8
אריאל
סלע
קבוצה: הפועל אלפי בנדק גליל עליון
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.95
תאריך לידה: 03/03/2006
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.95
תאריך לידה: 03/03/2006
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 2
6
שיא נקודות בקריירה
18
נקודות בקריירה
3.0
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 1 | 78 | 11 | 4/15 | 1/7 | 0/4 | 8 | 6 | 14 | 13 | 5 | 9 | 2 | 5 | 1 | 0 | 9 | |||
| ממוצע | 4 | 25% | 19.5 | 2.8 | 26.7% | 14.3% | 0% | 2.0 | 1.5 | 3.5 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 2.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (גליל עליון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי ת"א (ח) L | 24 | 5 | 1/6 | 16.7% | 1/2 | 50% | 0/2 | 0% | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | |
| 2 | מכבי ר"ג (ב) W | 18 | 6 | 3/5 | 60% | 0/1 | 0% | 0/2 | 0% | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | |
| 3 | מכבי אשדוד (ח) W | 17 | 0 | 0/2 | 0% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 4 | נס ציונה (ב) L | * | 19 | 0 | 0/2 | 0% | 0/3 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | אליצור נתניה | 2 | 14.0 | 3.5 | 0% | 66.7% | 50% | 1.5 | 2.0 | 3.5 | 1.5 | 1.0 | 1.0 | 1.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 4.5 | |||
| 2026-27 | גליל עליון | 4 | 19.5 | 2.8 | 27% | 14% | 0% | 2.0 | 1.5 | 3.5 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 2.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
9 מדד
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
6 נקודות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
4 ריבאונדים
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
2 אסיסטים
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
4 חטיפות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
1 איבודים
מחזור 4 נגד נס ציונה בבית
1 חסימות
מחזור 2 נגד מכבי ר"ג בבית
1 שלשות
מחזור 1 נגד מכבי ת"א בחוץ
2.3 מדד
מדורג #126
2.8 נקודות
מדורג #126
3.5 ריבאונדים
מדורג #62
1.3 אסיסטים
מדורג #78
2.3 חטיפות
מדורג #5
0.5 איבודים
מדורג #123
0.3 חסימות
מדורג #48
מחלקת נוער: מכבי קיסריה, הפועל עמק חפר
2024-2025: מ.כ עוטף דרום (לאומית)
2025-2026: אליצור נתניה, א.ס רמת השרון (לאומית)
2026-2027: הפועל גליל עליון
2026-2027: הפועל גליל עליון












.png)




















.png)

