12
יהל
מלמד
קבוצה: הפועל אלפי בנדק גליל עליון
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.99
תאריך לידה: 05/01/2001
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.99
תאריך לידה: 05/01/2001
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 5
16
שיא נקודות בקריירה
503
נקודות בקריירה
4.8
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 3 | 2 | 73 | 23 | 6/13 | 2/5 | 5/7 | 8 | 12 | 20 | 8 | 6 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 34 | |||
| ממוצע | 3 | 67% | 24.3 | 7.7 | 46.2% | 40% | 71.4% | 2.7 | 4.0 | 6.7 | 2.7 | 2.0 | 1.7 | 2.0 | 2.3 | 0.3 | 0.7 | 11.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ת"א (ח) L | * | 18 | 9 | 3/6 | 50% | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 13 |
| 2 | מכבי ר"ג (ב) W | * | 25 | 11 | 3/4 | 75% | 0/1 | 0% | 5/7 | 71.4% | 2 | 6 | 8 | 4 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 11 |
| 3 | מכבי אשדוד (ח) W | 30 | 3 | 0/3 | 0% | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 5 | 3 | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 10 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2022-23 | גליל עליון | 23 | 10.6 | 2.1 | 64% | 15% | 57% | 0.7 | 0.6 | 1.4 | 1.7 | 0.2 | 0.6 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 0.2 | 0.9 | |||
| 2023-24 | מכבי רמת גן | 25 | 12.3 | 4.4 | 59% | 43% | 64% | 0.9 | 0.7 | 1.6 | 1.6 | 0.6 | 0.5 | 0.6 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 3.8 | |||
| 2024-25 | מכבי רמת גן | 23 | 16.0 | 4.6 | 65% | 21% | 78% | 2.0 | 0.9 | 3.0 | 2.3 | 0.4 | 0.7 | 0.7 | 1.0 | 0.1 | 0.1 | 4.6 | |||
| 2025-26 | גליל עליון | 31 | 25.8 | 7.0 | 58% | 25% | 73% | 3.1 | 2.0 | 5.1 | 2.6 | 1.3 | 1.5 | 1.2 | 1.6 | 0.2 | 0.3 | 9.0 | |||
| 2026-27 | גליל עליון | 3 | 24.3 | 7.7 | 46% | 40% | 71% | 2.7 | 4.0 | 6.7 | 2.7 | 2.0 | 1.7 | 2.0 | 2.3 | 0.3 | 0.7 | 11.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2022-23 | גליל עליון | 3 | 2.3 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -0.7 | |||
| 2023-24 | מכבי רמת גן | 2 | 4.0 | 2.0 | 67% | 0% | 0% | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | |||
| 2024-25 | מכבי רמת גן | 3 | 12.7 | 1.0 | 50% | 0% | 50% | 1.3 | 0.3 | 1.7 | 1.7 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | |||
13 מדד
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
11 נקודות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
8 ריבאונדים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
4 אסיסטים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
3 חטיפות
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
5 איבודים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
1 חסימות
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
1 שלשות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
11.3 מדד
מדורג #54
7.7 נקודות
מדורג #81
6.7 ריבאונדים
מדורג #14
2.3 אסיסטים
מדורג #39
1.7 חטיפות
מדורג #22
2.0 איבודים
מדורג #41
0.3 חסימות
מדורג #35
מחלקת נוער: כוכב יאיר, מכבי רעננה
2019-2022: מכבי רעננה (לאומית)
2022-2023: הפועל גליל עליון
2023-2025: מכבי עירוני רמת גן
2025-2027: הפועל גליל עליון
2019-2022: מכבי רעננה (לאומית)
2022-2023: הפועל גליל עליון
2023-2025: מכבי עירוני רמת גן
2025-2027: הפועל גליל עליון








.png)





















.jpg)






.png)

