9
מוריס
קמפ
קבוצה: הפועל אלפי בנדק גליל עליון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 02/02/1991
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 02/02/1991
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
30
שיא נקודות בקריירה
1083
נקודות בקריירה
16.7
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 126 | 68 | 28/50 | 0/1 | 12/23 | 14 | 10 | 24 | 9 | 18 | 9 | 7 | 7 | 1 | 3 | 74 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 31.5 | 17.0 | 56% | 0% | 52.2% | 3.5 | 2.5 | 6.0 | 2.3 | 4.5 | 2.3 | 1.8 | 1.8 | 0.3 | 0.8 | 18.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ת"א (ח) L | * | 30 | 27 | 13/18 | 72.2% | 0/0 | 0% | 1/1 | 100% | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 27 |
| 2 | מכבי ר"ג (ב) W | 26 | 11 | 4/10 | 40% | 0/0 | 0% | 3/6 | 50% | 5 | 1 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | 17 | |
| 3 | מכבי אשדוד (ח) W | * | 34 | 15 | 5/10 | 50% | 0/1 | 0% | 5/9 | 55.6% | 6 | 1 | 7 | 3 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17 |
| 4 | נס ציונה (ב) L | * | 36 | 15 | 6/12 | 50% | 0/0 | 0% | 3/7 | 42.9% | 1 | 5 | 6 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | ראשון לציון | 7 | 28.4 | 16.0 | 55.9% | 25% | 73.3% | 3.6 | 2.9 | 6.4 | 2.7 | 3.9 | 1.1 | 1.6 | 2.0 | 0.1 | 0.1 | 18.7 | |||
| 2021-22 | בני הרצליה | 16 | 23.2 | 11.4 | 57.3% | 0% | 74.5% | 2.5 | 2.6 | 5.1 | 2.6 | 3.0 | 1.4 | 1.1 | 0.9 | 0.8 | 0.6 | 13.9 | |||
| 2022-23 | בני הרצליה | 27 | 33.9 | 20.0 | 56% | 31% | 80% | 4.8 | 3.4 | 8.2 | 2.7 | 4.9 | 1.7 | 2.2 | 1.9 | 0.8 | 0.6 | 24.4 | |||
| 2025-26 | אליצור נתניה | 11 | 30.7 | 16.5 | 55% | 27% | 75% | 3.6 | 3.2 | 6.7 | 2.9 | 3.6 | 1.5 | 1.6 | 2.6 | 0.8 | 0.4 | 19.9 | |||
| 2026-27 | גליל עליון | 4 | 31.5 | 17.0 | 56% | 0% | 52% | 3.5 | 2.5 | 6.0 | 2.3 | 4.5 | 2.3 | 1.8 | 1.8 | 0.3 | 0.8 | 18.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | בני הרצליה | 8 | 26.9 | 17.5 | 58.6% | 25% | 72.9% | 2.2 | 2.8 | 5.0 | 1.5 | 4.8 | 1.0 | 0.6 | 1.8 | 0.4 | 0.5 | 21.2 | |||
| 2022-23 | בני הרצליה | 4 | 37.0 | 15.8 | 54% | 17% | 84% | 6.5 | 3.0 | 9.5 | 3.8 | 5.5 | 1.0 | 2.5 | 1.0 | 0.8 | 0.3 | 20.3 | |||
27 מדד
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
27 נקודות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
7 ריבאונדים
מחזור 3 נגד מכבי אשדוד בחוץ
5 אסיסטים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
3 חטיפות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
4 איבודים
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
1 חסימות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
0 שלשות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
18.5 מדד
מדורג #11
17.0 נקודות
מדורג #8
6.0 ריבאונדים
מדורג #19
1.8 אסיסטים
מדורג #58
2.3 חטיפות
מדורג #4
1.8 איבודים
מדורג #54
0.3 חסימות
מדורג #51

1 גביעי מדינה
בני הרצליה (2021-22)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 4 פעמים (מח' 3 עונת 2022-23, מח' 12 עונת 2022-23, מח' 25 עונת 2022-23, מח' 27 עונת 2022-23)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 9 עונת 2022-23)
שחקן החודש: 2 פעמים (דצמבר עונת 2022-23, אפריל עונת 2022-23)
החמישייה השניה של העונה: 1 פעמים (2022-23)
קולג': אלבאמה A&M (2009-2010), מיאמי דייד (2010-2011), מזרח קרוליינה (2011-2013)
2013-2014: אלבא פהרוואר (הונגריה)
2014-2015: קאנטון צ'ארג' (NBDL)
2015-2016: קבאלה (יוון), רפאלה (אסטוניה)
2016-2017: טאדמון צוק (לבנון)
2017-2018: אובראס סניטריאס (ארגנטינה)
2018-2019: אובראס סניטריאס (ארגנטינה), פואנלבראדה (ספרד)
2019-2020: נסיונל (אורוגוואי)
2020-2021: קאלב/קראמו (אסטוניה), ג'יגאנטס דה קרולינה (פורטו ריקו)
2021-2022: מכבי ראשל"צ, בני הרצליה
2022-2023: בני הרצליה
2023-2024: גואנגז'ואו לונג־ליונס (סין)
2024-2025: פוג'יאן סטרג'אנס (סין), טסי פיסטויה (איטליה)
2025-2026: אל־ריאדי ביירות (לבנון), אליצור נתניה
2026-2027: הפועל גליל עליון










.png)

















.jpg)


.jpg)






.png)

