| סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2026-27 | ||||||||||||
| # | שם שחקן | קבוצה | מש' | דק | ORtg | DRtg | NetRtg | Usg% | PIE | eFG% | TS% | Poss |
| 1 | ליאור קררה | מכבי רמת גן | 1 | 23.0 | 204.5 | 104.2 | 100.3 | 17.5% | 15.9% | 112.5% | 107.0% | 5.5 |
| 2 | בניה סרור | נס ציונה | 1 | 17.0 | 200.0 | 102.3 | 97.7 | 11.1% | 9.5% | 100.0% | 100.0% | 1.8 |
| 3 | ברנדון ליב | הפועל אילת | 1 | 14.0 | 206.2 | 112.0 | 94.2 | 6.3% | 3.7% | 100.0% | 100.0% | 1.4 |
| 4 | ג'ון דיברתולומיאו | מכבי ת"א | 1 | 19.0 | 203.3 | 119.9 | 83.4 | 16.3% | 8.7% | 125.0% | 125.0% | 5.2 |
| 5 | כריסטיאן מקוולו | הפועל העמק | 1 | 14.0 | 180.3 | 101.6 | 78.6 | 22.3% | 11.3% | 66.7% | 81.1% | 6.2 |
| 6 | יותם חנוכי | הפועל י-ם | 1 | 18.0 | 171.2 | 94.0 | 77.2 | 15.5% | 7.1% | 80.0% | 76.5% | 4.3 |
| 7 | ג'ימי קלארק | מכבי ת"א | 1 | 18.0 | 198.5 | 129.8 | 68.7 | 27.1% | 9.0% | 72.7% | 72.7% | 10.5 |
| 8 | רועי נציה | הפועל העמק | 1 | 12.0 | 184.6 | 119.8 | 64.8 | 10.5% | 2.6% | 100.0% | 100.0% | 1.7 |
| 9 | אייזיאה היל | מכבי אשדוד | 1 | 21.0 | 155.1 | 90.9 | 64.2 | 20.6% | 11.7% | 62.5% | 67.6% | 8.5 |
| 10 | דבונטה קייקוק | הפועל י-ם | 1 | 14.0 | 141.8 | 78.3 | 63.5 | 23.3% | 8.9% | 60.0% | 68.0% | 6.0 |
| 11 | מקס היידגר | הפועל ת"א | 1 | 14.0 | 171.3 | 110.9 | 60.5 | 18.8% | 6.0% | 83.3% | 83.3% | 3.8 |
| 12 | טי.ג'יי ליף | מכבי ת"א | 1 | 24.0 | 177.8 | 118.7 | 59.1 | 17.4% | 9.0% | 77.8% | 79.4% | 6.4 |
| 13 | דושאן מילטיץ' | הפועל י-ם | 1 | 19.0 | 144.6 | 86.4 | 58.2 | 19.9% | 12.6% | 71.4% | 71.4% | 6.7 |
| 14 | טאי אודיאסי | הפועל ת"א | 1 | 16.0 | 166.3 | 109.9 | 56.4 | 21.3% | 9.1% | 80.0% | 88.8% | 6.5 |
| 15 | איתן בורג | הפועל י-ם | 1 | 21.0 | 159.5 | 103.5 | 56.0 | 19.8% | 5.9% | 66.7% | 77.3% | 7.0 |
| 16 | בר טימור | הפועל ת"א | 1 | 24.0 | 143.2 | 88.6 | 54.6 | 11.0% | 9.4% | 80.0% | 80.0% | 4.9 |
| 17 | נמרוד לוי | הפועל י-ם | 1 | 17.0 | 147.3 | 93.7 | 53.7 | 24.7% | 9.7% | 71.4% | 76.1% | 6.4 |
| 18 | אור קורנליוס | ראשון לציון | 1 | 20.0 | 162.2 | 111.4 | 50.8 | 8.7% | 6.7% | 133.3% | 133.3% | 2.9 |
| 19 | ארמנדו בייקוט | מכבי ת"א | 1 | 15.0 | 148.9 | 99.0 | 49.9 | 17.7% | 4.4% | 66.7% | 66.7% | 3.6 |
| 20 | עמית גרשון | בני הרצליה | 1 | 22.0 | 165.8 | 119.5 | 46.3 | 16.1% | 9.9% | 100.0% | 101.7% | 5.7 |
| 21 | ג'יילן סמית' | הפועל י-ם | 1 | 30.0 | 142.5 | 101.9 | 40.7 | 17.9% | 10.4% | 85.7% | 90.1% | 10.0 |
| 22 | בן קלהון גולד | מכבי אשדוד | 1 | 20.0 | 124.4 | 87.5 | 36.9 | 22.0% | 9.5% | 75.0% | 75.0% | 7.2 |
| 23 | רומן סורקין | מכבי ת"א | 1 | 22.0 | 152.7 | 116.0 | 36.7 | 15.0% | 6.6% | 80.0% | 82.7% | 7.9 |
| 24 | דן אוטורו | הפועל ת"א | 1 | 22.0 | 151.5 | 115.4 | 36.1 | 29.7% | 11.7% | 77.8% | 75.9% | 11.8 |
| 25 | בונזי קולסון | מכבי ת"א | 1 | 20.0 | 160.5 | 126.3 | 34.2 | 17.5% | 5.3% | 58.3% | 65.4% | 7.3 |
| 26 | קארל גוזמן | הפועל העמק | 1 | 23.0 | 149.1 | 116.6 | 32.5 | 25.4% | 17.4% | 83.3% | 85.4% | 9.1 |
| 27 | יוג'ין ג'רמן | הפועל ת"א | 1 | 27.0 | 134.8 | 102.8 | 31.9 | 26.0% | 14.8% | 71.4% | 71.4% | 12.3 |
