דוא"ל: [email protected]
ספונסרים: אלפי בנדק, זוהר לבקוביץ, אופטיקה שמיר, מייסטר – שיווק פירות בע"מ, מבטח שמיר, כביש 90, דב מוטורס, רייכבך טרייד־אין
- סגל הקבוצה
- |
- לוח משחקים
- |
- וידאו
- |
- סטט' קבוצתית
- |
- שיאים עונתיים
- |
- תארים
- |
- קלעי כל הזמנים
- |
- מאמני כל הזמנים
- |
- הישגים
שחקנים
מדים רשמיים
| הפועל אלפי בנדק גליל עליון - לוח משחקים | |||||||
| תאריך | שעה | שלב | מארחת | אורחת | תוצאה | ||
| 16/09/2026 20:45 |
20:45 | גביע ווינר סל |
![]() מכבי ר"ג
|
![]() גליל עליון
|
99-82 | ||
| 19/09/2026 20:15 |
20:15 | גביע ווינר סל |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל העמק
|
61-83 | ||
| 28/09/2026 20:00 |
20:00 | גביע ווינר סל |
![]() נס ציונה
|
![]() גליל עליון
|
70-78 | ||
| 10/10/2026 20:15 |
20:15 | ליגת Winner סל, מחזור 1 |
![]() מכבי ת"א
|
![]() גליל עליון
|
93-120 | ||
| 19/10/2026 20:10 |
20:10 | ליגת Winner סל, מחזור 2 |
![]() גליל עליון
|
![]() מכבי ר"ג
|
101-104 | ||
| 26/10/2026 19:40 |
19:40 | ליגת Winner סל, מחזור 3 |
מכבי אשדוד
|
![]() גליל עליון
|
77-66 | ||
| 02/11/2026 19:55 |
19:55 | ליגת Winner סל, מחזור 4 |
![]() גליל עליון
|
![]() נס ציונה
|
82-74 | ||
| 06/11/2026 13:00 |
13:00 | ליגת Winner סל, מחזור 5 |
![]() הפועל חולון
|
![]() גליל עליון
|
|
||
| 16/11/2026 19:55 |
19:55 | ליגת Winner סל, מחזור 6 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל אילת
|
|
||
| 22/11/2026 20:15 |
20:15 | ליגת Winner סל, מחזור 7 |
![]() ראשון לציון
|
![]() גליל עליון
|
|
||
| 06/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 8 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל העמק
|
|
|||
| 13/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 9 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל ב"ש
|
|
|||
| 20/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 10 |
![]() קריית אתא
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 27/12/2026 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 11 |
![]() הפועל ת"א
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 03/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 12 |
![]() גליל עליון
|
![]() בני הרצליה
|
|
|||
| 10/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 13 |
![]() הפועל י-ם
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 17/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 14 |
![]() גליל עליון
|
![]() מכבי ת"א
|
|
|||
| 24/01/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 15 |
![]() נס ציונה
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 07/02/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 16 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל חולון
|
|
|||
| 21/02/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 17 |
![]() בני הרצליה
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 07/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 18 |
![]() גליל עליון
|
![]() ראשון לציון
|
|
|||
| 14/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 19 |
![]() הפועל אילת
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 21/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 20 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל ת"א
|
|
|||
| 28/03/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 21 |
![]() מכבי ר"ג
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 04/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 22 |
![]() גליל עליון
|
![]() קריית אתא
|
|
|||
| 11/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 23 |
![]() הפועל ב"ש
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 18/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 24 |
![]() גליל עליון
|
![]() הפועל י-ם
|
|
|||
| 25/04/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 25 |
![]() הפועל העמק
|
![]() גליל עליון
|
|
|||
| 02/05/2027 לא סופי |
ליגת Winner סל, מחזור 26 |
![]() גליל עליון
|
מכבי אשדוד
|
|
|||
בעלי תפקידים
נשיא המועדון: זוהר לבקוביץ
יושב ראש: טמיר אברהמס
מנכ"ל: ניר וסרמן
מנכ"ל משותף: צח אשנר
יו״ר הוועדה המקצועית: ארז חזן
מנהל משק ומדיה: סלע ששון
מאמן כושר: זילבינאס קריוקובאס
רופא: ד"ר נועם רשף
פיזיותרפיסט: לירן גורביץ
חבר הנהלה : עמרי מייסטר
משרד: דקלה דהדי
מנהל כספים : דגן אבישי
טבלת ליגת
סל
| נק' | הפ' | נצ' | מש' | קבוצה | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | הפועל י-ם | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | הפועל ת"א | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | מכבי ר"ג | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | מכבי ת"א | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | בני הרצליה | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | הפועל אילת | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | ראשון לציון | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | נס ציונה | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | קריית אתא | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | גליל עליון | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל ב"ש | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל חולון | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | מכבי אשדוד | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | הפועל העמק | 14 |
