
| 17 | Itai Shnaps | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 21 | Netanel Artzi | 4 | 1 | 24.8 | 5.8 | 38.5% | 16.7% | 77.8% | 1.5 | 0.8 | 2.3 | 1.3 | 1.5 | 0.5 | 1.5 | 1.3 | 0.0 | 0.3 | 3.3 |
| 22 | Sam Iorio | 4 | 3 | 15.3 | 2.5 | 75.0% | 16.7% | 25.0% | 2.3 | 0.3 | 2.5 | 2.8 | 0.8 | 1.3 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5 |
| 32 | T. J. Holyfield | 2 | 0 | 24.5 | 6.0 | 37.5% | 33.3% | 0.0% | 3.5 | 1.0 | 4.5 | 2.5 | 1.0 | 1.5 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 5.5 |
| 13 | Liran Azoulay | 1 | 0 | 1.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
116 VAL
Round 3 Vs Beer Sheva/Dimona [Away]
91 Points
Round 3 Vs Beer Sheva/Dimona [Away]
44 Rebounds
Round 4 Vs M. Rishon [Home]
25 Assists
Round 3 Vs Beer Sheva/Dimona [Away]
11 Steals
Round 3 Vs Beer Sheva/Dimona [Away]
19 Turnovers
Round 2 Vs Hapoel Eilat [Away]
6 Blocks
Round 2 Vs Hapoel Eilat [Away]
11 3Points Made
Round 3 Vs Beer Sheva/Dimona [Away]
תארים
אלופת המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 0 פעמים
הליגה הבלקנית: 2021
הישגים נוספים
גמרי פלייאוף: 3 (עונות 07/08, 17/18, 21/22)
חצאי גמר פלייאוף: 11 (עונות 82/83, 84/85, 85/86, 87/88, 94/95, 98/99, 07/08, 11/12, 17/18, 20/21, 21/22)
עונה סדירה
עונות בליגה: 61
משחקים: 1454
נצחונות: 763
הפסדים: 691
אחוז הצלחה: 52.5%
פלייאוף
עונות: 27
משחקים: 153
נצחונות: 71
הפסדים: 82
אחוז הצלחה: 46.4%
פיינל פורים
פיינל פור 2008: ניצחה בגמר את מכבי תל אביב 72-73
פיינל פור 2012: הפסידה בחצי הגמר למכבי תל אביב 73-102
פיינל פור 2018: הפסידה בגמר למכבי תל אביב 95-75
גביע המדינה
גמרים: 7 (עונות 58/59, 60/61, 85/86, 90/91, 94/95, 08/09, 17/18)
חצאי גמר: 15
מחזיקת גביע: 2 פעמים
אירופה
עונות: 9
משחקים: 64
נצחונות: 24
תיקו: 1
הפסדים: 39
הישג שיא: חצי גמר היורופקאפ (18/19)
הישג שיא: פיינל פור ליגת האלופות (21/22)
הליגה הבלקנית
אלופה: 2021












.png)































.png)