| 28 | רוברט טרנר | מכבי אשדוד | 1 | 37.0 | 122.6 | 91.6 | 31.0 | 27.0% | 18.2% | 57.5% | 56.3% | 17.6 |
| 29 | דניאל שרון | קריית אתא | 1 | 26.0 | 124.3 | 94.2 | 30.0 | 14.2% | 10.9% | 50.0% | 67.8% | 7.8 |
| 30 | צוף בן משה | הפועל אילת | 1 | 25.0 | 145.2 | 115.8 | 29.4 | 12.8% | 5.6% | 66.7% | 68.3% | 6.0 |
| 31 | טייריס רדפורד | קריית אתא | 1 | 23.0 | 133.7 | 106.9 | 26.8 | 15.2% | 7.8% | 70.0% | 62.5% | 7.7 |
| 32 | קיטון וואלאס | מכבי ת"א | 1 | 29.0 | 146.0 | 120.5 | 25.5 | 18.2% | 7.3% | 75.0% | 78.8% | 10.5 |
| 33 | קודוס וואהב | מכבי אשדוד | 1 | 13.0 | 99.4 | 74.3 | 25.1 | 7.5% | 3.5% | 50.0% | 50.0% | 1.6 |
| 34 | לורנזו בראון | הפועל י-ם | 1 | 24.0 | 120.2 | 96.2 | 24.0 | 13.8% | 5.6% | 41.7% | 41.7% | 6.3 |
| 35 | בראיינט קרופורד | הפועל אילת | 1 | 26.0 | 124.9 | 101.2 | 23.7 | 22.8% | 7.8% | 45.0% | 51.8% | 12.1 |
| 36 | יובל לוין | קריית אתא | 1 | 25.0 | 133.5 | 110.1 | 23.3 | 13.4% | 3.0% | 35.7% | 44.4% | 6.1 |
| 37 | לובל קאביל | הפועל ב"ש | 1 | 32.0 | 145.5 | 122.2 | 23.3 | 18.3% | 14.1% | 66.7% | 68.3% | 12.0 |
| 38 | דייויד גרין | קריית אתא | 1 | 25.0 | 129.2 | 107.4 | 21.7 | 25.9% | 8.7% | 59.1% | 68.2% | 11.1 |
| 39 | קנדל מקולום | הפועל אילת | 1 | 29.0 | 113.6 | 92.3 | 21.4 | 28.0% | 13.4% | 60.0% | 66.6% | 18.0 |
| 40 | עמית עבו | מכבי ת"א | 1 | 20.0 | 139.8 | 120.4 | 19.4 | 24.1% | 4.4% | 44.4% | 50.6% | 8.4 |
| 41 | פרדי גילספי | נס ציונה | 1 | 26.0 | 116.9 | 99.5 | 17.4 | 10.9% | 7.4% | 50.0% | 50.0% | 4.8 |
| 42 | מרקיז מקדאפי | מכבי אשדוד | 1 | 32.0 | 96.7 | 79.3 | 17.4 | 14.9% | 7.4% | 50.0% | 59.2% | 9.4 |
| 43 | אמד קייבר | מכבי רמת גן | 1 | 33.0 | 126.3 | 109.0 | 17.3 | 26.0% | 15.1% | 58.8% | 61.5% | 15.0 |
| 44 | קנת' לופטון ג'וניור | הפועל י-ם | 1 | 28.0 | 116.5 | 100.7 | 15.8 | 30.0% | 8.2% | 42.9% | 47.6% | 14.5 |
| 45 | תומר אסייג | קריית אתא | 1 | 28.0 | 118.5 | 103.1 | 15.4 | 35.5% | 17.0% | 71.9% | 75.1% | 18.7 |
| 46 | ג'יילן אדאמס | מכבי רמת גן | 1 | 33.0 | 113.3 | 98.5 | 14.7 | 26.2% | 14.7% | 50.0% | 56.0% | 17.1 |
| 47 | אל.ג'יי פיגרואה | מכבי רמת גן | 1 | 30.0 | 122.4 | 107.7 | 14.7 | 17.6% | 6.7% | 38.9% | 51.5% | 9.4 |
| 48 | וויל ריימן | מכבי ת"א | 1 | 20.0 | 141.0 | 127.9 | 13.0 | 23.8% | 4.6% | 78.6% | 79.9% | 8.5 |
| 49 | נועם אביבי | הפועל ב"ש | 1 | 24.0 | 140.9 | 129.5 | 11.4 | 20.0% | 9.4% | 60.0% | 64.3% | 9.2 |
| 50 | זאק בראיינט | בני הרצליה | 1 | 34.0 | 134.3 | 123.2 | 11.0 | 15.7% | 7.9% | 54.5% | 54.7% | 10.8 |
ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.
DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.
NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.
Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.
PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.
eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.
TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.
Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.
Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.
* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה






.png)












.png)

