סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 3 3 66 39 9/14 5/14 6/8 10 3 13 7 9 1 9 15 1 1 45
ממוצע 3 100% 22.0 13.0 64.3% 35.7% 75% 3.3 1.0 4.3 2.3 3.0 0.3 3.0 5.0 0.3 0.3 15.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ת"א)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 גליל עליון (ב) W * 5 10 2/2 100% 2/2 100% 0/0 0% 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 10
3 ראשון לציון (ח) L * 31 11 2/4 50% 1/6 16.7% 4/6 66.7% 9 1 10 2 5 0 6 8 0 0 17
4 הפועל ת"א (ב) L * 30 18 5/8 62.5% 2/6 33.3% 2/2 100% 1 2 3 4 3 0 2 7 1 1 18

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 הפועל ת"א 29 9.7 2.7 51% 24% 71% 0.8 0.2 1.0 1.3 1.0 0.7 1.0 1.0 0.0 0.2 2.5
2019-20 הפועל ת"א 29 23.7 9.3 53% 27% 80% 1.8 0.6 2.3 2.1 2.4 0.9 1.9 3.2 0.2 0.3 9.3
2020-21 הפועל ת"א 30 33.2 17.1 50% 41% 83% 2.4 0.6 3.0 2.3 4.3 1.3 2.9 5.2 0.4 0.5 18.1
2024-25 הפועל ת"א 11 22.9 10.9 60% 32% 73% 2.3 0.6 2.9 2.1 3.6 1.1 2.5 4.9 0.3 0.3 13.9
2025-26 הפועל ת"א 19 23.9 13.2 52% 42% 88% 2.5 0.5 3.0 1.4 2.4 1.4 1.7 4.0 0.1 0.5 15.0
2026-27 מכבי ת"א 3 22.0 13.0 64% 36% 75% 3.3 1.0 4.3 2.3 3.0 0.3 3.0 5.0 0.3 0.3 15.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2018-19 הפועל ת"א 3 10.0 3.7 50% 33% 100% 0.7 0.0 0.7 2.0 1.0 1.0 1.7 0.3 0.0 0.0 1.3
2019-20 הפועל ת"א 3 31.3 17.3 56% 23% 87% 2.3 0.7 3.0 2.7 4.0 2.0 3.3 5.3 0.0 0.3 17.3
2024-25 הפועל ת"א 1 26.0 11.0 57% 33% 0% 3.0 0.0 3.0 3.0 1.0 0.0 2.0 5.0 0.0 1.0 9.0
2025-26 הפועל ת"א 9 31.9 19.6 52% 46% 82% 3.3 0.4 3.8 1.4 4.3 1.8 2.1 5.6 0.1 0.8 23.1

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
18 מדד
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
נקודות
18 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
ריבאונדים
10 ריבאונדים
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
אסיסטים
8 אסיסטים
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
חטיפות
1 חטיפות
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
איבודים
6 איבודים
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
חסימות
1 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
שלשות
2 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
15.0 מדד
מדורג #29
נקודות
13.0 נקודות
מדורג #30
ריבאונדים
4.3 ריבאונדים
מדורג #43
אסיסטים
5.0 אסיסטים
מדורג #13
חטיפות
0.3 חטיפות
מדורג #108
איבודים
3.0 איבודים
מדורג #14
חסימות
0.3 חסימות
מדורג #38
אחוזים ל3
35.7% אחוזים ל3
מדורג #48

תארים

סופרקאפ
1 סופרקאפ
מכבי ת"א (2026-27)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 5 פעמים (מח' 21 עונת 2020-21, מח' 23 עונת 2020-21, מח' 31 עונת 2020-21, מח' 12 עונת 2024-25, מח' 18 עונת 2024-25)
שחקן המחזור: 5 פעמים (מח' 31 עונת 2019-20, מח' 28 עונת 2020-21, מח' 19 עונת 2024-25, מח' 10 עונת 2025-26, מח' 21 עונת 2025-26)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (מרץ עונת 2024-25)
החמישייה השניה של העונה: 1 פעמים (2020-21)
השחקן המשתפר של העונה: 1 פעמים (2019-20)

אודות

מחלקת נוער: הפועל תל אביב

דראפט: בחירה מספר 47 של בוסטון סלטיקס ב־2020

2018-2021: הפועל תל אביב
2021-2023: פרטיזן בלגרד (סרביה)
2023-2024: פנרבחצ'ה (טורקיה)
2024-2025: באיירן מינכן (גרמניה), הפועל תל אביב
2025-2026: הפועל תל אביב
2026-2027: מכבי תל אביב

כתבות