קטעי וידאו
2026-27
| סטטיסטיקה קבוצתית - עונה סדירה | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| מש' | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 348 | 95/176 | 30/90 | 68/97 | 95 | 45 | 140 | 73 | 93 | 36 | 54 | 67 | 8 | 8 | 387 | |||
| ממוצע | 87.0 | 24/44 (54%) | 8/22 (33.3%) | 17/24 (70.1%) | 23.8 | 11.3 | 35.0 | 18.3 | 23.3 | 9.0 | 13.5 | 16.8 | 2.0 | 2.0 | 96.8 | ||||
| סטטיסטיקה קבוצתית - נתונים נוספים, עונה סדירה | ||||
| נתון | משחקים | נקודות מאיבודים | נקודות בצבע | נקודות מהזדמנות שניה |
| סה"כ | 4 | 96 | 158 | 58 |
| ממוצע | 24.0 | 39.5 | 14.5 | |
| סטטיסטיקה קבוצתית לפי משחק, עונה סדירה | ||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | |||||||||||||||
| # | משחק | נק | ספ | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ת"א (ח) | 93 | 120 | 29/52 | 55.8% | 8/19 | 42.1% | 11/15 | 73.3% | 14 | 12 | 26 | 14 | 15 | 10 | 15 | 19 | 1 | 1 | 96 |
| 2 | מכבי ר"ג (ב) | 104 | 101 | 25/40 | 62.5% | 8/24 | 33.3% | 30/42 | 71.4% | 25 | 14 | 39 | 21 | 31 | 6 | 13 | 22 | 4 | 2 | 127 |
| 3 | מכבי אשדוד (ח) | 77 | 66 | 23/44 | 52.3% | 7/22 | 31.8% | 10/15 | 66.7% | 31 | 9 | 40 | 16 | 21 | 11 | 12 | 15 | 3 | 2 | 96 |
| 4 | נס ציונה (ב) | 74 | 82 | 18/40 | 45% | 7/25 | 28% | 17/25 | 68% | 25 | 10 | 35 | 22 | 26 | 9 | 14 | 11 | 0 | 3 | 68 |
| שחקנים - סטטיסטיקה ממוצעת, עונה סדירה | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| # | שם השחקן | מש' | פתח | דק | נק | % / זר | % / זר | % / זר | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 01 | אלסטון מייסון | 4 | 4 | 31.8 | 18.5 | 56.3% | 21.7% | 5.8/6.8 | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | 0.5 | 3.0 | 5.0 | 0.0 | 0.5 | 17.5 |
| 09 | מוריס קמפ | 4 | 3 | 31.5 | 17.0 | 56.0% | 0.0% | 3.0/5.8 | 3.5 | 2.5 | 6.0 | 2.3 | 4.5 | 2.3 | 1.8 | 1.8 | 0.3 | 0.8 | 18.5 |
| 07 | איתי מושקוביץ | 4 | 3 | 25.5 | 14.3 | 50.0% | 39.1% | 2.5/2.5 | 4.0 | 0.0 | 4.0 | 0.8 | 2.5 | 0.5 | 1.8 | 2.5 | 0.3 | 0.0 | 15.5 |
| 04 | רני בלגה | 4 | 0 | 12.5 | 5.0 | 22.2% | 42.9% | 1.8/2.2 | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 2.3 | 2.8 | 0.0 | 1.5 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 4.3 |
| 34 | מקס ברוקס | 4 | 4 | 17.5 | 9.0 | 76.2% | 0.0% | 1.0/2.0 | 2.8 | 1.3 | 4.0 | 1.8 | 1.8 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.3 | 11.5 |
| 00 | נייט קינגז | 3 | 3 | 28.0 | 11.7 | 72.7% | 38.5% | 1.3/2.0 | 3.0 | 0.3 | 3.3 | 1.3 | 2.7 | 1.0 | 0.7 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 14.0 |
| 12 | יהל מלמד | 4 | 2 | 26.0 | 7.0 | 46.7% | 42.9% | 1.2/1.8 | 2.5 | 3.0 | 5.5 | 2.8 | 2.0 | 2.0 | 2.3 | 2.0 | 0.3 | 0.5 | 9.8 |
| 08 | אריאל סלע | 4 | 1 | 19.5 | 2.8 | 26.7% | 14.3% | 0.0/1.0 | 2.0 | 1.5 | 3.5 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 2.3 |
| 06 | דורי סהר | 4 | 0 | 11.8 | 3.5 | 50.0% | 37.5% | 0.8/0.8 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 1.3 | 0.5 | 0.3 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 |
| 22 | יואב אלמישלי | 2 | 0 | 4.5 | 1.5 | 0.0% | 100.0% | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.5 |
| 43 | כרם אשכנזי | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 100.0% | 0.0% | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 |
| 05 | אורי גורדון | 1 | 0 | 2.0 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
127 מדד
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
104 נקודות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
40 ריבאונדים
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
22 אסיסטים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
11 חטיפות
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
15 איבודים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
4 חסימות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
8 שלשות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
תארים
אלופת המדינה: 1 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 2 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 0 פעמים
הליגה הבלקנית: 1
עונה סדירה
עונות בליגה: 35
משחקים: 818
נצחונות: 444
הפסדים: 374
אחוז הצלחה: 54.3%
פלייאוף
עונות: 24
משחקים: 115
נצחונות: 40
הפסדים: 75
אחוז הצלחה: 34.8%
גביע המדינה
מחזיקת גביע: 2 פעמים
אירופה
גביע אירופה למחזיקות: חצי גמר (1993)
הליגה הבלקנית
אלופה: 2022












.png)





























.png)

