סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 3 2 75 41 8/13 6/15 7/7 11 0 11 2 8 2 5 9 1 0 51
ממוצע 3 67% 25.0 13.7 61.5% 40% 100% 3.7 0.0 3.7 0.7 2.7 0.7 1.7 3.0 0.3 0.0 17.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 מכבי ת"א (ח) L 19 2 1/3 33.3% 0/3 0% 0/0 0% 2 0 2 0 0 1 1 5 0 0 4
2 מכבי ר"ג (ב) W * 33 23 3/4 75% 4/8 50% 5/5 100% 6 0 6 2 5 0 4 3 1 0 27
3 מכבי אשדוד (ח) W * 23 16 4/6 66.7% 2/4 50% 2/2 100% 3 0 3 0 3 1 0 1 0 0 20

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2021-22 גליל עליון 26 15.7 5.5 39% 39% 77% 1.2 0.4 1.6 1.1 1.3 0.4 1.1 1.6 0.0 0.2 4.7
2022-23 גליל עליון 27 23.9 11.5 51% 44% 88% 2.7 0.3 2.9 2.1 1.9 0.8 1.7 2.1 0.0 0.3 10.5
2023-24 הפועל חיפה 4 13.5 6.0 25% 40% 85.7% 0.8 0.2 1.0 1.0 1.5 0.8 2.0 1.2 0.0 0.8 2.8
2023-24 מכבי רמת גן 14 23.3 10.9 55.6% 36.2% 86.4% 2.1 0.3 2.4 1.9 1.6 0.7 2.2 3.3 0.1 0.3 9.6
2024-25 אליצור נתניה 32 28.9 11.0 40.5% 29.3% 84.7% 2.7 0.3 3.0 2.2 2.3 0.7 2.5 3.7 0.0 0.4 8.1
2025-26 נס ציונה 30 17.0 7.5 46% 40% 96% 1.7 0.4 2.1 1.5 1.6 0.5 1.7 2.4 0.1 0.2 7.3
2026-27 גליל עליון 3 25.0 13.7 62% 40% 100% 3.7 0.0 3.7 0.7 2.7 0.7 1.7 3.0 0.3 0.0 17.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2022-23 גליל עליון 3 18.7 3.7 43% 12% 100% 1.3 0.0 1.3 2.3 0.7 0.3 1.7 1.3 0.0 0.0 -0.3
2023-24 מכבי רמת גן 3 20.0 9.0 47.1% 7.7% 66.7% 1.3 0.0 1.3 2.3 2.7 0.0 1.3 1.7 0.0 0.7 2.0

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
27 מדד
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
נקודות
23 נקודות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
ריבאונדים
6 ריבאונדים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
אסיסטים
5 אסיסטים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
חטיפות
1 חטיפות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
איבודים
4 איבודים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
חסימות
1 חסימות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
שלשות
4 שלשות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
17.0 מדד
מדורג #14
נקודות
13.7 נקודות
מדורג #20
ריבאונדים
3.7 ריבאונדים
מדורג #60
אסיסטים
3.0 אסיסטים
מדורג #30
חטיפות
0.7 חטיפות
מדורג #82
איבודים
1.7 איבודים
מדורג #60
חסימות
0.3 חסימות
מדורג #43
אחוזים ל3
40.0% אחוזים ל3
מדורג #27

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 5 פעמים (מח' 9 עונת 2022-23, מח' 10 עונת 2022-23, מח' 18 עונת 2023-24, מח' 14 עונת 2025-26, מח' 2 עונת 2026-27)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 13 עונת 2022-23)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (דצמבר עונת 2022-23)
השחקן המשתפר של העונה: 1 פעמים (2022-23)

אודות

מחלקת נוער: הפועל חבל מודיעין, א.ס רמה"ש, הפועל גלבוע/מעיינות

2018-2019: עירוני ר"ג (ארצית)
2019-2020: אליצור נתניה (לאומית), הפועל גלבוע/גליל
2020-2021: אליצור נתניה (לאומית)
2021-2023: הפועל גליל עליון
2023-2024: הפועל חיפה, מכבי עירוני ר"ג
2024-2025: מכבי ר"ג, אליצור נתניה
2025-2026: עירוני נס ציונה
2026-2027: הפועל גליל עליון 

כתבות