34
מקס
ברוקס
קבוצה: הפועל אלפי בנדק גליל עליון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.01
תאריך לידה: 01/06/2001
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.01
תאריך לידה: 01/06/2001
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
18
שיא נקודות בקריירה
134
נקודות בקריירה
10.3
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 70 | 36 | 16/21 | 0/0 | 4/8 | 11 | 5 | 16 | 7 | 7 | 2 | 5 | 3 | 4 | 1 | 46 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 17.5 | 9.0 | 76.2% | 0% | 50% | 2.8 | 1.3 | 4.0 | 1.8 | 1.8 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.3 | 11.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ת"א (ח) L | * | 17 | 10 | 4/5 | 80% | 0/0 | 0% | 2/4 | 50% | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 |
| 2 | מכבי ר"ג (ב) W | * | 20 | 14 | 6/8 | 75% | 0/0 | 0% | 2/3 | 66.7% | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 15 |
| 3 | מכבי אשדוד (ח) W | * | 15 | 8 | 4/5 | 80% | 0/0 | 0% | 0/1 | 0% | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 12 |
| 4 | נס ציונה (ב) L | * | 18 | 4 | 2/3 | 66.7% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 4 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 9 | 19.0 | 10.9 | 77% | 20% | 73% | 2.7 | 0.9 | 3.6 | 3.4 | 2.8 | 0.9 | 1.7 | 1.3 | 0.3 | 0.1 | 11.9 | |||
| 2026-27 | גליל עליון | 4 | 17.5 | 9.0 | 76% | 0% | 50% | 2.8 | 1.3 | 4.0 | 1.8 | 1.8 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 1.0 | 0.3 | 11.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 2 | 11.0 | 6.0 | 83% | 0% | 100% | 3.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 8.0 | |||
15 מדד
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
14 נקודות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
5 ריבאונדים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
1 אסיסטים
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
2 חטיפות
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
2 איבודים
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
2 חסימות
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
0 שלשות
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
11.5 מדד
מדורג #54
9.0 נקודות
מדורג #68
4.0 ריבאונדים
מדורג #51
0.5 חטיפות
מדורג #98
1.3 איבודים
מדורג #72
1.0 חסימות
מדורג #10
קולג': מסצ'וסטס לוול (2020-2025)
2025-2026: לאהטי (פינלנד), הפועל העמק
2026-2027: הפועל גליל עליון
2025-2026: לאהטי (פינלנד), הפועל העמק
2026-2027: הפועל גליל עליון










.png)























.png)

