סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 0 47 14 1/2 3/8 3/3 2 2 4 5 2 1 2 4 0 0 12
ממוצע 4 0% 11.8 3.5 50% 37.5% 100% 0.5 0.5 1.0 1.3 0.5 0.3 0.5 1.0 0.0 0.0 3.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 מכבי ת"א (ח) L 13 3 0/0 0% 1/2 50% 0/0 0% 1 1 2 0 0 0 1 1 0 0 4
2 מכבי ר"ג (ב) W 10 3 0/0 0% 1/2 50% 0/0 0% 0 0 0 2 0 1 0 2 0 0 3
3 מכבי אשדוד (ח) W 8 0 0/1 0% 0/1 0% 0/0 0% 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0 -4
4 נס ציונה (ב) L 16 8 1/1 100% 1/3 33.3% 3/3 100% 1 1 2 1 2 0 0 0 0 0 9

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 מכבי ת"א 6 2.3 0.5 0% 33% 0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 -0.7
2019-20 מכבי ת"א 16 7.4 1.8 64% 50% 0% 0.9 0.2 1.1 1.2 0.1 0.3 0.2 0.4 0.1 0.1 1.8
2020-21 מכבי ת"א 21 7.4 2.9 61% 43% 57% 0.9 0.2 1.1 0.8 0.5 0.4 0.5 0.6 0.1 0.1 3.0
2021-22 בני הרצליה 19 7.2 1.6 45% 50% 75% 0.8 0.3 1.1 0.9 0.4 0.2 0.2 0.2 0.0 0.1 1.6
2022-23 בני הרצליה 3 5.3 0.7 50% 0% 0% 0.3 0.3 0.7 0.3 0.3 0.0 0.7 0.0 0.0 0.3 -0.3
2024-25 מכבי רמת גן 26 11.6 3.4 62% 40% 57% 1.2 0.3 1.5 1.2 0.4 0.2 0.4 0.5 0.1 0.2 2.7
2025-26 אליצור נתניה 6 15.5 4.7 50% 27% 75% 1.7 1.2 2.8 2.0 1.2 0.3 0.8 0.5 0.2 0.3 3.5
2026-27 גליל עליון 4 11.8 3.5 50% 38% 100% 0.5 0.5 1.0 1.3 0.5 0.3 0.5 1.0 0.0 0.0 3.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 מכבי ת"א 3 1.0 0.0 0% 0% 0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2019-20 מכבי ת"א 2 1.0 0.0 0% 0% 0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2020-21 מכבי ת"א 3 1.0 0.0 0% 0% 0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3
2021-22 בני הרצליה 6 3.5 0.3 100% 0% 0% 0.2 0.0 0.2 0.5 0.0 0.2 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0
2024-25 מכבי רמת גן 3 12.3 2.3 0% 50% 50% 2.0 0.7 2.7 1.0 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0 0.3 2.0

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
9 מדד
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
נקודות
8 נקודות
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
ריבאונדים
2 ריבאונדים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
אסיסטים
2 אסיסטים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
חטיפות
1 חטיפות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
איבודים
1 איבודים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
חסימות
0 חסימות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
שלשות
1 שלשות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
3.0 מדד
מדורג #120
נקודות
3.5 נקודות
מדורג #121
ריבאונדים
1.0 ריבאונדים
מדורג #133
אסיסטים
1.0 אסיסטים
מדורג #93
חטיפות
0.3 חטיפות
מדורג #115
איבודים
0.5 איבודים
מדורג #121
אחוזים ל3
37.5% אחוזים ל3
מדורג #41

תארים

אליפויות
3 אליפויות
מכבי ת"א (2018-19)
מכבי ת"א (2019-20)
מכבי ת"א (2020-21)
גביעי מדינה
2 גביעי מדינה
מכבי ת"א (2020-21)
בני הרצליה (2021-22)
גביעי ווינר
1 גביעי ווינר
מכבי ת"א (2020-21)
תארים אישיים

אודות

מחלקת נוער: מכבי תל אביב

2019-2021: מכבי תל אביב
2021-2022: בני הרצליה
2022-2023: בני הרצליה, אליצור נתניה (לאומית)
2023-2024: מכבי רעננה (לאומית)
2024-2025: מכבי רמת גן
2025-2026: אליצור נתניה
2026-2027: הפועל גליל עליון

כתבות