4
רני
בלגה
קבוצה: הפועל אלפי בנדק גליל עליון
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.97
תאריך לידה: 21/06/2006
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.97
תאריך לידה: 21/06/2006
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
11
שיא נקודות בקריירה
20
נקודות בקריירה
5.0
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 0 | 50 | 20 | 2/9 | 3/7 | 7/9 | 9 | 0 | 9 | 9 | 11 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 17 | |||
| ממוצע | 4 | 0% | 12.5 | 5.0 | 22.2% | 42.9% | 77.8% | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 2.3 | 2.8 | 0.0 | 1.5 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 4.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ת"א (ח) L | 20 | 11 | 1/2 | 50% | 1/2 | 50% | 6/6 | 100% | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | |
| 2 | מכבי ר"ג (ב) W | 8 | 2 | 1/2 | 50% | 0/1 | 0% | 0/1 | 0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 3 | מכבי אשדוד (ח) W | 3 | 3 | 0/1 | 0% | 1/1 | 100% | 0/0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
| 4 | נס ציונה (ב) L | 19 | 4 | 0/4 | 0% | 1/3 | 33.3% | 1/2 | 50% | 5 | 0 | 5 | 5 | 4 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2026-27 | גליל עליון | 4 | 12.5 | 5.0 | 22% | 43% | 78% | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 2.3 | 2.8 | 0.0 | 1.5 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 4.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
13 מדד
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
11 נקודות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
5 ריבאונדים
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
3 אסיסטים
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
0 חטיפות
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
2 איבודים
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
0 חסימות
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
1 שלשות
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
4.3 מדד
מדורג #105
5.0 נקודות
מדורג #108
2.3 ריבאונדים
מדורג #99
1.3 אסיסטים
מדורג #77
1.5 איבודים
מדורג #69
מחלקת נוער: הפועל עמק חפר
2024-2025: א.ס רמת השרון (לאומית)
2025-2026: הפועל ירושלים, א.ס. רמת השרון (לאומית, כרטיס כפול)
2026-2027: הפועל גליל עליון
2024-2025: א.ס רמת השרון (לאומית)
2025-2026: הפועל ירושלים, א.ס. רמת השרון (לאומית, כרטיס כפול)
2026-2027: הפועל גליל עליון










.png)























.png)

