16
סי.ג'יי
אלבי
קבוצה: הפועל גילת טלקום העמק
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד-פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 16/06/2000
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 3
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד-פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 16/06/2000
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 3
36
שיא נקודות בקריירה
368
נקודות בקריירה
16.7
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 123 | 51 | 14/26 | 4/18 | 11/14 | 14 | 3 | 17 | 12 | 13 | 12 | 8 | 11 | 3 | 2 | 56 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 30.8 | 12.8 | 53.8% | 22.2% | 78.6% | 3.5 | 0.8 | 4.3 | 3.0 | 3.3 | 3.0 | 2.0 | 2.8 | 0.8 | 0.5 | 14.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (הפועל העמק) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | קריית אתא (ח) L | * | 26 | 9 | 1/6 | 16.7% | 1/5 | 20% | 4/5 | 80% | 2 | 2 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1 | 7 |
| 2 | ראשון לציון (ח) W | * | 27 | 8 | 2/4 | 50% | 1/4 | 25% | 1/2 | 50% | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 12 |
| 3 | נס ציונה (ב) L | * | 34 | 19 | 7/11 | 63.6% | 0/4 | 0% | 5/6 | 83.3% | 5 | 1 | 6 | 2 | 4 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 18 |
| 4 | מכבי ר"ג (ב) L | * | 36 | 15 | 4/5 | 80% | 2/5 | 40% | 1/1 | 100% | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 19 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2022-23 | בני הרצליה | 1 | 18.0 | 9.0 | 67% | 25% | 50% | 5.0 | 0.0 | 5.0 | 5.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0 | |||
| 2025-26 | הפועל ב"ש | 17 | 34.4 | 18.1 | 64% | 32% | 80% | 5.4 | 1.5 | 6.9 | 2.6 | 4.9 | 1.2 | 2.7 | 3.9 | 0.9 | 0.4 | 23.1 | |||
| 2026-27 | הפועל העמק | 4 | 30.8 | 12.8 | 54% | 22% | 79% | 3.5 | 0.8 | 4.3 | 3.0 | 3.3 | 3.0 | 2.0 | 2.8 | 0.8 | 0.5 | 14.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
19 מדד
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
19 נקודות
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
6 ריבאונדים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
6 אסיסטים
מחזור 1 נגד קריית אתא בחוץ
4 חטיפות
מחזור 2 נגד ראשון לציון בחוץ
5 איבודים
מחזור 3 נגד נס ציונה בבית
2 חסימות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
2 שלשות
מחזור 4 נגד מכבי ר"ג בבית
14.0 מדד
מדורג #37
12.8 נקודות
מדורג #34
4.3 ריבאונדים
מדורג #46
2.8 אסיסטים
מדורג #38
3.0 חטיפות
מדורג #1
2.0 איבודים
מדורג #44
0.8 חסימות
מדורג #19
22.2% אחוזים ל3
מדורג #74
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 2 פעמים (מח' 5 עונת 2025-26, מח' 17 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 11 עונת 2025-26)
שחקן החודש: 1 פעמים (דצמבר עונת 2025-26)
קולג': וושינגטון סטייט (2018-2020)
דראפט: בחירה מספר 46 על ידי פורטלנד טרייל בלייזרס ב-2020
2020-2022: פורטלנד טרייל בלייזרס (NBA)
2022-2023: איווה וולבס (ג'י-ליג), סולט לייק סיטי סטארס (ג'י-ליג), בני הרצליה
2023-2024: גרינסבורו סווארם (ג'י־ליג), מקסיקו סיטי קפיטנס (ג'י־ליג)
2024-2025: אנקרגוצ'ו (טורקיה)
2025-2026: הפועל באר שבע/דימונה
2026-2027: הפועל העמק












.png)
















.png)

.jpg)






.png)

