סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 89 40 5/11 9/19 3/4 4 8 12 7 5 2 2 4 0 0 37
ממוצע 4 100% 22.3 10.0 45.4% 47.4% 75% 1.0 2.0 3.0 1.8 1.3 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 9.3
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ת"א)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 גליל עליון (ב) W * 20 9 2/3 66.7% 1/3 33.3% 2/2 100% 2 4 6 0 1 0 1 2 0 0 14
2 קריית אתא (ב) W * 20 11 2/4 50% 2/3 66.7% 1/2 50% 0 1 1 2 1 2 1 0 0 0 8
3 ראשון לציון (ח) L * 27 6 0/2 0% 2/7 28.6% 0/0 0% 1 2 3 4 0 0 0 1 0 0 -1
4 הפועל ת"א (ב) L * 22 14 1/2 50% 4/6 66.7% 0/0 0% 1 1 2 1 3 0 0 1 0 0 16

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2022-23 מכבי ת"א 19 20.9 9.8 61% 36% 78% 3.2 1.0 4.1 2.4 2.4 1.2 0.9 0.8 0.6 0.2 11.5
2023-24 מכבי ת"א 16 24.4 11.3 52% 31% 89% 3.8 0.9 4.6 2.3 2.6 1.2 0.7 0.4 0.3 0.3 11.9
2026-27 מכבי ת"א 4 22.3 10.0 45% 47% 75% 1.0 2.0 3.0 1.8 1.3 0.5 0.5 1.0 0.0 0.0 9.3
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2022-23 מכבי ת"א 8 24.6 13.3 63% 42% 90% 4.1 1.4 5.5 2.9 1.3 1.1 0.9 0.6 0.8 0.1 14.0
2023-24 מכבי ת"א 6 27.3 13.8 58% 32% 76% 5.3 0.8 6.2 2.5 3.2 0.7 0.3 0.8 0.7 0.5 15.8

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
16 מדד
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
נקודות
14 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
ריבאונדים
6 ריבאונדים
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
אסיסטים
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
חטיפות
2 חטיפות
מחזור 2 נגד קריית אתא בבית
איבודים
1 איבודים
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
חסימות
0 חסימות
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
שלשות
4 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
9.3 מדד
מדורג #71
נקודות
10.0 נקודות
מדורג #63
ריבאונדים
3.0 ריבאונדים
מדורג #77
אסיסטים
1.0 אסיסטים
מדורג #103
חטיפות
0.5 חטיפות
מדורג #92
איבודים
0.5 איבודים
מדורג #120
אחוזים ל3
47.4% אחוזים ל3
מדורג #15

תארים

אליפויות
2 אליפויות
מכבי ת"א (2022-23)
מכבי ת"א (2023-24)
גביעי ווינר
1 גביעי ווינר
מכבי ת"א (2022-23)
סופרקאפ
1 סופרקאפ
מכבי ת"א (2026-27)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 2 פעמים (מח' 13 עונת 2022-23, מח' 5 עונת 2023-24)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 11 עונת 2023-24)
שחקן מצטיין פלייאוף: 1 פעמים (2022-23)

אודות

קולג': נוטר דיים (2014-2018)

2018-2019: קאנטון צ'ארג' (ג'י-ליג), מילווקי באקס (NBA), וויסקונסין הרד (ג'י-ליג)
2019-2020: דארושפאקה (טורקיה)
2020-2021: שטרסבורג (צרפת)
2021-2022: פינאר קרשיאקה (טורקיה)
2022-2024: מכבי תל אביב
2024-2026: פנרבחצ'ה (טורקיה)
2026-2027: מכבי תל אביב

כתבות