סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 4 97 54 17/25 4/8 8/10 10 10 20 9 11 4 8 8 6 0 72
ממוצע 4 100% 24.3 13.5 68% 50% 80% 2.5 2.5 5.0 2.3 2.8 1.0 2.0 2.0 1.5 0.0 18.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ת"א)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 גליל עליון (ב) W * 22 9 4/5 80% 0/0 0% 1/1 100% 2 3 5 2 1 2 2 4 0 0 16
2 קריית אתא (ב) W * 13 7 2/2 100% 1/1 100% 0/0 0% 2 1 3 1 1 0 0 3 0 0 13
3 ראשון לציון (ח) L * 33 23 7/11 63.6% 1/5 20% 6/7 85.7% 5 5 10 3 5 1 3 1 4 0 29
4 הפועל ת"א (ב) L * 29 15 4/7 57.1% 2/2 100% 1/2 50% 1 1 2 3 4 1 3 0 2 0 14

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2017-18 Hunter חיפה 3 7.0 5.0 86% 0% 100% 1.0 1.0 2.0 1.3 0.7 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 6.3
2019-20 מכבי חיפה 28 22.5 10.8 58% 38% 60% 3.1 1.6 4.7 2.3 1.4 0.9 1.3 1.3 0.9 0.1 11.4
2020-21 מכבי חיפה 29 29.2 13.5 55% 18% 74% 5.0 2.2 7.2 2.3 3.0 0.5 2.5 2.0 0.9 0.3 14.5
2021-22 מכבי ת"א 24 18.7 9.0 63% 33% 80% 2.0 1.6 3.6 2.0 2.2 0.6 1.3 0.8 1.1 0.1 10.8
2022-23 מכבי ת"א 27 18.0 11.0 69% 0% 81% 3.0 2.6 5.5 1.7 2.8 0.5 1.0 1.1 0.6 0.3 15.8
2023-24 מכבי ת"א 24 23.4 16.2 67% 49% 65% 3.2 2.7 5.9 1.3 2.4 0.8 1.8 1.2 1.0 0.5 19.0
2024-25 מכבי ת"א 24 24.2 13.0 52% 38% 81% 3.6 1.9 5.5 1.9 2.5 0.4 1.7 1.5 0.6 0.3 13.9
2025-26 מכבי ת"א 24 20.7 12.0 57% 39% 78% 3.2 1.4 4.6 1.9 2.8 0.5 1.4 1.7 0.8 0.3 14.2
2026-27 מכבי ת"א 4 24.3 13.5 68% 50% 80% 2.5 2.5 5.0 2.3 2.8 1.0 2.0 2.0 1.5 0.0 18.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 מכבי חיפה 2 21.5 8.0 42% 67% 0% 1.5 2.5 4.0 1.5 1.0 1.0 0.5 0.0 0.5 0.0 8.5
2021-22 מכבי ת"א 7 20.9 9.9 65% 0% 65% 2.7 3.0 5.7 3.0 3.0 0.3 1.9 0.3 1.0 0.0 11.3
2022-23 מכבי ת"א 8 20.0 9.3 59% 33% 79% 3.1 2.9 6.0 1.9 2.6 0.1 0.9 0.5 0.4 0.1 12.9
2023-24 מכבי ת"א 8 21.4 14.9 54% 56% 81% 3.4 3.4 6.8 2.9 1.8 0.8 1.1 0.9 1.3 0.5 16.4
2024-25 מכבי ת"א 7 24.9 14.3 65% 39% 70% 3.0 2.1 5.1 1.7 4.1 1.0 0.9 1.1 0.6 0.4 17.9
2025-26 מכבי ת"א 9 27.3 13.4 65% 33% 65% 3.8 1.3 5.1 1.8 2.8 0.6 1.1 1.2 1.3 0.2 16.2

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
29 מדד
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
נקודות
23 נקודות
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
ריבאונדים
10 ריבאונדים
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
אסיסטים
4 אסיסטים
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
חטיפות
2 חטיפות
מחזור 1 נגד גליל עליון בבית
איבודים
3 איבודים
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית
חסימות
4 חסימות
מחזור 3 נגד ראשון לציון בחוץ
שלשות
2 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל ת"א בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
18.0 מדד
מדורג #12
נקודות
13.5 נקודות
מדורג #21
ריבאונדים
5.0 ריבאונדים
מדורג #31
אסיסטים
2.0 אסיסטים
מדורג #54
חטיפות
1.0 חטיפות
מדורג #52
איבודים
2.0 איבודים
מדורג #36
חסימות
1.5 חסימות
מדורג #5
אחוזים ל3
50.0% אחוזים ל3
מדורג #12

תארים

אליפויות
3 אליפויות
מכבי ת"א (2022-23)
מכבי ת"א (2023-24)
מכבי ת"א (2025-26)
גביעי מדינה
2 גביעי מדינה
מכבי ת"א (2024-25)
מכבי ת"א (2025-26)
גביעי ווינר
3 גביעי ווינר
מכבי ת"א (2021-22)
מכבי ת"א (2022-23)
מכבי ת"א (2024-25)
סופרקאפ
1 סופרקאפ
מכבי ת"א (2026-27)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 18 פעמים (מח' 19 עונת 2020-21, מח' 22 עונת 2020-21, מח' 24 עונת 2020-21, מח' 29 עונת 2020-21, מח' 19 עונת 2021-22, מח' 21 עונת 2021-22, מח' 17 עונת 2021-22, מח' 24 עונת 2021-22, מח' 1 עונת 2022-23, מח' 4 עונת 2022-23, מח' 3 עונת 2022-23, מח' 21 עונת 2022-23, מח' 2 עונת 2023-24, מח' 25 עונת 2023-24, מח' 26 עונת 2023-24, מח' 16 עונת 2024-25, מח' 19 עונת 2024-25, מח' 13 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 3 פעמים (מח' 24 עונת 2022-23, מח' 4 עונת 2023-24, מח' 10 עונת 2024-25)
שחקן החודש הישראלי: 5 פעמים (מרץ עונת 2020-21, אפריל עונת 2021-22, אוקטובר עונת 2022-23, מרץ עונת 2022-23, אפריל עונת 2023-24)
MVP סדרת הגמר: 1 פעמים (2023-24)
החמישייה השניה של העונה: 1 פעמים (2021-22)
השחקן הישראלי של העונה: 2 פעמים (2023-24, 2025-26)
חמישיית העונה: 4 פעמים (2022-23, 2023-24, 2024-25, 2025-26)
שחקן העונה: 1 פעמים (2023-24)

אודות

מחלקת נוער: אליצור אשדוד, האקדמיה לכדורסל
קולג': אורגון (2014-2018)

2013-2014: מכבי אשדוד
2017-2018: מכבי חיפה
2018-2019: מכבי חיפה (לאומית)
2019-2021: מכבי חיפה
2021-2027: מכבי תל אביב

כתבות