11
וויל
ריימן
קבוצה: מכבי Rapyd תל אביב
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 01/04/1997
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 01/04/1997
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 5
24
שיא נקודות בקריירה
746
נקודות בקריירה
7.1
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 3 | 0 | 55 | 21 | 5/7 | 2/8 | 5/6 | 7 | 9 | 16 | 11 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 25 | |||
| ממוצע | 3 | 0% | 18.3 | 7.0 | 71.4% | 25% | 83.3% | 2.3 | 3.0 | 5.3 | 3.7 | 2.3 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 8.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ת"א) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | גליל עליון (ב) W | 20 | 14 | 4/5 | 80% | 1/2 | 50% | 3/4 | 75% | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | |
| 3 | ראשון לציון (ח) L | 25 | 7 | 1/1 | 100% | 1/6 | 16.7% | 2/2 | 100% | 5 | 4 | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 13 | |
| 4 | הפועל ת"א (ב) L | 10 | 0 | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | הפועל חיפה | 27 | 21.6 | 8.7 | 54% | 39% | 81% | 2.3 | 1.5 | 3.7 | 3.3 | 2.6 | 0.5 | 1.3 | 1.3 | 0.3 | 0.7 | 8.3 | |||
| 2022-23 | הפועל חיפה | 26 | 25.5 | 8.5 | 39% | 34% | 76% | 3.5 | 1.4 | 4.9 | 3.2 | 3.0 | 0.6 | 1.0 | 1.2 | 0.3 | 0.6 | 8.6 | |||
| 2024-25 | מכבי ת"א | 23 | 12.9 | 3.0 | 39% | 22% | 76% | 2.3 | 1.0 | 3.3 | 2.2 | 1.3 | 0.4 | 0.5 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 3.4 | |||
| 2025-26 | מכבי ת"א | 26 | 18.6 | 7.6 | 47% | 48% | 89% | 3.1 | 1.7 | 4.9 | 1.9 | 2.0 | 0.8 | 0.6 | 0.5 | 0.1 | 0.2 | 10.4 | |||
| 2026-27 | מכבי ת"א | 3 | 18.3 | 7.0 | 71% | 25% | 83% | 2.3 | 3.0 | 5.3 | 3.7 | 2.3 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 8.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | הפועל חיפה | 3 | 21.0 | 12.0 | 67% | 29% | 67% | 2.3 | 0.7 | 3.0 | 3.0 | 4.7 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 11.7 | |||
| 2024-25 | מכבי ת"א | 4 | 5.3 | 1.3 | 100% | 25% | 0% | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.3 | |||
| 2025-26 | מכבי ת"א | 9 | 18.9 | 3.7 | 43% | 29% | 86% | 2.1 | 2.1 | 4.2 | 3.1 | 1.7 | 0.8 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 0.2 | 4.4 | |||
14 מדד
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
14 נקודות
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
9 ריבאונדים
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
0 חטיפות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
2 איבודים
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
1 חסימות
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
1 שלשות
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
8.3 מדד
מדורג #80
7.0 נקודות
מדורג #89
5.3 ריבאונדים
מדורג #27
1.0 אסיסטים
מדורג #99
1.0 איבודים
מדורג #91
0.3 חסימות
מדורג #40
25.0% אחוזים ל3
מדורג #71

1 אליפויות
מכבי ת"א (2025-26)

2 גביעי מדינה
מכבי ת"א (2024-25)
מכבי ת"א (2025-26)
מכבי ת"א (2025-26)

1 גביעי ווינר
מכבי ת"א (2024-25)

1 סופרקאפ
מכבי ת"א (2026-27)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 2 פעמים (מח' 14 עונת 2021-22, מח' 18 עונת 2025-26)
קולג': קולגייט (2016-2020)
2020-2021: טארטו רוק (אסטוניה), גטינגן (גרמניה), ונטספילס (לטביה)
2021-2023: הפועל חיפה
2023-2024: סן קנטן (צרפת)
2024-2027: מכבי תל אביב










.png)
















.jpg)













.png)

